PDA

View Full Version : vraag voor de plaatwerkers/schadeherstellers


hummer
17-11-2012, 18:56
Op welke manier kun je een achterklep van een golf 2 afstellen ? Ik heb namelijk volgend probleem de achterklep sluit rondom niet goed aan op de rubber. Boven ligt hij keurig op het het rubber maar als je verder naar onder gaat ligt hij wel 3 mm los van het rubber.

Ik ben al wat aan het stellen geweest met de slotvanger maar dat lost het probleem niet op. Heb ik met de achterklep nog meer punten wat ik af kan stellen ?

Achterklep is nog de originele vanaf fabriek auto heeft verder nooit schade gehad aan de achterzijde rubber is nieuw ook van VW.

The_Maxx
17-11-2012, 19:02
Hoe ver zitten de stelrubbers uitgedraait? Compleet? Dan terugdraaien en goed zetten.
Mocht dat niet genoeg zijn moet je de scharnieren gaan stellen, betekend dus dat de klep te diep in de scharnieren zit.

Moet wel lukken toch? Met 2 man werken is het makkelijkste.

VolkswagenRacing
17-11-2012, 19:48
Als hij van onder (bij slotmechaniek) open blijft staan, de vanger iets verder naar binnen stellen! Zorg wel dat je je steundoppen iets verder in draait!

hummer
17-11-2012, 20:18
Dat was ik helemaal vergeten dat je die doppen nog kan verstellen. Scharnieren boven wist ik niet ik dacht dat dat een vast punt was. We gaan morgen even kijken.

Dan zullen waarschijnlijk de doppen het probleem zijn klep ligt namelijk aan de bovenzijde goed