View Full Version : verversen olie automaat
Hoi, hoi
ik wil graag de olie van de automatische 3 traps versnellingsbak van mijn scirocco 1500 bouwjaar '82 vervangen. kan iemand mij zeggen waar de vulopening te vinden is?
bij voorbaat dank voor je reactie
Groet
Sciroc
jetta mk1 '82
13-01-2008, 19:51
als het goed is de grote imbus dop aan de zijkant van de bak !
als de auto recht staat moet de bak tot het randje gevult zijn !
gr. Martijn
p.s. als het goed is imbus sleutel 17
als het goed is de grote imbus dop aan de zijkant van de bak !
als de auto recht staat moet de bak tot het randje gevult zijn !
gr. Martijn
p.s. als het goed is imbus sleutel 17
dank voor je reactie
maar is dat niet de "aftap" van het differentieel? of is dat 1 geheel.
classic line
13-01-2008, 20:57
ik weet het niet zker hoor maar moet je een automaten bak nou niet verversen met een draaiende motor
gr mike
jetta mk1 '82
14-01-2008, 06:50
olie pijl meten doe je met een draaiend motor volgens mij ?
gr. Martijn
Bij mijn Jetta uit 82 (JB met automaat) zat er geen aftapplug. Ik heb de carterpan van de automaat eraf moeten halen. Terug monteren met nieuwe pakking (2 stuks meen ik), en ik heb ook het zeefje vervangen. (schoon maken van het zeefje moet ook wel kunnen denk ik)
Pijlen is idd met draaiende motor en op bedrijfstemperatuur. En er is wel degelijk een maximum, duidelijk aangegeven op de peilstok.
Groeten Jerome
EDIT: Sorry, niet goed gelezen. Je zoekt de vulopening: ik heb het met een trechter via de peilstokopening gedaan.
Aftappen moet inderdaad via carterpan van automaat, maar nu weet ik in ieder geval hoe ik vullen moet, ik kon in de bak zelf , afgezien van een klein en aardig weggebouwd, ook geen opening vinden.
Ik ga ermee aan de slag
bedankt
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.