Log in

View Full Version : Taxatie golf 1 eigenaren Zui-Limburg


Sjoes 85
08-01-2007, 17:17
Hey mannen en vrouwen,

Ik wil binnen enkele maanden mijn auto laten taxeren (er moet eerst wat roest weggewerkt worden). Dat taxeren kost ongeveer €150, volgens Rinus66.
Van hem kreeg ik de tip dat het goedkoper kan, namelijk als meerdere mensen tegelijk hun auto (Einser of n andere) laten taxeren.

Dus bij deze wil ik graag weten: wie uit de omgeving Zui-Limburg wil zijn auto laten taxeren? als we ons samenpakken kunnen we hopelijk kwantum-korting afdingen ;)

o ja: Rinus66, bedankt voor je tip!

Groeten, Dennis

Edrik
08-01-2007, 17:26
Waar word er dan getaxeerd?
Zuid-Limburg is voor de meeste denk een héél eind rijden.

Golf_1_gts
08-01-2007, 17:37
Ik wil ook wel...ook over 3 maanden ofzo denk ik.

Erik
08-01-2007, 17:50
ik wil ook wel, maar dan ook over een tijdje pas

Zuid-Limburg is voor de meeste denk een héél eind rijden.
Volkswagens moeten zo'n afstand toch makkelijk kunnen overbruggen :D

Sjoes 85
08-01-2007, 17:58
@ Edrik: ik stel deze vraag aan mensen die in de omgeving Zui-Limburg wonen.
Ik weet nog niet waar hier allemaal taxateurs zitten, maar daar kom ik nog wel achter:)

Dennis

Edrik
08-01-2007, 18:07
Mn golfje komt zelf ook uit Limburg. En een stuk rijden is ook zeker geen probleem.
Weet alleen niet of ik wel wil weten wat dat groen stuk ijzer waard is :)

Sjoes 85
08-01-2007, 18:20
wahahaha,

k heb ns ff gegoogled op taxatie youngtimers. dr is n gast die gespecialiseerd is in japanse auto's, maar ook andere auto's "doet". Hij komt wel oke over in zn tekst.
check this:
www.marotaxaties.nl

hij geeft kortingen aan clubleden, verder kunnen we met meerdere mensen terecht voor korting. hij kan ook in t weekend. ook kan ie naar meetings komen.
lijkt mij wel tof.

Dennis

Chr-ome Weber
08-01-2007, 19:46
ja ik moet die van mij ook nog steeds taxeren maar heb ook nog niet echt een goeie gevonden. Deze man hierboven lijkt me wel een goeie kanidaat denk ik. Wanneer gaan we :D :D

Der Typ Siebzehn
08-01-2007, 19:57
Na de winter Sjoes, ik rij er nu niet mee, maareh, geen slecht idee!

Rinus66
08-01-2007, 20:33
Heb het eigenlijk niet zo op deze 'vliegende taxateurs'. Hoe wil je de staat van een auto beoordelen zonder deze op een brug te zetten?

Sjoes 85
08-01-2007, 21:25
Heb het eigenlijk niet zo op deze 'vliegende taxateurs'. Hoe wil je de staat van een auto beoordelen zonder deze op een brug te zetten?

Rinus66,

hierin heb je wel gelijk. Het komt bij mij wel goed over, maar misschien iets te goed. Maar we kunnen die man emailen en vragen waarom de auto niet op de brug komt te staan.
Maar van de andere kant: als hij de auto hoger taxeert dat wat ie eigenlijk waard is, heb jij daar je voordeel van (in het geval er iets zou gebeuren).
Ik zou die man kunnen mailen met het verzoek een checklist op te stellen van punten waar hij allemaal naar kijkt..

Taxatie in voorjaar: goed idee!
@typ 17: wat bedoel jij met voorjaar? bij mij begint dat zodra de zon blijft schijnen langer dan 7 uur savonds:D

Dennis

Golf_1_gts
08-01-2007, 22:13
Letter "d" van je toetsenbord btw stuk, omdat je steeds "Zui-Limburg" typt i.pv. "Zuid- Limburg?"

Berserker
08-01-2007, 23:37
Ik wil ook wel meedoen, wel nog ff wachten tot er iemand wakker word...

Plaats met brug kan ik misschien wel regelen....

Sjoes 85
09-01-2007, 08:08
Kijk, zo komen de ideeen op tafel!
als we idd een locatie met brug regelen en die taxateur tot daar laten komen, zijn we al een heel end inderdaad:)

Groeten, Dennis

Baldrimmer
09-01-2007, 10:05
Letter "d" van je toetsenbord btw stuk, omdat je steeds "Zui-Limburg" typt i.pv. "Zuid- Limburg?"

Upje

golf mkII 16v
09-01-2007, 17:34
Kijk, zo komen de ideeen op tafel!
als we idd een locatie met brug regelen en die taxateur tot daar laten komen, zijn we al een heel end inderdaad:)

Groeten, Dennis
En gelijk de FORUM meeting er aan vast kopelen :D :thumbup:

Erik
10-01-2007, 14:45
Volksforum meeting in Limburg zie ik wel zitten ;):D

dekilo
10-01-2007, 14:54
Ik doe mee !

Sjoes 85
10-01-2007, 15:18
Ik stel voor dat alle geinteresseerden voor een taxatie in t voorjaar, op een locatie waar de auto op een hefbrug kan, en waar we meteen ff een meeting van kunnen maken (ergens in Zuid-Limburg), mij even een mailtje sturen naar mn volksforum-inbox.
dan houd ik wel bij wie allemaal wil gaan. is op die manier in ieder geval het beste bij te houden.

Deal? ik hoor het wel
grtz Dennis