View Full Version : Apk keurder met T3 ervaring in 070?
tweetact
13-02-2010, 21:40
Wie weet er een APK keurstation/ garagebedrijf met feeling voor een T3 TD?
Mijn steun en toeverlaat is afgelopen maandag overleden en mijn T3 moet in maart voor de APK.
Aangezien ik er niet op zit te wachten dat ze tijdens de roetmeting mijn motor naar gort blazen zoek ik dus een ervaren T3 keurdert
alvast bedankt voor jullie reacties
stufenheckfahrer
15-02-2010, 00:15
Paalman in Pijnacker is heel erg ervaren met T3's en niet zo ver van 070 verwijderd. Niemand kan echter tijdens een APK je dieseltje écht sparen.
Iedereen snapt dat de roetmeting zoals die word uitgevoerd volkomen waanzin is, maar het moet nu eenmaal van de wetgever, en ze kunnen hem nu eenmaal niet halfgas laten draaien (hoewel dat een veel realistischer beeld zou geven).
Succes,
Ron
martiepartie
15-02-2010, 09:22
roetmeting is niet meer verplicht toch vandaag de dag? Bij het vermoeden dat de kar wel eens teveel roet uitbraakt mag de keurder een roetmeting afnemen, maar de diesel van mijn pa is afgelopen keer zonder roetmeting gekeurd.
Bij vrij nieuwe autos word er niet meer geroet , maar is nog wel verplicht hoor.
Is meer een uitzondering, bij steekproef word er zeker geroet gewoon.
martiepartie
15-02-2010, 18:39
ok :thumbup:
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.