PDA

View Full Version : Golf 5 front


DeFries
12-07-2012, 23:11
Ey

Dit type front zit er nu op de Golf 5:

http://www.rosonrent.nl/Portals/0/images/Autoverhuur/Golf5.jpg

En dit front moet er eigenlijk op:

http://www.webkey2.nl/leosautos/images2/referentie/golfv_r36.jpg

Maar heb je daarvoor ook het front dus nodig die de radiateur en de bumper etc vast houd? En weet iemand of die verschillen groot zijn met dat front of dat die minimaal zijn?

Marvel
13-07-2012, 07:00
lijkt er op dat t alleen een andere bumper is

Buikschuiver
13-07-2012, 11:32
Dat is een gti/gt bumper. kun je zo vervangen zonder enige aanpassingen.
je kan ook nog kiezen voor de gt roosters en grill of van een gti.

alleen r32 is weer een andere bumper.

Martyn
13-07-2012, 19:56
Jetta bumper kan je ook gebruiken is het zelfde.

Overigens zonder aanpassingen is niet waar, je moet wel wat plastic ter hoogte van de grill weg halen.

Buikschuiver
13-07-2012, 22:16
Overigens zonder aanpassingen is niet waar, je moet wel wat plastic ter hoogte van de grill weg halen.

het mes erin!

Tegenwoordig ben je orgineler met je orginele bumpers met verlaging en wielen dan gti ombouw :tongue:

DeFries
15-07-2012, 12:04
Jetta bumper kan je ook gebruiken is het zelfde.

Overigens zonder aanpassingen is niet waar, je moet wel wat plastic ter hoogte van de grill weg halen.

Hoe bedoel je? Als je diezelfde bumper koopt met gril, is het dus gewoon in 1 keer klaar?

Geen front modificatie nodig dus, alleen puur de bumpers.

Martyn
15-07-2012, 18:49
Nee want front is anders bij auto's met gti/gt/jetta bumper. Met front bedoel ik dan het plastic huis achter de bumper.

Dus je zult iets van plastic moeten weg halen, maar passend is het zeker wel te krijgen maar niet zonder aanpassingen.

Dit is natuurlijk alleen als je van ''gewone'' bumper wil ombouwen naar gti/gt/jetta bumper zoals jij wilt.

Martyn
15-07-2012, 18:51
Ps. je hoeft bij de bumper niets aan te passen alleen bij het front, dit komt omdat de grill hoger is bij een standaard bumper, dan past de gti/gt/jetta bumper niet omdat deze lager uit valt ter hoogte van de grill.

DeFries
15-07-2012, 22:53
En kun jij mij ook vertellen of dit grote hoeken zijn die je van het front moet zagen? Of is het beter om een origineel front te regelen, en dan de boel vervolgens over te zetten?

Moet natuurlijk wel netjes worden, en het liefst alsof het origineel is.

Martyn
16-07-2012, 18:13
Nou je moet wel wat weghalen maar je ziet daar niets meer van als alles dicht is.

Front overzetten is boel meer werk+ dat ik niet zeker weet of dan wel je radiateur etc passen.

DeFries
16-07-2012, 22:15
Ok duidelijk. Dan moet ik er dus achter zien te komen of de radiateurs het zelfde zijn.
Het front wordt er dan toch compleet voor weg gehaald ben ik bang om het goed af te werken. Zal het eens gaan overwegen wat te doen.