Log in

View Full Version : S8 velgen met stoeprand schade


Fryslan
22-02-2010, 21:47
Jongens even een vraagje..

Heb op het moment nog een setje S8 velgen liggen met stoeprand schade rondom de velg.. Nou heb ik geen zin om ze helemaal te gaan glad schuren en dan weer te polijsten.. En ook geen tijd voor..

Ik zat zelf te denken om ze glad te maken en te gaan spuiten, maar welke kleur? Gewoon zilver grijs, of misscien wel donker grijs?? Ze moeten onder een donker blauwe GOLF 4. Heb op dit moment geen geld voor nieuwe velgen en polijsten gaat veelste veel tijd in zitten.
Misschien dat iemand een idee heeft? Of misschien en foto of photoshopje kan maken?

De Pul
22-02-2010, 21:49
zag laatst een golfIII met witte S8en stond ook wel bruut eigenlijk...

Fryslan
22-02-2010, 21:49
ja staat wel bruut denk ik.. maar ik rijdt 1000 km in de week, lijkt me niet echt handig om dan wit te gaan rijden hahah :D

De Pul
22-02-2010, 21:51
gepolijst,zilver of wit,poetsen moet je toch;)

Fryslan
22-02-2010, 21:52
ja klopt.. maar heb ervaring met witte velgen en dat gaat me toch iets te gek haha...

Maargoed... ik vraag me dus af hoe zilvergrijs gaat staan, of desnoods een donker grijze tint?

Fryslan
23-02-2010, 22:48
Niemand met ideeƩn? Heb vanavond de GOLF verlaagd.. Kga vant weekend de velgen er eens onder gooien, kijken hoe dat staat. Dan kan iemand misschien de kleur van de velgen eens aanpassen.. Vind gepolijst wel het mooist, maar daar gaat me gewoon teveel tijd in zitten om deze weer netjes te krijgen. Ik zat aan iets van antraciet te denken oid..

De Pul
23-02-2010, 23:13
hoogglans zwart misschien?