PDA

View Full Version : ABT logo op g60


FGizmoS
10-08-2007, 22:37
Hallo,
sinds een maandje is mijn golfje de deur uit en ben ik tot maandag nog steeds stuurloos :D . Tot eergisteren was dit niet zo erg want ik had nog de audi 80 staan. Ondertussen staat de audi in de garagen met de kop eraf want er zijn 2 kleppen geplooid. Maar dit was eigenlijk mijn vraag niet. Ik ben onlang naar De heurne gereden om naar een corrado g60 te kijken van bouwjaar 91. Op de booskijker en 16" velgen is hij volledig origineel met elektrisch verstelbaar interieur met recaro opschrift. De kleur is donker paar maar ik weet de kleurcode nog niet precies.
Wat me eigenlijk opgevallen is aan de corrado is dat het VW logo achteraan ontbreekt en er een ABT logo in de plaats zit. Weet iemand wat hiervan de betekenis is en of dit origineel kan zijn of achteraf opgezet.
Ik hoor graag jullie meningen.
Groetjes uit Belgiƫ.

Erik
11-08-2007, 08:41
Hetzelfde als een GTI logo op je 1.3 plakken ?
Als je niet meer technische info hebt over het blok dan zou ik er niet al te veel van verwachten :rolleyes:

Menace
11-08-2007, 09:08
abt bumperkitje? :D
zoals al gezegd vraag es naar verdere specs van de auto..

FGizmoS
11-08-2007, 11:08
Het is nochtans een echte g60. Het is dan ook gewoon een rond logo op de plaats waat het origineel vw logo achteraan hangt. Ik zal straks eens kijken voor een foto

FGizmoS
11-08-2007, 11:09
Hier is hij dan mijn C
http://www.volksforum.com/albums/files/5/0/1/4/Afbeelding_002p.JPG

Pedaalemmer
11-08-2007, 12:02
Leuk ding, ik heb dezelfde uitvoering meer specs over dit vind je in mijn project topic.

FGizmoS
11-08-2007, 23:07
Leuk ding, ik heb dezelfde uitvoering meer specs over dit vind je in mijn project topic.
Ik vind het alleen jammer dat ik geen elektrische ramen heb en een schuif/kanteldak. In plaats hiervan heb ik wel airco