Log in

View Full Version : Dynamo aansluiting


Hameltje
27-11-2009, 01:06
Ik heb even een probleempje, mijn oude versleten dynamotje heeft een aansluiting met bekabelingen die met een ringetje en boutje vast zitten.

Nu heb ik een ander dynamo toegestuurd gekregen, ding is in nette staat en montagepunten lijken me hetzelfde, maar heb 1 probleempje, op deze zit een steker aansluiting en die heb ik dus niet.

Nou ja nu is mijn vraag, kan ik wanneer ik de juiste steker op de kop kan tikken mijn bedrading hier op aansluiten en ik zo de boel aan elkaar geknoopt krijg of moet ik een stuk kabelboom hebben en dat compleet plaatsen ter vervanging van dynamokabelboom die er nu in zit.

Kon er zo snel eigelijk weinig over vinden. Dat er verschillende aansluitingen zijn.

Gertjan
27-11-2009, 01:15
Oude dynamo's hebben zo'n stekker aansluiting, nieuwere (denk rond '90) hebben zo'n (ik vind het makkelijker) aansluiting met een rondje.
Hoe je dat zou moeten aanpassen weet ik niet :D

golf mkII 16v
28-11-2009, 00:04
De brede stekkers op de dynamo moeten de 2 rode draden
Op de smalle de blauwe draad
Is ind een wijzeging van na 85[golf 1 heeft zeker de stekker zonder oog en de golf 2 de aller 1e