View Full Version : Mijn "deuren-half-dicht" projectje........
Golfzilla
06-02-2004, 18:31
ben paar dagen geleden begonnen met mijn deuren half dicht te maken.
dus niet helemaal dicht zoals je weleens ziet.
heb ergens 2 deuren vandaan getoverd (zodat ik mijn eigen deuren niet hoefde te verzagen ;) )
ze zijn nog niet af, maar hier de fotos van zover ik ben zegmaar........
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto010.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto001.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto022.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto023.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto002.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto003.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto006.jpg
MMgolfnut1
06-02-2004, 18:36
Doet nie werk nie :(
kijk das nou eens origineel..... vindt het erg gaaf, alleen is dat niet wat veel plamuur in die laatste foto?
Golfzilla
06-02-2004, 18:38
ja zag ik ook, nu verholpen.
mocht iemand denken waarom ik zo'n grote plamuur plek heb gemaakt, nou anders kreeg ik ze niet mooi strak, wegens deuken en putjes die er zaten, en heb ik zo mooi erbij meegenomen vandaar :D
ik had alleen dat plaatje een extra randje gegeven en dat even rondgeslepen, dit is zo dun dat het in je vinger snijd toch?
Golfzilla
06-02-2004, 18:41
ik had alleen dat plaatje een extra randje gegeven en dat even rondgeslepen, dit is zo dun dat het in je vinger snijd toch?
plaatje is 2mm dik (lijkt dunner op de foto), maar is best rond geslepen, heb met flink veel kracht van mijn vinger ;) getest of ie nog scherp was, maar geen snee ;)
vwleusden
06-02-2004, 18:55
zeker origineel.... nu eindresultaat nog es zien ;)
Lache hoor! Weer es wat anders...
Golfzilla
06-02-2004, 19:25
dank u dank u....... :D ben er eigenlijk met een opwelling mee begonnen, maar het gaat eigenlijk nog niet zo verkeerd moet ik zeggen, vind het er al vrij netjes uit zien..........zodra ik weer wat gevorderd ben volgen er weer foto's
HEEL goed bezig !!
Echt super idee, erg origineel. Ben benieuwd hoe het wordt.
Moet zeggen je last best aardig :)
Hou ons op de hoogte
en al update foto's?
en je kunt inderdaad aardig lassen! :P
Golfzilla
10-02-2004, 16:56
nee nog geen updates, het is een aardig geduldig werkje dat netjes strak maken, gaan wel wat uurtjes in zitten, zodra ik meer gevorderderde fotos heb dan staan ze hier meteen.
lassen hahahaha, 1 van m'n sterkste kanten ;) vooral ook omdat het zo'n nette bijna naadloze las is ;) :D
Golfzilla
11-02-2004, 19:05
ben weer ff aan het klussen geweest vandaag, dus meteen maar ff een update hiero
heb de plamuur helemaal glad gemaakt en daarna met een hele fijne plamuur de "gaatjes" opgevuld (dat is dat witte spul)
daarna dat weer geschuurd en de handgreep wat netter gemaakt (onderste foto)
morgen kijken we weer verder :D
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto%20009.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto%20014.jpg
Golfzilla
11-02-2004, 19:08
er zitten nu nog wel meer oneffenheden (schrijf je dat zo) in maar dat komt allemaal goed, het is nog niet klaar. alles word netjes opgevuld en strak gemaakt :D
wat vinden jullie btw van de rondingen in de handgreep (de bovenste linkse en rechtse hoek) zo laten of moet ik ze haaks maken ipv rond
vond dit zelf zo wel wat hebben ;) dat telt natuurlijk het meeste maar hoor ook graag meningen :D
Golfzilla
11-02-2004, 19:29
dat is duidelijke taal :D
Golfzilla
11-02-2004, 19:31
weet iemand toevallig hoe ik de handgreep aan de binnenzijde van de deur (dus waar je van binnenuit de deur mee opent) er uit kunt halen, die heb ik net ff fink beschadigd bij 1 deur :(
bij golf/jetta 1 is et simpel...
bij golf/jetta 1 is et simpel...
misverstand.... hij kan gewoon niet zo omschrijven dat ik het snap.... maar das natuurlijk een vak apart...
Golfzilla
11-02-2004, 20:14
hahahaha ligt dat aan mij of aan jou ;) :D
volgens mij is het best duidelijk :( zou niet weten hoe ik het anders moet vragen.............
nee klopt.. ik las wat ik lezen wou.... maar om mij iets aan het verstand te krijgen.... heb er zelf soms al moeite mee...
Tom-Mk2Vr6
11-02-2004, 20:34
leuk idee. die rondingen vind ik ook wel mooier als een rechte hoek.
Ziet er echt gaaf uit zo, goed bezig.
Mijn mening, rond ziet er mooier uit, maar recht past beter bij de lijnen van de auto. Maar ik denk dat het wel kan, als de straal maar niet groter word (als je begrijpt wat ik bedoel)
Golfzilla
11-02-2004, 22:22
als de straal maar niet groter word (als je begrijpt wat ik bedoel)
nee nee word zeker niet groter, vind ik zelf ook niet meer mooi, zo vond ik het eigenlijk wel een nette ronding erin
Vind ik ook, ben benieuwd :)
Black Devil
12-02-2004, 10:36
Hopelijk donderd al dat plamuur r niet af bij de eerste keer dat je je deur dicht doet. Ik vind t wel erg mooi staan
Golfzilla
12-02-2004, 11:38
Hopelijk donderd al dat plamuur r niet af bij de eerste keer dat je je deur dicht doet. Ik vind t wel erg mooi staan
hahaha is wel een goei, nee maar ben ik niet bang voor, achterklep is ook zo dicht gemaakt (zit misschien nog meer plamuur op :D) maar valt er zomaar niet af ;) :D
Golfzilla
12-02-2004, 19:58
na vandaag nog de deur verder strak te hebben gemaakt....................
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto%20007.jpg
Golfzilla
12-02-2004, 20:00
is dit het resultaat........................
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto%20008.jpg
http://members.home.nl/tijsvanb/Foto%20015.jpg
Golfzilla
12-02-2004, 20:01
dat is 1....op naar de volgende ;) :D
Tom-Mk2Vr6
12-02-2004, 22:08
Ziet er goed uit.
Alleen zit er links boven in de handgreep, in de rand waar je met de hand onder moet nog een klein deukje in de plamuur, of zie ik dat verkeerd?
ziet er goed uit... moet nog een keer geschuurd neem ik aan... dus who cares about a deuk ;)
Golfzilla
12-02-2004, 22:41
moet nog een keer geschuurd idd, foto is genomen nadat ie net gespoten was. morgen ist goed droog en dan gaan we wel finishing touche zulle we maar zeggen ;)
VolkswagenRacing
13-02-2004, 00:25
Plamuur zal er pas de 2e winter uit vallen.. Gebeurd niet zomaar :)
(mag niet dikker als 1mm ivm anders uitzetten als blik)
Vooral problemen bij deuren die vaak dicht gesmeten worden.
Pedaalemmer
13-02-2004, 09:57
ziet er leuk uit..maare misschien domme vraag. wat is nou precies de bedoeling? komt er nog een klink onder of gaat hij op afstand open?
ziet er wel erug kewl uit.
Plamuur zal er pas de 2e winter uit vallen.. Gebeurd niet zomaar :)
(mag niet dikker als 1mm ivm anders uitzetten als blik)
Vooral problemen bij deuren die vaak dicht gesmeten worden.
dus jij onderneemt uit voorzorg maar niks aan je auto.. gewoon laten doen, wat niet weet.... ;) 1 mm. plamuur... pffff wie haalt dat nou?
beetje positief.. als et eruitvalt gewoon weer andere deuren halen, heb je er toch 2 jaar plezier van gehad, je kunt het beste vlak na een winter beginnen.... heb je in meer tijd tot de 2e winter ;) :D
Golfzilla
13-02-2004, 10:36
hahahah juist Thom, vond ik ook, ben er niet zo bang voor (nog niet) dat het er uit valt, en mocht dat gebeuren zien we wel verder (wel kut natuurlijk maargoed) volgens mij is 1 mm wel erg weinig......maar ik zit ongeveer nu tussen 1 en 1,5 mm denk ik.
hij gaat nu open met afstandsbediening ja, zelfde principe als een deur die helemaal dicht is.......
VolkswagenRacing
13-02-2004, 14:05
Plamuur zal er pas de 2e winter uit vallen.. Gebeurd niet zomaar :)
(mag niet dikker als 1mm ivm anders uitzetten als blik)
Vooral problemen bij deuren die vaak dicht gesmeten worden.
dus jij onderneemt uit voorzorg maar niks aan je auto.. gewoon laten doen, wat niet weet.... ;) 1 mm. plamuur... pffff wie haalt dat nou?
beetje positief.. als et eruitvalt gewoon weer andere deuren halen, heb je er toch 2 jaar plezier van gehad, je kunt het beste vlak na een winter beginnen.... heb je in meer tijd tot de 2e winter ;) :D
Als ik meer als 1mm plamuur en me baas ziet het mag ik toch echt naar huis en hoef ik echt niet terug te komen. Daar is t gewoon niet voor gemaakt.
wat doe je dan als het dieper ligt?
Tom-Mk2Vr6
13-02-2004, 16:14
bij mijn deuren en achterklep zit ook wel meer als 1mm plamuur op :? . maar ik zie wel hoe lang het blijft zitten.
VolkswagenRacing
13-02-2004, 19:00
Als je meer als 1mm plamuur nodig het kan je weer gaan slijpen en opnieuw lassen. Maar een echte plaat werker levert vak werk.
en aangezien wij geen echte plaatwerkers zijn hebben wij het wat makkelijker als jou... :D haha
ben benieuwd hoe lang mijn plamuurwerk blijft hangen.
Je kan het zaakje toch ook gewoon met tin opvullen als het te diep ligt?? Heb ik al vaker gehoord, schijnt prima te werken. Mark evans deed het ook bij zijn jaguar project.
Golfzilla
14-02-2004, 14:07
en ja hoor de problemen komen :evil: (nouja het is nog maar 1 probleem nu)
wil ik mijn deuropenmaaksysteem erin gaan maken net, dus het slot wat aan de buitenzijde van de deur zit eruit halen (je weet wel wat dus op de pin vult die op de auto zit) krijg ik die 2 schroeven niet los waar ie mee vast zit (zijn inbus)
heb alle rotzooi die we hadden er op gespoten antiroest en weet ik veel (zit er trouwens niet roestig uit) binnenkant in de deur waar je de uiteindens van de schroeven ziet schoongemaakt (zat vol met kopervet, dus roest is er niet veel)
maar nee hoor geen beweging in te krijgen, :evil: :x :( :?
stuk pijp(je) op mijn inbus gezet , voor grotere hefboom, NIKS heb zowat de hele binnenkant van de schroef (de inbus dus) kapot gedraaid, maar geen beweging in te krijgen
heb het nu op gegeven (het is trouwens maar bij 1 deur de andere ging wel goed los) iemand hier ervaring mee.....????????? en tips misschien?????? :( :(
Golfzilla
14-02-2004, 14:19
okee word denk lassen :evil: heb er al 1 kapot gedraaid, zit dus geen inbus ster meer in ......... andere scheelt niet veel.....
TomKraft
14-02-2004, 16:00
een moer nemen die er juist over gaat, en dan volledig vol lassen, en moet 'm er wel uit komen ...
Golfzilla
14-02-2004, 18:54
slijptol doet ook wonderen :D
moet alleen nu wel een nieuw slot halen.......
whehehe.. jah slopen kunnen we allemaal ;)
heb de foto's eens bekeken van het plamuur werk..................gelukkig geef je zelf al toe dat je een beetje een soort van prutser bent :D .....................hoef ik het je niet te vertellen..........
Black Devil
16-03-2004, 14:37
Dat noemen we geen prutser maar beun hehe
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.