View Full Version : foto verzoekje: bedrading contactslot
krijg het dus niet voor elkaar..
sinds de diesel gestolen is geweest staat hij stil.
probleem: de bedrading van de contactslot is gesloopt.
nou heb ik de ballen verstand van bedrading en uit dat schema in de vraagbaak kan ik echt helemaal niks maken...
dus verzoek foto van de acterkant van het contactslot waarop te zien is welk draadje waar zat... voor een 82-er diesel mocht dat nog uitmaken..
de diesel dankt jullie hartelijk
golf mkII 16v
06-03-2007, 21:20
http://www.volksforum.com/albums/files/3/1/1/5/Afbeelding744.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/3/1/1/5/Afbeelding745.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/3/1/1/5/Afbeelding746.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/3/1/1/5/Afbeelding747.jpg
Kabelboom is van een 86er diesel maar contactslot is gelijk
je bent geweldig... zie nu pas dat ze dat blokje hebben gemold... (of stijn heeft dat destijds al weggelaten,...) ik heb een zooi losse draden maar de kleuren kloppen 100% zo gaat het zeker lukken.
golf mkII 16v
06-03-2007, 21:29
Gewoon een paar losse stekkers er aan nijpen en op de juiste plaats op het contactslot zetten
Heb denk ook nog wel ergens een verknipte kabelboom[van een benzine auto,maar dat is dacht ik eender] waar ik dat blokje af kan knippen
Had toch even niets om handen :thumbup:
en even slijmen bij de bazen kan geen kwaad :D :D :D
ja precies... kabelschoentjes heb ik wel... heb ik er al opgezet ook.. weet nu ook hoe je een golf1 jat.. want ik maakte sluiting en toen startte hij al bijna :tongue:
Dat 'blokje' zat er wel aan hoor... Is ergens op een stoep in R'dam blijven liggen dus :)
blokje ook gevonden,... lag onder de stoel.. met het blokje is het nog simpeler, daar passen ze maar op 1 manier in.
m.a.w. HIJ DOET HET... ik houd alleen een zwart draadje over.. klein draadje zonder kabelschoentje en staat ook niet op je foto...
maar hij loopt wel zonder..
oh nu zie ik het, hij moet bij die andere zwarte erin.. denk dat hij van het dash is, want acculampje enzo doen niks
meteen ff gewassen, dat had ze wel verdiend..
http://www.volksforum.com/albums/files/7/Img_4447.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/7/Img_4448.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/7/Img_4449.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/7/Img_4454.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/7/Img_4455.jpg
http://www.volksforum.com/albums/files/7/Img_4456.jpg
aha! Goed bezig jaap! Zo te zien geen verder inbraakschade opgelopen?
Hij verdient trouwens ook best een mooi schroefsetje en wielen ;)
ja er zit wat schade rond het deurslot.. passen diefstal plaatjes van een 2 ook op een 1? nog niet gekeken eigenlijk.. of kom je dan niet uit met de "kom" onder de handgreep?
schroefsetje moet eigenlijk wel he.. maar het rijd zo lekker als je niet zo op hoeft te letten.. zeker nu de jetta wat verder richting aarde gaat. (daar wel een set voor gekocht)
en wielen heb ik wel wat anders voor. 13" alleycat wannabe's. maar die hebben nog nieuwe banden nodig en bovendien zien die er echt niet uit onder een standaard hoogte
aha, maar 13inch en schroefset is idd niet 'makkelijk' rijden... dan moet je wel blijven opletten!
of een set ATS cups.. heb ik ook nog, maar die zie je al te vaak...
evilnyntje
13-03-2007, 19:58
Gefeli Jaap, klonk lekker!
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.