PDA

View Full Version : Ard Sikkema


Ard Sikkema
05-03-2014, 13:53
Hallo, ik kijk al een jaar of 2 mee op dit forum maar heb mezelf nog nooit voorgesteld.

Mijn naam is Ard Sikkema, 20 jaar oud en woon in Meppel. Ik ben student motorvoertuigen techniek in Zwolle.

De auto's die ik nu heb gehad zijn:
Seat Ibiza 1.4S uit 1995. Moest na 3 maanden weg omdat ik hem niet meer kon betalen.
Toen een maand of 2 autoloos geweest en toen extra werk erbij gekregen in de avond uren in Zwolle. Dus er moest weer een auto komen. Toen een Daihatsu 0.8 automaat uit 1996 overgenomen van een toenmalig klasgenoot.

Deze na een half jaar en 11.000 kilometer met winst kunnen verkopen nadat ik een mooie Volkswagen Vento op dit forum had gezien. Mijn huidige wagen is dan nu ook een Volkswagen Vento 1.6 CL uit 1996.
http://www.mijnalbum.nl/Album=IF4ITKCK

Plannen met de Vento zijn:
- Verlaging doormiddel van een schroefset met nieuwe toplagers.
- Zomerset, deze zit er inmiddels onder. Ook via Volksforum.com bemachtigd.
- US-Lights, deze zijn binnen en binnenkort even mee bezig.
- Schuif-kantel dak goed werkend maken.
- Alle elektrische ramen na lopen omdat niet alle ramen even lekker gaan.
- In de loop van de tijd wat oppervlakkige roest (LA scherm boven de wielkast en achterklep boven kentekenplaat en onder rechter achterlicht) bijwerken.
- VR6 lip
- Donkere achterlichten

Dit was het wel zo'n beetje.

Groeten,

Ard

Petpat
05-03-2014, 14:54
Welkom! Leuke vento! Mooie basis.
Lekker al die ruimte he! Haha

Ard Sikkema
05-03-2014, 19:03
Bedankt! Heel lekker die ruimte, zeker na een Cuore haha.

Petpat
06-03-2014, 08:54
Succes met de zoektocht naar een vr6 lip trouwens, ben al sinds juni opzoek en nogsteeds geen resultaat.
Had er 1 gekocht via iemand die tegen me zei dat het een vento lip was maar bleek een golf lip te zijn, check dus altijd even de artikelnummers :)

Ard Sikkema
06-03-2014, 18:44
Dankjewel! Had ook achteraf een Golf 3 lip besteld, gelijk weer geannuleerd. Jammer dat ze amper te vinden zijn.

The Skinnmeister
06-03-2014, 19:42
Leuke Vento, welkom hier op het forum!!

Ard Sikkema
07-03-2014, 20:41
Bedankt!

Ard Sikkema
24-03-2014, 21:47
Hallo iedereen,

Even weer een update; Sinds vorige week in bezit van een Recaro interieur. Foto's volgen nog. Donkere achterlichten komen er ook spoedig in!
Nu heb ik nog een vraagje; Ben eigenlijk op zoek naar een comfortabele schroefset, mede voor mijn rug. Wat zijn de ervaringen met een S.A.S. en Ak FK Street set?

Groeten!

Petpat
25-03-2014, 11:30
Sjaak is superstug, heb er eentje onder mijn vento op de laagste stand, stuitert en hobbelt als een gek. Iemand die ik ken heeft een fk set onder zijn jetta zitten, en al 5 jaar rijdt ie daar met plezier mee, nogsteeds gangbaar en ook wel een stuk comfortabeler dan een sjaakset

LRR
25-03-2014, 12:44
FK Sets veren inderdaad prima !! Sets van Sjaak heb ik geen ervaring mee.

Nico45
25-03-2014, 15:19
Hallo ook welkom hier van mij en je hebt een mooie Vento veel plezier hier op het forum :thumbup:

Ard Sikkema
25-03-2014, 21:27
Bedankt iedereen, schroefset probeer ik toch even uit te stellen of er moet een mooie deal langskomen.

Nico45
25-03-2014, 21:33
Er staan soms wel duurdere sets hier of op Marktplaats van rond de 150 euro :)

Ard Sikkema
16-04-2014, 17:31
Zo, na enige tijd weer een update!

Het Recaro interieur en de donkere achterlichten zitten er inmiddels in en heb ook een VR6 Lip gevonden! Afgelopen zaterdag is de auto helemaal gekleid, gepolijst en gewaxt. Ben er zeer tevreden mee. Voor de winter wil ik de auto echt omlaag hebben in combinatie met mijn 14" en 185/60 banden.. De stalen velgen wil ik deze zomer opnieuw spuiten in een zo origineel mogelijke kleur.
Foto's staan in de onderstaande link:
http://www.mijnalbum.nl/Album=HXDCZAKF#UDUDZO8W

Groeten,

Nico45
16-04-2014, 19:21
Mooi je achterlichten en je auto glimt als een nieuwe :thumbup: