View Full Version : Wil het graag kwijt nu: (o.a. golf II gti spullen.)
Nog steeds over van een donor GTI:
houtensportstuur met adapter... al zou je het alleen voor de adapter doen.. ;)
€15
Antenne 16v aluminium stokkie, met antenne kabel (kort model antenne)
€15
ovaal DTM op-las-stuk
€40
Raceland luchtfilter
€20
Het hemeltje uit de GTI golf II model met schuifdak. Het betreft dus de 'gewilde' (uch) zwarte hemel die in de GTI is geleverd... Ik heb de stijlen er bij, het paneel voor de onderkant van het schuifdak, het zwengeltje... de dopjes.... euhmz... de hoedeplanksteunen, en hier zitten 'originele' boxen onder... de 'handhanghendels' die klappers voor aant dak... vergeet nu niks geloof ik... ? (geen schuifdak dus, wel de 'bekleding' ervoor)
€ 45
Complete kachelradiateur met aanjager en aanhang... Het hele systeem zal ik maar zeggen... mail/msn even voor specifieke info.
€ 10
3-puntsgordels liggen met spanners, 1 is stuk maar wel te maken volgens mij, de bevestiging van de gordel aan de spanner is los, beetje hobby-en misschien... of ga van 1 uit anders. Ze zijn geel...
€ 15
Benzine tank Golf II... Voor de liefhebber zelfs nog vol... :? (krijg het er maar eens fatsoenlijk uit)
€ 15
paar kleine dashboard onderdelen... een kastje onder anderen... middenconsole. tot €5 :D
Ik zou zeggen..: bij belangstelling en voor foto's of info.. mail even of gooi me in je msn.
maurice_vr6
10-01-2004, 11:58
benzine krijg je er makkelijk uit gewoon pompje erin en 12 volt erop en en accu pakken en pompen maar
moet me er nog mee bezig houden.. maar geen inspiratie gehad tot nu toe... Had met oud en nieuw een leuk idee... hoewel anderen het niet zown goed idee vonden.. :P
polopower
10-01-2004, 20:23
gewoon zuigen kreng ;)
gewoon zuigen kreng ;)
:slaan:
da_vwfreak
11-01-2004, 22:36
Ik heb wel belang bij je hemel, maar jah om alleen voor de hemel naar friesland toe te rijden is ook al wat :rolleyes:
Je woont er vlakbij??????????
Hey,
Misschien een tegenbod op het hemeltje... zodat de benzine een beetje uit kan... :D ;)
En nog belang bij de kuipjes, toen ik ze een tijd terug had geplaatst heb jij volgens mij ook nog gereageerd? niet dat ik je nu er op wil wijzen, maar doe het eigenlijk toch.. :P ;) als je foto's wilt dan kan ik ze wel mailen, of msn kan ook.
da_vwfreak
12-01-2004, 13:04
Nou vlakbij :( Tis nog wel een klein uurtje rijden denk ik en dat alleen voor een hemeltje :? heb er niet echt veel haast mee dus dan denk ik dat ik maar eens wacht totdat ze hier bij de plaatselijke sloop weer een golfje met zwarte hemel binnen kijgen.
En over die kuipjes..... jah zal mijn vader eens vragen wat als ie wil. Het is voor zijn auto. Kuipjes zullen toch wel gaan passen in een CRX? De slede moet dan met 4 bouten vast aan de bodem
Zestienkleppen
12-01-2004, 13:26
Ik heb eventueel ook wel belangstelling voor de kuipjes, kan alleen niet lezen wat voor een merk het is. Alvast bedankt.
da_vwfreak
12-01-2004, 17:30
het merk van de stoelen zijn supersport.
Maar heb mijn vader vandaag ff gevraagd..... De stoelen zijn gewoon van stof?? Want mijn vader wou 2 leren kuipjes hebben als het kan.
tis idd. gewoon stof, en idd. SuperSport.
En Kaltijk is even ver rijden vanaf Hoogeveen als Hoogeveen vanaf Katlijk rijden is, dat scheelt misschien weer... :D ;)
vwleusden
12-01-2004, 18:09
Houd die stoelen ff vast Tommes....
Houd die stoelen ff vast Tommes....
ff een voorschotje graag.. :P ;)
da_vwfreak
12-01-2004, 19:45
dan worden de kuipjes nix. Mijn vader wil wel van die kuipjes maar dan van leer
heh jammer.. ik raak ook nooit wat kwijt... :(
vwleusden
12-01-2004, 21:42
Houd die stoelen ff vast Tommes....
ff een voorschotje graag.. :P ;)
Tis nie vor mezelf ;) voor een maat van me en die zit bij de marine... dus ff geduld etter :D
Houd die stoelen ff vast Tommes....
ff een voorschotje graag.. :P ;)
Tis nie vor mezelf ;) voor een maat van me en die zit bij de marine... dus ff geduld etter :D
vraag eerst eens of er geen gezeik komt over de prijs... 225 is de vraagprijs, en ik ben niet van plan er veel van af te wijken....
nu even geen geduld... moet van al mijn rotzooi af.... :(
Nou vlakbij :( Tis nog wel een klein uurtje rijden denk ik en dat alleen voor een hemeltje :? ik ben er vanuit denhaag heengereden voor een tapijtje :rolleyes: :D (en het feit dat we 20 km verderop een auto moesten gaan halen, maar dat doet er nu ff niet toe ;) )
Niemand ie ergens een bod op durft te wagen? Je kunt het toch altijd proberen.... niemand ergens interesse in?
da_vwfreak
14-01-2004, 08:27
Kabelboom voor de stoelverwarming zat er toevallig niet in he?
Zestienkleppen
14-01-2004, 12:39
Ik moet eens overleggen met mijn vriendin, of die het wat vind. Laat ik je vanavond horen. Waar kun je die supersport kuipjes eigenlijk kopen?
zijn die gordels van Schroth, want ik heb namelijk de gele elektrische gekocht maar een van die spanners werkt niet
Anno
Ps zit jij niet op de NHL
polopower
14-01-2004, 13:58
Yup anno, dat zit ie idd.
aha, das makkelijk. ik namelijk ook op de NHL. Gouden golfie. Nu even niet meer want hij heeft een lekke kop en wordt weer even onder handen genomen!!!!!!!!!!!! (achterklep etc)
Ik moet eens overleggen met mijn vriendin, of die het wat vind. Laat ik je vanavond horen. Waar kun je die supersport kuipjes eigenlijk kopen?
bij mij.. ;)
aha, das makkelijk. ik namelijk ook op de NHL. Gouden golfie. Nu even niet meer want hij heeft een lekke kop en wordt weer even onder handen genomen!!!!!!!!!!!! (achterklep etc)
jah idd. NHL, voor verdere vragen.. vraag Alfred even... :D
Zijn rooie Sparco gordels... de 'nieuwe' dan... heb ook nog 'ouwe' gordels die zijn volgens mij wel Schroth... maar zo goed als Schroot...
Ik mail je wel even e.e.a. als ik bij ben gekomen van een dag computerzoeken en er achter hangen op school...
Euhmz ik heb wel belang bij het stuk wat aan de einddemper gelast zit... 1 of andere dempervervanger/rechte pijp :D
Mag ik die? :P
d'r komt al iemand voor...
dus je moet je geld anders investeren Ans ;)
http://metrodesign.nl/~gti/data/thumbnails/5/kuipjes_016.jpg
bedank Tommy ze staan en zitten perfect in mijn golfie
http://metrodesign.nl/~gti/data/thumbnails/5/kuipjes_016.jpg
bedank Tommy ze staan en zitten perfect in mijn golfie
geweldig! heb je ze er nu al in? dan hoef je de corrado frames ook niet meer?
Ik heb de corrado stoelen er nu in.. zit ook super.. lekker laag en lekker stevig! Alleen de bank past voor geen enkele kant.. hehehe wordt dus het metaal bekleden... :rolleyes:
nee ik heb ze ff los erin gezet met blokken hout eronder om te kijken hoe dat zit , die CORRADO FRAMES wil ik zeker nog wel hebben hoor , mijn auto staat geschorst (winterslaap, ik had vanmorgen de golf van mijn vriendin bij me.)
nee ik heb ze ff los erin gezet met blokken hout eronder om te kijken hoe dat zit , die CORRADO FRAMES wil ik zeker nog wel hebben hoor , mijn auto staat geschorst (winterslaap, ik had vanmorgen de golf van mijn vriendin bij me.)
ooow oke... :D Komt goed met die frames.
Had wel door dat deze golf niet de jouwe was. hehehe ;)
Ge-update, alles wat hier nog in staat heb ik nog liggen.
Ik heb ook overal foto's van, en de prijzen zijn ook wel bespreekbaar, mail gewoon even bij interesse....
Zestienkleppen
02-02-2004, 17:09
Tommy, kunt je me een foto van dat houten sport stuur toezenden? emailderk2@lycos.nl
Dat past allemaal zo op de golf 2??
Is dat middenconsole nog heel ? Zo ja wat wil je ervoor hebben ?
Tommert: Wat is de doorsnede van het stuurtje? Ala Boot, of is het ook echt een klein stuurtje?
Zestienkleppen
06-02-2004, 23:13
Of kan ik dat stuurtje nog krijgen??
Tommert: Wat is de doorsnede van het stuurtje? Ala Boot, of is het ook echt een klein stuurtje?
stuurtje is al verkocht.... komen. eerst komt er werkelijk niemand.. en opeens... :rolleyes: :?
Is dat middenconsole nog heel ? Zo ja wat wil je ervoor hebben ?
jah hij is nog heel.... 5 euro... zonder asbak.. ghehehe :rolleyes:
Zijn er echt geen mensen die waar dan ook belang bij hebben?
hemeltje... DTM oplas stuk... Raceland filter... de gordels... wat dan ook
het hoeft echt niet veel te kosten(zover ben ik al :rolleyes:) Ik wil er graag vanaf...
mail me gewoon even, of voeg me toe aan msn.. kleine moeite, prijzen en alles is bespreekbaar... of kom het eens bekijken op een meeting.. wil het wel meenemen als ik weet dat er iemand belang bij heeft..
kan momenteel wel wat geld gebruiken, alle beetjes helpen, en ik moet wat ruimte gaan maken... 't ligt in mijn vaders garage
tommy.. heb je die gordels nog? en je zei eerder dat je misschien die spanner nog kon fixen?
hoor t wel
grtzz
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.