Log in

View Full Version : Hoe carter van een AAZ motor verwijderen??


ar1g3
19-04-2016, 11:36
Ben aan mijn passat uit 95 bezig, carterpakking lekt en moet vervangen worden. Ben er al in geslaagd om die boutjes die aan het vliegwiel zitten los te krijgen, maar het carter wil er niet af. Alle boutjes zijn eruit, en de dichting is losgekomen van het blok. Nu kan ik het een centimetertje omlaag en omhoog doen maar het hangt ergens nog aan vast.

Die carterpakking bestaat uit zo een metalen plaat met een rubber aan de rand, kan het zijn dat die plaat ergens aan hangt en zo ja hoe krijg ik dat uit elkaar? De pakking kleeft kei hard tegen het carter, zelfs met een schroevendraaier en hamer komen ze moeilijk los.

Alvast bedankt!

Quattro_38
19-04-2016, 11:51
Heeft hij niet zo'n spatplaat met een gat erin, waar je olieaanzuigmond doorheen zit, misschien moet je hem manouvreren om hem eruit te kantelen zeg maar.