View Full Version : De officiele GRATIS/DONATIE thread
De Volksforum 'gratis' thread geniet inmiddels wereldwijde populariteit en velen onder ons hebben er reeds gebruik van gemaakt om hun ongewenste VW troep op te ruimen. Ma/vrouw/vriendin ook weer blij.
Wat voor de een rommel is, is voor de ander interessant.... Daardoor ontstond een idee bij de Volksforum crew.
Als je je delen weg wilt geven en voor iemand anders is het toch nog een euro of wat waard dan willen wij voorstellen dat aan Volksforum te doneren. Wij kunnen iedere hulp goed gebruiken!
Bied hier dus nogsteeds alles aan waar je gratis afscheid van wilt nemen, accepteer wat een ander er toch nog voor over heeft en schenk het aan ons...wij zijn er ontzettend blij mee ;)
De regel(tjes):
- Alleen VAG gerelateerde spullen aanbieden waar je zelf geen geld voor hoeft te hebben, maar het forum mee wilt steunen.
- het afgesproken bedrag overmaken als "Donatie" (http://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=11931) naar het Volksforum. Wie wel verkoopt en niet doneert wordt tekstueel opgehangen aan een lantaarnpaal.
- Geef natuurlijk een duidelijke beschrijving en vertel voor welk model en type het gebruikt kan worden.
- Als iets 'verkocht' is verwijder dan de post. Weet je niet hoe dat moet, vraag het ons.
- Alsjeblieft ZO MIN MOGELIJK reacties in dit topic, voor vragen IM of E-mail de "verkoper". Andere berichten dan aanbiedingen zullen zonder aankondiging verwijderd worden om de boel opgeruimd te houden.
-de leukste: VRAAGPRIJS NIET VERPLICHT :)
"Keep in mind that your junk is someones dream" - DRVRFWND
marceltheonly1
16-02-2012, 19:58
Vento voorstoelen aangepast voor golf/jetta mk1 4 deurs, gratis af te halen
Spucknapf stuur, mist claxondop en rand zit los en missen hoekjes uit, €15,- forumdonatie
heb je een foto van dat stuur voor mij mvg,
Achteras mk2 met trommels.
Remmen zijn nog in orde en as is er alleen onderuit gegaan vanwege ombouw naar schijfremmen.
Ligt hier op de oprit en als hij binnenkort niet weg is gaat hij naar het oud ijzer.
Gratis of wat je er voor wilt geven als donatie naar VF.
Af te halen in Oudenbosch.
zacht golf 3 GTI dashboard zonder schakelaar puur het kale dashboard
graties af te halen omg rotterdam
VWStatic
26-02-2012, 18:51
wie o wie heeft belang
heb vloerbedekking kleur blauw
bruin dashboard wat zwart is gemaakt
en de delen die om de achterbank heen zitten
en on de achterruit
alles is geheel gratis anders gaat het naar de stort
foto's volgen morgen
erwinsims
12-03-2012, 16:31
Blauw leren stoel voor de Golf 2 (heb geen foto's). Heeft geen grote scheuren maar kan niet zeggen dat het in top staat verkeerd. Maar iemand mag hem meenemen.
heb je die stoelen nog?
ik zou ze graag hebben als dat kan.
golfje_295.000
25-03-2012, 22:00
zijruit bestuurdersdeur golf 3 3 deurs.
deurpaneel bestuurdersdeur golf 3 3 deurs
erg nette staat. inclusief dikke speaker :D
gratischhh af te halen in heerlen, of een donatie aan t forum,liefst de laatste optie natuurlijk
golfje_295.000
26-03-2012, 10:20
heb ook nog een complete linkerbuitenspiegel liggen, wederom van een 3deurs mk3 golf.
verkrijgbaar onder dezelfde condities als hierboven beschreven :D
Heb nog een set deurpanelen liggen van een oud type Corrado, in de zwart/donkergroene kleur zonder elektrische ramen. Panelen zijn in goeie staat.
Binnen nu en 2 weken af te halen in Stadskanaal, anders gaan ze naar de stortplaats !!
Heb nog n Golf Mk.II middentunnel liggen compleet, zitten alleen 2 kleine gaatjes aan de linkerzijkant van n telefoonhouder
Tevens de afdekplaat van n 2.8 VR6 motor met de opdruk ervan.
Ten alle dagen gratis af te halen in Den Haag, even van tevoren n Pbtje sturen ;)
golfje_295.000
08-04-2012, 15:06
zijruit bestuurdersdeur golf 3 3 deurs.
deurpaneel bestuurdersdeur golf 3 3 deurs
erg nette staat. inclusief dikke speaker
complete linker buitenspiegel golf 3
gratischhh af te halen in heerlen, of een donatie aan t forum,liefst de laatste optie natuurlijk
spullen liggen er nog steeds...
zwarte vloerbedekking Golf II rallye (hoge tunnel?)
Ik heb een paar keer op het punt gestaan weg te gooien... maar je zult het maar kunnen gebruiken... mail of PB graag.
Mk1driver
20-05-2012, 21:08
Heb nog een onderblok van een DX, slechte compressie op 2 cilinders
Heb nog een 1.3 mh met 4bak.. zonder dynamo en startmotor.. de rest gratis af te halen of klein bedrag voor donatie.. bepaal zelf maar. Ligt in kootwijkerbroek en zelf demonteren.. ook compleet mee te nemen voor niks
erwinsims
26-07-2012, 13:02
Ik heb ook nog wat in de bingo..
Golf 2 Nieuw type deuren iunclusief glas en binnenbekleding, ook een voorscherm. alles in Tornado Rood.
Dashboard Golf2 en nog meer klein spul..
Af te halen omgeving Assen.
wat lekkers bij de koffie is altijd welkom..
EnzoScirocco
09-08-2012, 19:57
http://i289.photobucket.com/albums/ll221/al1751/CIMG1508.jpg
http://i289.photobucket.com/albums/ll221/al1751/CIMG1509.jpg
http://i289.photobucket.com/albums/ll221/al1751/CIMG1510.jpg
ik heb geen flauw idee waarvan ze zijn ?
zal wel polo of iets dergelijks zijn
Je kan ze zo komen halen voor niks !
als ik ze moet opsturen 16,75 euro heb je ze ,
:thumbup:
achterbank van een jetta 2 uit 1991, gratis en voor niks, super staat.
Berrychello
19-10-2012, 12:44
Ik heb nog een nette voorbumper liggen voor een mkII. Ik vind het zonde 'm weg te gooien, is namelijk nog helemaal goed.
edit: smalle bumper is het!
edit: opgehaald! :thumbup:
Sven-GTI
19-10-2012, 12:50
Gratis achterbumper golf 3. Kleur is zwart metallic.
Bumper ziet er nog super uit op 1 dingetje na.
Bij interesse pb'en
Golf 3 TDI 1Z Kaal onderblok.
op te halen in Soest
Wouter42
23-10-2012, 19:48
Heb hier in Doetinchem nog liggen:
- Een brandstof pomp met een vrij nieuwe filter erop voor een Golf 2 1.3 NZ. Compleet werkend van de auto afgekomen.
- Golf 2 CL onderlip, goede staat.
Kom maar halen. :D Versturen wil ik ook wel, als je dan in ieder geval de verzendkosten vergoedt. :thumbup:
Heb hier in Doetinchem nog liggen:
- Een brandstof pomp met een vrij nieuwe filter erop voor een Golf 2 1.3 NZ. Compleet werkend van de auto afgekomen.
- Golf 2 CL onderlip, goede staat.
Kom maar halen. :D Versturen wil ik ook wel, als je dan in ieder geval de verzendkosten vergoedt. :thumbup:
Hallo,
Zou dat benzinepompje ook passen op een golf 1 1.3 ?
Die motoren zien er mij toch vrijwel hetzelfde uit ?
Moest het passen, stuur me gerust een PB met de verzendkosten naar Belgie, en jouw rekeningnummer en zo, en dan maak ik dat met veel plezier over !
ruit voordeur bestuurderszijde van een vw golf 3 uit 1997
gratis af te halen te cuijk
hoi heb nog 2 sets velgen liggen gratis af te halen
2x steek 5x100
velgen zijn zo ver ik weet 100procent recht maar durf het hard op te zegge
idiaal voor een hobby om op te knappe of andere leuke dinge te
wil je fotos stuur ff een whatsupp of een emailtje dan ken ik je die sturen
kennyromme@msn.com
dit is mn nummer 0611260478
gr kenny
Gratis of tegen donatie aan het forum af te halen:
Kenwood KDC-C660 6 disc wisselaar. geen kabel erbij
Gratis achterbumper golf 3. Kleur is zwart metallic.
Bumper ziet er nog super uit op 1 dingetje na.
Bij interesse pb'en
wat is hier precies mis mee?
geen trekhaakgat?
en als laatste waar af te halen :D
Nieuw rempedaalrubber Jetta 1 Golf 1 automaat. Zal zeker op nog meer modellen passen, maar dat weet ik niet. De volgende nummers staan er op:
431 723 173
827 723 173
http://imageshack.us/a/img5/2138/img5396rj.jpg
Kan verzonden worden met de brievenpost, dus geen pakketkosten. Donaties voor het forum.
De kerstgedachte toegeslagen? ;)
inferno-gwc
31-12-2012, 16:59
gratis afhalen :thumbup:
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ZEWTD6WD.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-DAQNZEBM.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-DOC7C4RT.jpg
Jettameister
01-01-2013, 13:38
Volgens mij zocht AdvilBob nog zo een.. :thumbup:
Heb hem je link doorgespeeld :)
inferno-gwc
01-01-2013, 14:20
Volgens mij zocht AdvilBob nog zo een.. :thumbup:
Heb hem je link doorgespeeld :)
Goed bezig. Kan er beter iemand een plezier mee doen dan weg gooien :thumbup:
Ik heb nog een 1.8 8V DS (mechanische klepstoters) motor in de schuur staan uit een Passat 32b. Past uiteraard in nog veel meer VW's. Koppakking / distributieriem zijn een paar 1000 km voordat het blok geswapt werd voor een dieselblok vernieuwd. Er zit een 'snelle' nokkenas in, die bekend staat als de G-Nockenwelle. Zit geen carburateur meer op, heb altijd met een Weber DMTL gereden en die is al verkocht.. Gratis af te halen in de Hoeksche Waard.
Over een tijdje gaat het naar de sloop en dat is eigenlijk zonde, motortje heeft altijd prima gelopen en is sterk zat!
vento tdi
06-01-2013, 15:19
gratis in regio nijmegen op te halen:
Nette grill mk2 met verstralers....
Mk1driver
07-01-2013, 16:11
Wie kan ik een plezier doen met een redelijk 3 deurs golf 2 interieur, anders gaat het naar het stort. Bestuurdersstoel heeft een versleten wang, hier en daar een brandgaatje. Deurpanelen hebben een chrome bies.
http://www.volksforum.com/albums/files/4/1/8/9/interieur.JPG
heb hier nog wat delen liggen van mijn passat 3B 1997, voor mensen op dit Forum gratis af te halen in Uden(Noord-Brabant) :)
Marktplaats link (http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/volkswagen-onderdelen/m632575111-diverse-delen-passat-3b-1997.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr)
Mk1driver
10-01-2013, 08:05
up
marcogolf1
13-01-2013, 16:31
Heb nog een voorbumper van een golf 1 nieuw (immi) liggen, deze had ik besteld vanuit duitsland maar bleek dus een hoekje uit zijn(wat je bijna niet indien gemonteerd) En de uiteinde van de bumpers zijn wat gedraaid, Zie foto.
Heb een nieuwe gekregen van het bedrijf en ze zeiden dat ik deze moest vernietigen. Beetje zonde vind ik zelf en het staat mij in de weg. Dus het is gratis af te halen in de regio van Gorinchem. De binnenbumper met bevestigingsdelen zit er bij.
http://s1.postimage.org/pxovb16jz/foto_2.jpg (http://postimage.org/)
picture sharing (http://postimage.org/)
http://s9.postimage.org/cm3j6p9b3/foto_3.jpg (http://postimage.org/)
upload pics (http://postimage.org/)
http://volksforum.com/forum/showthread.php?t=109249
Gratis setje Koni vaste verlaging (80?) Achter, geschikt voor MK2/Corrado/MK3 etc, komt onder mijn Corrado vandaan, is samen met een set G60 voorpoten, is verder helemaal compleet, op te halen in Den Haag ;)
http://i50.tinypic.com/2054jth.jpg
http://i50.tinypic.com/29qbioh.jpg
EnzoScirocco
16-02-2013, 17:06
golf 3 interieur en golf 3 stuur, helemaal netjes en heel allebij wie o wie ( haast )
eddie-polo
19-03-2013, 21:11
Ik heb een hemeltje voor een volkswagen golf 2 3-deurs licht beschadigt gratis af te halen en een met camouflage stof bekleden hemel voor een 4-deurs jetta gratis af te halen. ik krijg het niet over me hart om ze weg te gooien.
Af te halen in Moerkapelle, zuid-holland
Gratis af tehalen.
Versnellingsbak van een Passat 2.0 35I, is goed werkend gedemonteerd, maar ligt hier al een tijdje op zolder.
Pascalvd
26-03-2013, 12:03
Gratis af te halen,
dikke/brede? voor en achterbumper Golf 2, bumper heeft een paar kleine beschadigingen.
Tevens trekhaak van een Jetta, past ook op de Golf 2 i.c.m de eerder genoemde achterbumper.
Foto's zijn te vinden in mijn voorstelthread, te vinden onder de volgende link:
http://volksforum.com/forum/showthread.php?t=107466
Af te halen in Enschede/Glanerbrug en voor Zaterdag anders belanden ze op de sloop. :)
PuttenMKII
26-03-2013, 21:15
Gratis af te halen:
GTI achterlicht Golf 2, bestuurderskant. In goede staat!
Gaat dus om de linker ;)
http://imageshack.us/a/img18/3752/jan2y.jpg
inferno-gwc
10-04-2013, 21:51
Ik heb nog een voorruit voor Golf 1 liggen, gratis ophalen in Maastricht
golf 3 interieur en golf 3 stuur, helemaal netjes en heel allebij wie o wie ( haast )
Welk interieur en is dit nog steets aanwezig?
MartinGT
11-05-2013, 21:47
Ten behoeve van de forumpot, Polo 2F portier. LC4U beter bekend als Genesis paars.
Voor de liefhebber, glaswerk gaat er nog uit! Zelfde geld mogelijk voor de sierlijst.
http://www.volksforum.com/albums/files/2/2/2/3/DSCF8142.JPG
http://www.volksforum.com/albums/files/2/2/2/3/DSCF8145.JPG
http://www.volksforum.com/albums/files/2/2/2/3/DSCF8147.JPG
Groot formaat foto's:
http://www.volksforum.com/albums/files/2/2/2/3/DSCF8142_original.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/2/2/2/3/DSCF8145_original.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/2/2/2/3/DSCF8147_original.jpg
Af te halen in Apeldoorn, in overleg ook in Zwolle.
AF te halen, diverse sirocco 2 delen.
- Veel kleine klemmetjes/clipjes
- Complete deurbekleding/ achterbekleding
- vloerbedekking voor/achter
- 2 koplampen/2 achterlichten (2 sets)
- ruitenwissermechaniek L+R
- raamgeleiders/ deurdelen
- GTII logo's voor op de b-stijl
- 2 x achter ruit
- Zij en deur ramen.
- grote en kleine spoiler
- nog meer klein spul.
Ken je iemand die er miss iets mee kan?
Ik gooi anders alles weg..
Boomkonijn
26-05-2013, 20:27
golf 3 interieur en golf 3 stuur, helemaal netjes en heel allebij wie o wie ( haast )
Heb je de voor stoelen nog?
Michiel.
05-06-2013, 12:44
Gratis af te halen in Nootdorp Zuid Holland:
rechter voorscherm golf/jetta mk2 kleur grijs deukje onderaan met montage van dikke bumper niet te zien.
vloerbedekking voor en achter kleur grijs is vies wel heel
deurpaneel links voor 3drs nete staat
deurpaneel links en rechts achter voor 3drs
achterbank jetta 3drs/coupe is vies wel heel
dikke voorbumper mk2 met scheurtje onderin kleur grijs
vloerbedekking zwart alleen voorste stuk mk2
Graag zsm ophalen anders gaat het naar de stort.
Golf 4 dashboard. Gratis op te halen.
Doos (x3) met veerpoten e.d., gratis ophalen
http://i1319.photobucket.com/albums/t662/Camp1on/Te%20koop%20%20For%20sale/foto11_zpsae85dfa5.jpg
Surfplank voor de sier 4 meter, gratis ophalen
http://i1319.photobucket.com/albums/t662/Camp1on/Te%20koop%20%20For%20sale/foto16_zps72939c14.jpg
a.busser
11-08-2013, 14:12
De type 3 doet het goed als donor voor de type 2!
Nog enkele delen gratis af te halen in Huissen (tussen Arnhem en Nijmegen)
o.a. een harde achterklep. en diverse ander plaatwerk.
Moet wel z.s.m. weg woensdag gaat ze richting sloop.
Zelf demonteren, en gelijk mee nemen.
Plaatje voor de kleur:
https://sphotos-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/248046_203112229730184_5685806_n.jpg
velgen verlichting en verlaging zijn al weg...
vento tdi
30-08-2013, 20:26
Gratis af te halen:
Comfortline interieur mk4 3 deurs!
Alles erbij behalve deurpaneel best zijde!
Bestuurdersstoel errug matig!
Regio nijmegen
Berrychello
06-09-2013, 21:29
Gratis af te halen: Bestuurdersportier Golf mkII 3d 1988, LA5Y (heliosblauw) (http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/volkswagen-onderdelen/m708271976-bestuurdersportier-golf-mk2-3-deurs-1988-heliosblauw-la5y.html)
Zonde om weg te gooien!
Hallo,
Aangeboden een Golf 2 1.3 benzinetank met pomp.
Goede staat, gebruikt.
Gratis af te halen in Nijkerk!
Pieter
http://i1095.photobucket.com/albums/i462/bobbob1996/Golf%202/20130720_195247.jpg (http://s1095.photobucket.com/user/bobbob1996/media/Golf%202/20130720_195247.jpg.html)
http://i1095.photobucket.com/albums/i462/bobbob1996/Golf%202/20130720_195252.jpg (http://s1095.photobucket.com/user/bobbob1996/media/Golf%202/20130720_195252.jpg.html)
http://i1095.photobucket.com/albums/i462/bobbob1996/Golf%202/20130720_195257.jpg (http://s1095.photobucket.com/user/bobbob1996/media/Golf%202/20130720_195257.jpg.html)
http://i1095.photobucket.com/albums/i462/bobbob1996/Golf%202/20130720_195305.jpg (http://s1095.photobucket.com/user/bobbob1996/media/Golf%202/20130720_195305.jpg.html)
http://i1095.photobucket.com/albums/i462/bobbob1996/Golf%202/20130720_195310.jpg (http://s1095.photobucket.com/user/bobbob1996/media/Golf%202/20130720_195310.jpg.html)
Brandstoftank nog steeds beschikbaar!
gismo160
23-09-2013, 14:09
a.busser voor en achterbumper nog aanwezig?
zoja verstuur je ook?
Nette zilvere achterklep van een passat 3b sedan.
Jaren geleden gekocht om dicht te lassen en zwart te spuiten, maar ligt na een jaar of 5 nog op exact dezelfde plaats als waar ik hem gelegd heb. Gratis voor degene die beloofd dat ik hem ooit nog eens terugzie, strak of niet strak en welke kleur dan ook.. Oftewel iemand die hem echt gebruikt, nog 5jaar op zolder laten liggen of als oud ijzer wegdoen kan ik zelf ook.
jeroenbryan
14-11-2014, 16:33
Gratis af te halen wegen garage opruiming (inmiddels ligt het in de weg) vloerkleed blauw, uit een edition one.
Voor en achter deel.
zie foto.
http://www.volksforum.com/albums/files/4/7/4/3/ds_DSC05542_original.jpg
Achterbank audi 80 type 81 GRATIS ophalen. Is van een facelift model <<VERKOCHT>>
Wel nog te reinigen voor gebruik, ligt al een tijdje in de opslag.
http://www.volksforum.com/albums/files/1/1/3/5/IMG_1603.JPG
Wie kan er nog wat mee?
Liefst alles 1 een keer weg.
Verschillende golf 1 en 2 onderdelen:
oa:
Deurbakjes golf 1 niet perfect meer maar nog wel bruikbaar.
Bovenste kapje van golf 1 contactslot
golf 1 klein acherlicht beetje vies en scheurtje in
versnellingsbak steun golf 2
nog een steun waar schakel mechaniek aanzit golf 2
golf 2 tunnel van het kachelhuis
handgreep golf 2
2 motortjes lagen achterin een golf 2 die ik gekocht had waar ze van zijn weet ik niet misschien golf 2 en of ze werken? staan vw logo in.
http://i61.tinypic.com/259z9n4.jpg
http://i60.tinypic.com/bi8qxs.jpg
http://i58.tinypic.com/2nq9sw2.jpg
http://i60.tinypic.com/15ysvpt.jpg
http://i57.tinypic.com/e9syt5.jpg
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.