View Full Version : Van digi videocam naar dvd, hoe??
Eff een vraagje, ben hier echt een numb in. Vorig jaar gefilmd met een videocam tijdens de worstenzee, ik wil dit nu op dvd hebben. Doen ze zoiets overzetten in een fotozaak??? :confused: :redface:
Alvast bedankt voor de hulp, Sander
wat voor camera is het eigenlijk?
Ik denk dat sommige fotozaken dit wel kunnen. Ik denk als je wat meer info geeft dat we je hier ook wel verder kunnen helpen.
Tapestaartje
21-03-2008, 12:56
Als je een cam hebt met de zogenaamde DV-bandjes zou je door middel van de bijgeleverde kabels en een videobewerkingsprogramma (Pinnacle) het zo op je PC/laptop kunnen zetten.
Ik heb dit laatst zelf ook gedaan. Ik ben toen aan de benodigde info gekomen door met google te zoeken naar "DV naar DVD".
Microsoft moviemaker en NeroVision zijn ook programma's die je hiervoor kunt gebruiken.
Zelf maak ik graag gebruik van de tutorials van deze website: http://www.videohelp.com/convert
Ik ben wel eens wat meer met videobewerking bezig en heb ondertussen enkele handige programma's verzameld:
AVS media software
Adobe Premiere CS2
Imtoo software
En verder simpele softwareprogrammatjes die ik via tutorials van videohelp.com gevonden heb.
Ik denk dat sommige fotozaken dit wel kunnen.
Dit is wel prijzig!
kan zo als je harddisk recorder hebt... kwestie van lege dvd derin camera aansluiten en opnemen maar!
het kan met avid of adobe primiere .. en natuurlijk mijn favoriet windows movie maker.. (die super makkelijk is)
precies windows moviemaker... als je niet te veel (semi) pro wil monteren is dat de makkelijkste keus.
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.