Log in

View Full Version : Welke maat op 7,5J ET25 Jetta MK2


GTImark
21-05-2012, 10:16
Onder mijn jetta MK2 komen nieuwe velgen binnenkort met aan de voorkant 7J ET25 en aan de achterkant 7,5J ET25, beide 15".

Voor de voorkant ben ik er al uit, daar komen 165/50-15 bandjes om van Bridgestone.

Aan de achterkant dacht ik aan 185/45-15, maar die is er alleen van Nankang blijkbaar :screwy:
Zou deze maat wel op passen de jetta?

Nu probeer ik Nankang te ontlopen en ben dus op zoek naar de juiste maat banden voor de achterkant. Moet overeenkomen met de voorkant, dus gestretched. Ik kan geen goede foto's vinden van bijv. 175/50, ook niet op tyrestretch.com. Als iemand foto's heeft en/of ervaringen en/of andere suggesties....Let me know :thumbup:

Het is wel zo dat het niet mijn daily is. Dus als uiteindelijk de 185/45 van nankang het beste compromis heeft, dus looks en pasvorm, dan wordt het die, maar niet voordat ik de andere opties heb overwogen :D

ThijsvdM
21-05-2012, 15:14
Ik heb achter op mijn Jetta MK2, BBS RM 7.5J, de ET waarde weet ik niet precies. Ik heb hier 185/45/15 Nangkang omheen en dit is goed te doen. Kan erg laag zonder dat het aanloopt..

Ik ben naar Worthersee geweest met voor Federal en achter Nankang banden, ondanks de flinke regenbuien die we onderweg hebben gehad heb ik geen moment het idee gehad dat de grip minder werd.

GTImark
21-05-2012, 15:39
Dank je voor je antwoord. Heb je foto's van je auto met die wielen? Misschien een closeupje erbij ;)