View Full Version : Stinken polo 6n
VwGolfMK2VW
09-03-2010, 10:35
hallo,
een collega van mij heeft zich laatst een polo 6n gekocht, maar als ik bij hem in de auto stap ruik ik een sterke geur van uitlaatgassen binnen in de auto, en die lucht trekt ook niet weg..
dus ik vermoed een lekke slang onder de motorkap ofzo, en dat de lucht dan via de kachel de auto in komt??
alle tips zijn welkom
mvg justin
enige wat ik me kan bedenke is een lek uitlaatspruitstuk...maar het is wel echt een uitlaatgasgeur, en niet toevalig een brandstofgeur?
martiepartie
09-03-2010, 13:52
Bij mijn oude 6N was 1 van de brandstofslangen gaar. Bij het starten (op contact zetten) kreeg die even een flinke drukpuls te verwerken en dan rook het minutenlang naar benzine.
Een lek uitlaatspruitstuk oid zou je moeten horen. Als je pakking lek is gaat het binnen ook naar uitlaatgas ruiken, dus dat is wel een optie.
johan8vplus
09-03-2010, 19:53
Bij mijn oude 6N was 1 van de brandstofslangen gaar. Bij het starten (op contact zetten) kreeg die even een flinke drukpuls te verwerken en dan rook het minutenlang naar benzine.
was bij mijn 6n ook t geval.......
SubdubberGT
09-03-2010, 23:59
Ligt je carterontluchtings slang er niet vanaf of misschien kapot ?
jan_gti_16v
10-03-2010, 01:16
klinkt inderdaar als losliggende carterventilatie....
zit aan de onderkant vn je luchfilter een pijpje daar hoort een slang op...
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.