PDA

View Full Version : Portier opent slecht van binnen Jetta mk5


eggy1991
15-01-2015, 03:16
Hallo volkswagenrijders. Ik ben nieuw op dit forum en ben al een paar jaar een trotse bezitter van een Jetta.

Al vanaf dat ik de auto heb wil het rechter achterportier niet goed open van binnenuit. De garage begint hu wat moeilijk te doen ivm apk echter bij aflevering was het ook al zo.

Ik kan vele topics vinden over deuren die helemaal niet meer openen echter opent het portier van buitenaf probleemloos. Ik heb het kinderslot gecontroleerd en getest, maar daar ligt het niet aan. Vaak als je de klink nogmaals aantrekt gaat hij wel open, het lijkt net of hij niet goed pakt. Je voel wat weerstand en plots schiet hij erlangs, dat gevoel. Heeft iemand enig idee wat dit kan zijn, moet ik het achter het binenste paneel zoeken of achter het buitenste?

Alvast bedankt voor de reacties.

Audi1981
15-01-2015, 09:08
Goedemorgen,

welkom op VF, we hebben hier een sectie waar je je voor kan stellen;

http://volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=145

We hebben hier een hoe en waarom het belangrijk is het forum te steunen;

http://volksforum.com/forum/showthread.php?t=122507

Je deur zal waarschijnlijk even open moeten, het kabeltje wat je slot bediend kan lurp zijn of misschien is het slot zelf wel aan vervanging toen (smeren?)