PDA

View Full Version : Mk2 motorisch probleem..??


Golf_84er
26-09-2009, 12:04
Ik heb een probleem met mijn golf 2 uit 1984.
Is een 1.6 4-bak (75pk, motorcode EZ) Complete ontsteking (contact punten, bougiekabels, bougies, verdelerkap, rotor, vacuumslangen, dynamo, startmotor en accu) is allemaal vervangen.
Nadat ontstekings onderdelen waren vervangen liep hij 3 dagen goed, toen begon hij weer te stotteren en in te houden. Van kwaad tot erger tot het moment dat hij nog wel starten en aansloeg maar ook meteen weer afsloeg.
Ik dacht dat het niet erger kon maar jawel, hij sloeg op een gegeven moment helemaal niet meer aan :confused:
Afgelopen week dus originele verdelerkap gemonteerd en vonken nagekeken. Brandstofpomp spuit ook gewoon in en carberateur is ook schoongemaakt en afgesteld. Nu krijgen ze hem weer gestart maar blijf hij niet lopen en knalt in de uitlaat en loopt ontzettend beroerd.
Is dit soms een electrisch probleem?? :confused: Weet iemand wat het kan zijn??

En heeft iemand misschien een electrisch schema van de kabelboom voor dit blok?

Gino89
26-09-2009, 17:19
Dat knallen is meestal de ontsteking die niet goed staat. Is de pakking van de carburateur nog wel goed? Valse lucht?

T!m
26-09-2009, 19:33
Is dit enkel bij een koude start / koud blok ?

golf mkII 16v
27-09-2009, 09:27
Hoe is de distributieriem
Als daar een tand af is of hij is versprongen door dat deze te slap staat,loopt de motor niet of slecht

Golf_84er
27-09-2009, 22:09
Hij loopt zowel slecht met koud en warm blok, ja ik vermoed dat hij ergens valse lucht trekt of teveel benzine krijgt. Ontsteking is afgesteld en pakking van de carberateur is nagekeken en nog goed.
Distributie riem is nog niet zo lang geleden vervangen en is laatst nogmaals op de juiste spanning gezet, geen tandjes afgebroken. Zou de carberateur gewoon slecht kunnen zijn?

jetta91
27-09-2009, 22:16
als je daaraan twijfelt kan je altijd even kijken of iemand een carb. heeft liggen die je even kan testen , en anders op de sloop even kijken, als dat het niet is zeg je dat ie kapot is kan je m vaak nog terugbrengen ook :)