PDA

View Full Version : Laswerk aan gat bodem en dorpel


g-men
22-01-2007, 21:55
Hier wat foto's van de herstelwerkzaamheden aan de bodem en dorpel.
Volgens de APK moest ik er wel eens wat aan gaan doen, want volgens hem zou het nu snel gaan. (zichtbaar was alleen een klein beetje roest achter het krikpunt lingsvoor)

Na het slijpwerk bleek er een gat in de bodem te zitten naast de dorpel van zo'n 30 cm lang en 5 breed :eek:

In de dorpel zat een kleiner gat maar toch ook behoorlijk.

Hiervoor netjes plaatjes gemaakt die er precies invielen en dit gelast. Deze foto's staan echter op de mobiel en hier heb ik nog geen kabel van. De volgende foto's zijn van na het lassen en strak slijpen en staat het geheel in de zinkspray.

Ik ben behoorlijk trots op het eindresultaat. Mijn credits voor mijn broertje voor zijn perfecte laswerk :thumbup:

De velsrand na het herstellen hier miste zo'n 25cm van.
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs001.jpg

http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs002.jpg

De onderkant na herstelwerkzaamheden.
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs003.jpg

De binnenkant na herstelwerkzaamheden (voetenbak bij pedalen) Goed te zien tot waar we de kit hebben moeten wegslijpen.
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs011.jpg

De carosseriekit
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs004.jpg

Velsrand in de kit
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs005.jpg

Onderkant in de kit
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs010.jpg

Binnen in de kit
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs013.jpg

Nieuwe stoelen sinds vorige week, type 3 gti-edition stoelen :rock:
http://i143.photobucket.com/albums/r126/g-men_photos/autoGijs014.jpg

Nu nog in de unterbodenschutz zetten en de binnenkant netjes in kleur. Maar met dit weer duurt het drogen eeuwig.

Der Typ Siebzehn
22-01-2007, 23:00
ik heb maar weinig verstand van laswerk, maar ziet er niet slecht uit zou ik zeggen.

g-men
23-01-2007, 18:06
Op de kit staat trouwens : binnen 3 dagen spuiten anders weer schuren voor spuiten, maar wat is nu de minimale droogtijd, en zeker in dit weer. Hij staat namelijk buiten. Zondag middag in de kit gezet en ben van plan om het morgen af te werken.

vwmk2driver
23-01-2007, 18:20
als je het plaatwerk er in gelast heb en niet een nieuw deelover het oude een stukje gelegt en dan lassen, en je hebt beide kanten netjes in de lak gezet..

zou ik zeggen lijkt me prima.