View Full Version : Stuurbekrachtiging zwaar (bijvullen/vervangen)
diskonaut
15-03-2017, 08:09
Sinds kort gaat mijn stuurbekrachting redelijk zwaar tijdens het draaien.
Olie zit nog op zijn Max. zie ik.
Ik wil er eens volledig nieuwe olie in doen en dan eens kijken.
Is dit goed zelf te doen en wat is de juiste manier?
Ik wou de castrol power steering fluid No ZVW 239 902 gebruiken als deze nog bestaat. Welke is desnoods gelijk waardig?
Het gaat over een Golf 2 gti 8v USA model
Alvast bedankt
oettinger_18
15-03-2017, 10:41
niet toevallig je stuurbekrachtigingspomp overleden? Als die niet werkt gaat je stuur zwaar
diskonaut
15-03-2017, 11:09
niet toevallig je stuurbekrachtigingspomp overleden? Als die niet werkt gaat je stuur zwaar
Kan ik dit laten.controleren? Of zelf de druk van de pomp ergens nameten?
http://vnc.thewpp.ca/stuff/bentley/ep0niks.ctech.ca/vw/eva2/SU01/ch7.3.2.html
Dat is hoe je de pomp test, en hoe je je stuurhuis test. Je werkt met hoge drukken dus goed oppassen en letter voor letter de instructies volgen.
Heb het zelf nog niet gedaan dus kan niet zeggen hoe moeilijk het is, maar erg ingewikkeld lijkt het me niet. Je moet gewoon dat meetklokje en die klep hebben.
Een tip: koop de Bentley publishers manual voor de golf 2, wat je ziet in de link is de illegale online versie. Maar in dit boek staat echt alles in, alle mogelijke testen en elektrische schema's enz. Echt een aanrader naar mijn mening, tien keer beter dan die rommel van Haynes.
diskonaut
16-03-2017, 13:07
Deze is dat zeker
http://www.bentleypublishers.com/volkswagen/repair-information/vw-jetta-golf-1985-1992-repair-manual.html
Die link van u is wel.handig. merci
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.