PDA

View Full Version : trommelremmen...


caddyke
23-10-2013, 23:04
Ik heb net mijn remschoenen van de remtrommels vervangen.echter zitten nu mijn wielen muurvast en willen niet draaien,alleen op asfalt,met heel veel moeite.
Waar kan dit aan liggen?vind nergens iets om terug te stellen.
Handrem is helemaal los gesteld

ewcaddymk1
23-10-2013, 23:17
de moer van het lager veel te strak :confused:

Gijs
23-10-2013, 23:56
Achterremmen zijn niet te stellen, deze zijn zelfstellend dmv een spie. Zitten alle veren erop (ook op de juiste manier!?)? Handremkabels opnieuw afgesteld?

caddyke
24-10-2013, 01:10
Over mijn nek gaande van de stank van de remmen,alles weer los gegooid.met veel moeite de trommels.eraf gekregen.
Toen de trommel eraf kwam was het duidelijk..
De.2.remschoenen zitten bij elkaar gehouden met veertjes e.d. deze zaten allemaal gewoon goed,echter toen ik in mijn remtrommel keek,lag daar 1 van de 2 borgveertjes,die doormiddel van een pinnetje via de achterkant de remschoenen op zijn plek houd.deze borg veertjes met pennetjes waren kapot.
Dit heb ik doormiddelvan een m4 moertje en boutje met ringetjes weer samen met de veertjes in elkaar gestoken.alles gemonteerd,en hij rolt mooi vrij.
Net terug.van een testritje,en de auto remt als nooit te voren :thumbup: :D

JVHVW
24-10-2013, 18:55
Misschien een tip voor de volgende keer als er de trommels af moeten met een schroevendraaier door wielboutgat de stelwig omhoog duwen dan stel je je remmen terug en kan je de trommels er zo vanaf pakken.
mvg JVH

JVHVW
24-10-2013, 19:00
Oja en misschien toch verstandiger om de boutjes tevervangen voor nieuwe pennetjes met borgplaatjes boutjes en moeren kunnen loslopen liggen je remschoenen weer los in je trommels.

gizmo98
24-10-2013, 21:20
Zo setje kost paar euro

Zal dit wel vervangen dit gaat los lopen daar kan je op wachten

Suc6