Log in

View Full Version : NL GTI uit 1978 op speurders


Mk1driver
06-02-2015, 13:12
http://www.speurders.nl/overzicht/autos/None/page/5/volkswagen-golf-1-6-gti-bj-1978-148917181.html?sr_ab=0&query=&category=2003&local-postcode=&local-distance_value=0&subcategory=&carmodel-search=&min_prijs=&max_prijs=&min_kilometerstand=&max_kilometerstand=&min_bouwjaar=&max_bouwjaar=1991&min_prijs=&max_prijs=&order_direction=&order_by=

yuli
06-02-2015, 13:30
Inderdaad voor de echte liefhebber die veel geld, tijd en moeite gaat steken in waar iemand is aan begonnen en nooit heeft afgemaakt.
Voor de echte liefhebber die hoopt dat het vies geschimmeld interieur nog te herstellen is. Alle onzekerheden te gemoed wil gaan of alle onderdelen compleet en origineel zijn, wat de kwaliteit is wat er aan schadeherstel is gedaan.
Die liefhebber die wel de onderste steen boven krijgt en het voor elkaar krijgt en weet dat hij zaken tegen gaat komen die niet kloppen, gaat kijken, en de koopprijs kan laten zakken naar de helft van de vraagprijs.

Dat is de echte liefhebber en die wens ik veel succes.

NielsDub
06-02-2015, 14:18
Mooi verwoord...

Deze staat wel als GTI op kenteken: 171331 Golf GTI. Dit in tegenstelling tot deze rode: http://volksforum.com/forum/showthread.php?t=131597&page=1 DH-76-XS: 1711 Golf (turbojo2 bevestigde dat ook al).

golf fahrer
06-02-2015, 15:14
Alles in de epoxy. Ook de veren en de dempers :rolleyes:

NielsDub
06-02-2015, 15:46
Yup, dan rot t in elk geval niet meer....

Barn171
06-02-2015, 16:49
Interieur is al van een '79er...

chrisjuh
07-02-2015, 12:01
Basisprijs is veel te hoog, dat ga je er nooit meer uithalen...

turbojo2
07-02-2015, 13:57
Denk toch dat hij wel weg zal gaan voor minimaal 4000-4500. Auto lijkt mij verder wel compleet. Zo zie ik de originele hoedenplank met het leren randje, stalen bumpers en als alle onderdelen erbij zitten zoals gezegd dan is hij wel compleet. Het feit dat de originele hoedenplank er in zit en dat hij al vanaf 1996 stil staat doet mij denken dat hij wel compleet is kwa onderdelen. Al het carrosserie werk is al gedaan en daar lopen de meeste restauratie's op stuk. Zou hem wel willen hebben maar heb geen geld, ruimte en heb al een golf staan die nog onderhanden genomen moet worden. Probeer maar eens een complete NL stalen bumper oer-gti te vinden van modeljaar 77 of 78. Kun je lang zoeken. Het enige jammere is wat ik tot nu toe kan zien is dat de bij-rijder stoel niet van modeljaar 77 of 78 is maar van 79 of later. Denk wel dat je nog min.10K nodig hebt om hem weer netjes op de weg te krijgen, maar is wel te doen. En als hij klaar is heb je ook wat en is hij wel 15k waard al heb ik er nog nooit eentje te koop zijn staan voor die prijs om de eenvoudige reden dat ze er gewoon NIET zijn. Zie ook wel mensen hier op het forum die mega veel geld in een rotte cabrio steken om deze te restaureren kun je beter deze kopen want dan heb je meer kans dat je je geld nog terug ziet. Hoop dat iemand van hier hem koopt, dan kunnen we de resto volgen.

heinz74
07-02-2015, 14:29
ik wilde hier eerst niet eens op reageren..want ik heb zogenaamd altijd een negatief inzicht op zoiets..(eerder realistisch,maar goed)
denk dat je het pas zeker weet van hoe of wat als je er naast staat..
eerlijk gezegd heb ik wel mijn twijfels bij dat restauratiewerk tot op heden..
de kans is groot dat er meer verknald is dan dat het Golfje er iets mee is opgeschoten
m.a.w ..is er aan gelast of aan gebakken?..hoeveel plamuur zit erop?
persoonlijk krijg ik nou niet gelijk de indruk dat men praat over restaureren als alles net als de veerpoten gewoon meegespoten worden in de 'epoxy'..
aan de andere kant..stel het ding is voor 90% compleet en je kunt zowat alles zelf ,plus je hebt een engelengeduld..
kun je hier weer een mooi Nederlands GTItje van maken...zonder dat het net zoveel kost als een tweedehands 993..

turbojo2
07-02-2015, 14:55
Ben ik helemaal met je eens Heinz. Eerst gaan kijken voor je een goed oordeel kunt geven over de auto. Wat ik wil aangeven met mijn post is dat ik altijd als eerste van de positieve kant uitga en dan pas ga kijken of het allemaal wel zo positief is. Van de positieve kant bekeken kan ik niet veel negatieve dingen over deze auto opmerken. Al de vorige post zijn vanuit de negatieve kant bekeken en dat vind ik jammer. Wat ik als positief zie zijn: origineel NL kenteken, stalen bumpers , origineel dashboard, originele hoedenplank, waarschijnlijk vrij compleet kwa onderdelen en als laatste hij schijnt hard te wezen dus niet in de staat zoals die van Barn171. Tegenvallers kunnen zijn: slecht laswerk, incompleet kwa motor en anderde onderdelen en het interieur klopt niet. Gewoon gaan kijken voor degene die er interesse in heeft. De meeste oer gti's die ik te koop zie staan vallen bij mij al af omdat ze te rot zijn en niet meer origineel (motor, dashboard, achterlichten en interieur). Deze die nu te koop staat heeft bij mij het voordeel van de twijfel.

golf fahrer
07-02-2015, 16:32
persoonlijk krijg ik nou niet gelijk de indruk dat men praat over restaureren als alles net als de veerpoten gewoon meegespoten worden in de 'epoxy'..


Vaak zegt dit al genoeg helaas

turbojo2
07-02-2015, 16:46
Vaak zegt dit al genoeg helaas

Ik heb wel meer perfect gerestaureerde golfjes gezien die met het onderstel er onder naar de straler gingen en dan kreeg je hem weer terug in de epoxy met het onderstel ook meegespoten en gestraald. Zie niet in dat dat dan prutswerk zou moeten wezen. Wel zonde van het onderstel maar als je toch van plan was deze te vervangen maakt het ook niks uit.

golf fahrer
07-02-2015, 16:55
Daarmee dat ik zeg "vaak" ;)

Rinus66
07-02-2015, 18:18
Basisprijs is veel te hoog, dat ga je er nooit meer uithalen...

Moet dat dan? Zo'n ding koop je voor jezelf, niet voor de handel.

Mk1driver
07-02-2015, 18:32
Vragen of Barn mee wil voor een kratje bier en gewoon gaan kijken dus.

Barn171
07-02-2015, 19:25
haha, I'm in!

erjan1987
07-02-2015, 22:09
Volgens mij verkocht!!

turbojo2
08-02-2015, 00:05
Moet dat dan? Zo'n ding koop je voor jezelf, niet voor de handel.

Precies als je zo'n gti koopt koop je hem voor jezelf en ben je van plan hem niet zo 123 weg te doen. Mijne gaat ook nooit meer weg. Ik rijd al sinds me 18de golf 1 gti en cabrio (bijna 25 jaar) en zie niet in dat dat de komende 25 anders gaat worden.

jasonnl
08-02-2015, 13:38
Deze kwam ik ook net tegen. Dacht gelijk ff kijken of die hier tussen staat. :D

Lijkt mij een gaaf projectje en voor mijn verzameling. Maar wat mij ook opviel was dus het spuitwerk dat alles mee geblazen is. En dat hij bij een occasionsdealer staat kan misschien al aangeven dat het ff snel gebeurt is.. Maargoed kan ook van de eigenaar of een werknemer zijn. Moet je gewoon gezien hebben om dat goed te beoordelen.

5.5 schrikt mij beetje af. Als die helemaal inelkaar zou zitten en nog niet aan begonnen was zou het al interessanter zijn.
elk gestrand project staat er alle onderdelen zitten erbij. Maar ik weet niet genoeg van GTI's dat ik zo kan zien of alles kloppende onderdelen erbij zitten.

En een oer-gti lijkt mij nooit een slechte investering.

sipkemk1rs2
08-02-2015, 14:35
Ik heb wel meer perfect gerestaureerde golfjes gezien die met het onderstel er onder naar de straler gingen en dan kreeg je hem weer terug in de epoxy met het onderstel ook meegespoten en gestraald. Zie niet in dat dat dan prutswerk zou moeten wezen. Wel zonde van het onderstel maar als je toch van plan was deze te vervangen maakt het ook niks uit. Hij kan vragen wat hij wil al hij kompleet is en klopt .Op het interieur na dan .Zoek ze maar met origineel nedelands kenteken. :thumbup:

erjan1987
08-02-2015, 17:33
idd , vind m maar eens maar hij is verkocht, Heb m al gezien op aanhanger, en als die t net zo aanpakt als met zn andere golfjes 1 komt t helemaal goed!!

turbojo2
08-02-2015, 18:33
idd , vind m maar eens maar hij is verkocht, Heb m al gezien op aanhanger, en als die t net zo aanpakt als met zn andere golfjes 1 komt t helemaal goed!!

Is het iemand van hier op het forum?

sipkemk1rs2
08-02-2015, 19:15
Is het iemand van hier op het forum?
Ja van het Forum hier :D .Als je nog een zoekt turbojo2 een nog zeldzame als deze met wel een goed nieuwe staat interieur heb ik voor jou ;)

turbojo2
08-02-2015, 19:51
Ja van het Forum hier :D .Als je nog een zoekt turbojo2 een nog zeldzame als deze met wel een goed nieuwe staat interieur heb ik voor jou ;)

Waardeer het zeer dat je aan mij 1 van je auto's wil verkopen. Heb alleen nog een zwarte 77er NL gti staan die eerst nog onderhanden genomen moet worden en daar hoop ik over 1 of 2 jaar aan te beginnen en dan ben je zo weer 5 jaar verder. Gelukkig heb ik hem 99 % compleet met alle originele onderdelen erbij behalve de hoedenplank dan. Mocht iemand nog een hoedenplank hebben liggen van 1977 of 1978 met het leren randje aan de zijkant dan hoor ik het graag. Ik sla dus je aanbod maar over, sorry Sipke.

sipkemk1rs2
08-02-2015, 20:04
Hoedenplank urbojo2]Waardeer het zeer dat je aan van je auto's wil verkopen. Heb alleen nog een zwarte 77er NL gti staan die eerst nog onderhanden genomen moet worden en daar hoop ik over 1 of 2 jaar aan te beginnen en dan ben je zo weer 5 jaar verder. Gelukkig heb ik hem 99 % compleet met alle originele onderdelen erbij behalve de hoedenplank dan. Mocht iemand nog een hoedenplank hebben liggen van 1977 of 1978 met het leren randje aan de zijkant dan hoor ik het graag. Ik sla dus je aanbod maar over, sorry Sipke.[/QUOTE]
Hoedenplank krijg je er dan bij he .ik ga we even jij wat ik nog heb aan hoedenplanken .wil je perse een zwarte want heb ook nog een bruin liggen volgens mij zal morgen wel even kijken. wat dst is . ;)

turbojo2
08-02-2015, 20:20
Een zwarte Sipke met leren randje. Was 2 jaar geleden op Watercooled in Assen en daar zag ik een golf 1 van later bouwjaar met zo'n hoedenplank die ik zoek. Helaas was de eigenaar nergens te bekennen had hem graag over willen nemen en voor de prijs wat ik er voor over zou hebben had hij een nieuwe kunnen kopen. Aan de ander kant zou ik zo'n leren randje ook op een normale hoedenplank kunnen monteren en heb ik denk hetzelfde maar dan zelfgemaakt.

turbojo2
08-02-2015, 20:27
Op Leboncoin staan een paar leuke zeldzame onderdelen zoals een 76/77 gti gril voor de oude type oliekoeler en een 78er Scirocco gti voor onderdelen met een complete motor die het zelfde is als een 78er golf gti.

sipkemk1rs2
08-02-2015, 20:27
Een zwarte Sipke met leren randje. Was 2 jaar geleden op Watercooled in Assen en daar zag ik een golf 1 van later bouwjaar met zo'n hoedenplank die ik zoek. Helaas was de eigenaar nergens te bekennen had hem graag over willen nemen en voor de prijs wat ik er voor over zou hebben had hij een nieuwe kunnen kopen. Aan de ander kant zou ik zo'n leren randje ook op een normale hoedenplank kunnen monteren en heb ik denk hetzelfde maar dan zelfgemaakt.
Die bruine is okk met zwart leren randje maar de stof is volgens mij alleen bruin en zijn ook wel bij die em spuiten volgendes mij. ;)

sipkemk1rs2
08-02-2015, 20:29
Op Leboncoin staan een paar leuke zeldzame onderdelen zoals een 76/77 gti gril voor de oude type oliekoeler en een 78er Scirocco gti voor onderdelen met een complete motor die het zelfde is als een 78er golf gti. Ja dat weet ik heb em een bod gedaan van 500 voor die grill wou die niet. :thumbup:

golf fahrer
08-02-2015, 21:11
OMG 500 voor een grill.
Zo een oer gti is toch net iets anders... :eek:

heinz74
08-02-2015, 21:16
ik haak af..dus te gortig

turbojo2
08-02-2015, 21:17
Ja dat weet ik heb em een bod gedaan van 500 voor die grill wou die niet. :thumbup:

Wie heb j n bod gedaan dan?

sipkemk1rs2
08-02-2015, 21:21
OMG 500 voor een grill.
Zo een oer gti is toch net iets anders... :eek:
Ja klopt is anders ja maar hij wou alleen maar contact geld .Er was een Belg die wou 300 geven zij hij maar deed em niks zij hij .Ik zij voor 500 b je em niet toe heeft hij mij een foto gestuurd met de datum en nog een bewijs.en op sturen voor 500 en wou die niet ;)

Romar
09-02-2015, 17:57
Hij is in goede handen! Kan nog wel een paar jaren duren! Maar weet zeker dat het goed komt met m! 👍👍

turbojo2
09-02-2015, 18:11
Hij is in goede handen! Kan nog wel een paar jaren duren! Maar weet zeker dat het goed komt met m! 👍👍

Heb jij de auto gekocht dan?

Romar
12-02-2015, 18:47
Nee kameraad van mij. Zat ook nog een swallowtail bij, dus echt geen miskoop 👍

turbojo2
12-02-2015, 23:01
Nee kameraad van mij. Zat ook nog een swallowtail bij, dus echt geen miskoop 👍

Ben benieuwd. Om hem weer in top conditie te krijgen ben je gewoon 10-12000 euries kwijt. Dat is voor de meeste mensen al een probleem, laat staan al de tijd de je nodig hebt om alles weer perfect te krijgen. Of je aanschaf dan 2000 of 4500 is maakt dan ook niet meer zo veel uit. Zijn niet veel mensen die de tijd en financiën hebben om zo'n auto echt serieus aan te pakken. De meeste staan weer voor paar jaar ergens geschorst in een schuur en worden dan weer doorverkocht wegens geen tijd(he me vriendinnetje en ik krijgen kids ), geld (pff kost toch wel geld zo'n kleine) of zin (Ik ben blij dat die kleine eindelijk slaapt en ik nu even op de bank zit) om hem echt te gaan restaureren. Mocht het niet tot kids komen denkt je vriendinnetje wel: krik jij je golf maar op, in de avond uren, dan krik ik wel met een ander hehehhe. Ik wens je kameraad veel succes met het opknappen van zijn Gti en denk dat het vinden van het complete interieur het grootste probleem zal wezen. Ik kon vorig jaar een rode NL 08/77 gti kopen voor 4500 met een interieur in nieuw staat en met een redelijke carrosserie. Heb ik uiteindelijk niet gedaan omdat ik nog eentje heb staan in de schuur. Deze auto had ik al langer op het oog en ik had de vorige eigenaar gevraagd mij te informeren als hij hem wilde verkopen (Was hij noooooooit van plan zei hij). Maar toch dus. Deze is naar een vader en zoon gegaan die hem weer in topstaat willen brengen en denk dat het nog gaat lukken ook.

NielsDub
13-02-2015, 09:07
Swallowtail als in 1. complete auto of 2. alleen de kont? En indien 1. gaat die ook aangepakt worden? Ben ook benieuwd, altijd leuk / goed om te lezen dat dergelijke oude beestjes een tweede (of derde of ....) leven gegund wordt.

SpeedieD
13-02-2015, 09:46
Ben ik inderdaad ook wel benieuwd naar.

sipkemk1rs2
13-02-2015, 13:04
Ben benieuwd. Om hem weer in top conditie te krijgen ben je gewoon 10-12000 euries kwijt. Dat is voor de meeste mensen al een probleem, laat staan al de tijd de je nodig hebt om alles weer perfect te krijgen. Of je aanschaf dan 2000 of 4500 is maakt dan ook niet meer zo veel uit. Zijn niet veel mensen die de tijd en financiën hebben om zo'n auto echt serieus aan te pakken. De meeste staan weer voor paar jaar ergens geschorst in een schuur en worden dan weer doorverkocht wegens geen tijd(he me vriendinnetje en ik krijgen kids ), geld (pff kost toch wel geld zo'n kleine) of zin (Ik ben blij dat die kleine eindelijk slaapt en ik nu even op de bank zit) om hem echt te gaan restaureren. Mocht het niet tot kids komen denkt je vriendinnetje wel: krik jij je golf maar op, in de avond uren, dan krik ik wel met een ander hehehhe. Ik wens je kameraad veel succes met het opknappen van zijn Gti en denk dat het vinden van het complete interieur het grootste probleem zal wezen. Ik kon vorig jaar een rode NL 08/77 gti kopen voor 4500 met een interieur in nieuw staat en met een redelijke carrosserie. Heb ik uiteindelijk niet gedaan omdat ik nog eentje heb staan in de schuur. Deze auto had ik al langer op het oog en ik had de vorige eigenaar gevraagd mij te informeren als hij hem wilde verkopen (Was hij noooooooit van plan zei hij). Maar toch dus. Deze is naar een vader en zoon gegaan die hem weer in topstaat willen brengen en denk dat het nog gaat lukken ook.
Zijn ook mensen die het zelf kunnen [restauratie] dan kost het een stuk minder he ;) dan als je alles bijna laat doen. :thumbup: En de Golf Gti Grill van 1976 heb ik ook binnen dus je hoeft die frans man niet meer tevragen voor mij :D

turbojo2
13-02-2015, 14:28
Zijn ook mensen die het zelf kunnen [restauratie] dan kost het een stuk minder he ;) dan als je alles bijna laat doen. :thumbup: En de Golf Gti Grill van 1976 heb ik ook binnen dus je hoeft die frans man niet meer tevragen voor mij :D


Ik heb op het las, straal en spuitwerk en de motorrevisie na ook alles zelf gedaan en toch ben ik met de aanschaf erbij rond 15000 kwijt. Ik heb niet de kennis om een motor te reviseren ander had ik 1000 euro aan arbeid die daar in is gaan zitten kunnen besparen. Alle motorrevisie onderdelen koste ook een hoop geld. Onderdelen poedercoaten kun je ook niet zelf net als het opnieuw verzinken van onderdelen. Als je eerlijk rekend kan je zo'n Gti niet restaureren voor minder dan 10.000 naast de aanschaf. Ik dacht eerst ook dat het voor minder zou kunnen nou mooi niet dus.

golf fahrer
13-02-2015, 18:39
:goodpost:

Dat is inderdaad juist. Maar dan heb je ook wel iets.

sipkemk1rs2
13-02-2015, 21:53
Ben benieuwd. Om hem weer in top conditie te krijgen ben je gewoon 10-12000 euries kwijt. Dat is voor de meeste mensen al een probleem, laat staan al de tijd de je nodig hebt om alles weer perfect te krijgen. Of je aanschaf dan 2000 of 4500 is maakt dan ook niet meer zo veel uit. Zijn niet veel mensen die de tijd en financiën hebben om zo'n auto echt serieus aan te pakken. De meeste staan weer voor paar jaar ergens geschorst in een schuur en worden dan weer doorverkocht wegens geen tijd(he me vriendinnetje en ik krijgen kids ), geld (pff kost toch wel geld zo'n kleine) of zin (Ik ben blij dat die kleine eindelijk slaapt en ik nu even op de bank zit) om hem echt te gaan restaureren. Mocht het niet tot kids komen denkt je vriendinnetje wel: krik jij je golf maar op, in de avond uren, dan krik ik wel met een ander hehehhe. Ik wens je kameraad veel succes met het opknappen van zijn Gti en denk dat het vinden van het complete interieur het grootste probleem zal wezen. Ik kon vorig jaar een rode NL 08/77 gti kopen voor 4500 met een interieur in nieuw staat en met een redelijke carrosserie. Heb ik uiteindelijk niet gedaan omdat ik nog eentje heb staan in de schuur. Deze auto had ik al langer op het oog en ik had de vorige eigenaar gevraagd mij te informeren als hij hem wilde verkopen (Was hij noooooooit van plan zei hij). Maar toch dus. Deze is naar een vader en zoon gegaan die hem weer in topstaat willen brengen en denk dat het nog gaat lukken ook.
nou hier heeft hij al een voor stoel die er bij past dus vaalt mee volgen mij Johan :rolleyes:
http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/volkswagen-onderdelen/m899096472-zeldzaam-vw-golf-1-gti-interieur.html?c=3c1f5dcc18d02a99040ca8de656940d2&previousPage=lr

EnVeeZee
13-02-2015, 22:32
Die heeft ie dan misschien wel dubbel anders bood 'ie ze vast niet te koop aan ;) Advertentie is volgens mij van de eigenaar van de golf waar dit topic over gaat.

Gelukkig heeft nog steeds niet iedereen crisis, ballen op sterk water, overspelige wijven en/of de drang om iets te verkopen als er baby's onderweg zijn.

Ik vind het cool dat er weer een gered gaat worden :thumbup:

sipkemk1rs2
13-02-2015, 22:36
Die heeft ie dan misschien wel dubbel anders bood 'ie ze vast niet te koop aan ;) Advertentie is volgens mij van de eigenaar van de golf waar dit topic over gaat.

Gelukkig heeft nog steeds niet iedereen crisis, ballen op sterk water, overspelige wijven en/of de drang om iets te verkopen als er baby's onderweg zijn.

Ik vind het cool dat er weer een gered gaat worden :thumbup:
Oke dan heeft hij het dubbel hoeft hij ook niet tezoeken voor een intérieur dus :thumbup:

chrisjuh
14-02-2015, 12:28
Moet dat dan? Zo'n ding koop je voor jezelf, niet voor de handel.
Zo bedoel ik het ook niet, een hobby kost geld, maar het moet wel leuk blijven...als ik zoiets zou restaureren zou ik het wel leuk vinden bij een verkoop, dat ik in ieder geval de kosten eruit haal of iets toeleggen, maar dat gaat hier niet goedkomen.

turbojo2
14-02-2015, 14:24
Zo bedoel ik het ook niet, een hobby kost geld, maar het moet wel leuk blijven...als ik zoiets zou restaureren zou ik het wel leuk vinden bij een verkoop, dat ik in ieder geval de kosten eruit haal of iets toeleggen, maar dat gaat hier niet goedkomen.

Jawel hoor oer-gti met stalen bumpers in topstaat zijn zeker 15000 waard. Je ziet ze in Nl echter nooit te koop staan omdat ze er niet zijn. Op Mobile.de staan een paar vroege gti's te koop voor rond de 20000 maar deze staan er al heel lang en deze zouden "compleet" gerestaureerd zijn. In mijn ogen zijn ze maar half gerestaureerd. Deze prijzen zijn dus niet realistisch. Het enige wat je niet terug ziet met een verkoop zijn al je uren die je erin gestoken hebt. Als je een 83er gti zou gaan restaureren in topstaat dan zie je je geld niet meer helemaal terug. Daar zijn er gewoon nog te veel van die er nog heel erg netjes uitzien. Een golf 1 cabrio restaureren is helemaal geld zoekmaken, die worden namelijk nooit veel geld waard.

FlorisH
14-02-2015, 20:00
.

turbojo2
14-02-2015, 21:00
O ja wel hoor, die zijn er wel ;) :thumbup:

Zullen er best wel zijn die tot in nieuwstaat zijn gerestaureerd. Heb ze alleen nog nooit TE KOOP aangeboden zien worden. En ik bedoel dan ook dat alles in nieuwstaat behoord te wezen en geen half werk. Elk boutje, moertje of wat voor onderdeel dan ook in nieuwstaat. Als jij zegt dat deze gti's er zijn zeg ik: laat maar zien die foto's en als je dat niet wilt dan kom ik wel langs om met eigen ogen te aanschouwen.

golf fahrer
14-02-2015, 21:18
Van die echte oer gti, dan bedoel ik 76/77 die kom ik toch nooit tegen.

turbojo2
14-02-2015, 21:47
Van die echte oer gti, dan bedoel ik 76/77 die kom ik toch nooit tegen.

Klopt zijn er een handje vol van, in ieder geval minder dan 15. Heb er zelf 2 van 77 (kon er vorig jaar nog eentje kopen)en ken er nog wel een paar. Staan ook nog wel een aantal in de garage die ik niet ken die nog moeten worden gerestaureerd..... ooit.

sipkemk1rs2
14-02-2015, 23:51
Klopt zijn er een handje vol van, in ieder geval minder dan 15. Heb er zelf 2 van 77 (kon er vorig jaar nog eentje kopen)en ken er nog wel een paar. Staan ook nog wel een aantal in de garage die ik niet ken die nog moeten worden gerestaureerd..... ooit. Die van jou zijn al weer nieuwer Johan daar zitten al weer twee gti tussen ;)