View Full Version : vaag kassie van de overheid
Kids,
zit ik te sleutelen kom ik een duister katstje tegen van Ministerie van Verkeer en Waterstaat.
Dat ding is zwart en heeft 3 draden; rood, wit en blauw.
rode led brandt continue, groende led knippers a-selectief.
Zit volgens mij een instel mogelijkheid op.
Zit gemonteerd onder mijn middel console bij de handrem.
iemand enig idee? Kan dit de hellingshoek detectoer zijn van mn klasse 3 alarm?????
http://www.volksforum.com/albums/files/9/0/P2200037.JPG
http://www.volksforum.com/albums/files/9/0/P2200036.JPG
http://www.volksforum.com/albums/files/9/0/P2200032.JPG
ed
G-eert-40
20-02-2008, 22:02
heb je al uit gezocht waar de bedrading heen loopt?
Goeie kans dat het idd de hellingshoekdetector is. Die wordt volgens mij meestal in het midden gemonteerd.
Brandt dat rode lampje ook permanent of alleen als je hem schuin houdt? ;)
Christiaan
20-02-2008, 23:08
Heb jij een radar (cabrio) alarm? Dus dat je 'm met het dak open op alarm kunt zetten?
Dan zal het waarschijnlijk van je alarm zijn. Die sticker zit wel meer op doosjes van alarm installaties...
big brother Ed,vraag via dat kastje eens of Peter R de Vries je wil bellen, en dan afwachten hoelang het duurt voordat je Joran aan de telefoon hebt.
big brother Ed,vraag via dat kastje eens of Peter R de Vries je wil bellen, en dan afwachten hoelang het duurt voordat je Joran aan de telefoon hebt.
SUKKEL :D
heb je al uit gezocht waar de bedrading heen loopt?
verweven in de kabelboom. Ergens wordt hij opgenomen in een dikke bundel, ingetaped en wel....valt weinig te herleiden.
kep GT alarm, nergens valt dit terug te vinden op het element. Maar goed, ik heb hem terug gestopt. Misschien is dat kassie wel ingebouwd toen de auto nog als lokhoer diende...of drugssmokkel pimp mobiel....you never know
kan de hellingshoek detectie zijn of je cabrio alarm radar(heeft in elk geval met je alarm te maken).
kun je testen door de auto op alarm te zetten met de kap open minuutje wachten hand erin steken en kijken wat de groene led doet en of je alarm afgaat.
gaat ie niet af dan wordt het ff opkrikken.
Die dingen hoeven niet perse van GT te zijn kunnen universeel toegepast worden.
Pedaalemmer
21-02-2008, 11:46
GT-136
Afstandsbediend autoalarm met automatisch inschakelende dubbele blokkering en ultrasoonbeveiliging
M.b.v. codes worden de betreffende
componenten in een set aangeduid, zoals:
N GT-142 Noodstroomsirene
C HF-600+ Radardetector
E GT-176M2 Noodschak
zal toch niet...Lol
prima, slotje dr op.
w'rom? misschien komen andere mensen ook wel vage overheidskassies tegen en vragen zich af wat het is... :D
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.