Log in

View Full Version : FenderBender


FenderBender
31-03-2010, 16:33
Hallo mensen,

Ik ben Bjorn en ik kom uit Enschede (doordeweeks) en Raamsdonksveer (in het weekend). Ik ben derdejaars student Industrieel ontwerpen, wat (hopelijk) ook de dubbele woonplaats verklaart.

Sinds begin februari ben ik de trotse eigenaar van een rode Golf II 1.3 CL uit 1991, mijn eerste auto! De auto is eigenlijk aangeschaft als vakantie-auto om aankomende zomer een mooie roadtrip mee te maken, maar ik denk (lees: weet zeker) dat ik hem daarna lekker hou!

Op dit moment staat de Golf geschorst in de garage bij mijn ouders thuis, zodat ik er ongestoord aan kan klussen. Een paar eenvoudige klusjes heb ik er al aan uitgevoerd, ik moet mezelf tenslotte wel bezighouden!

Gedaan:
- Witte knipperlichten in bumper en voorschermen
- Grille met zwart logo en rode bies
- Sierstuk op uitlaat
- Radio vervangen
- Portier bijspuiten

Het portier aan de bestuurderszijde had een paar lelijke roestplekken, dus moest 'even' mooi bijgewerkt worden. Op dit moment moet er alleen nog een laagje blanke lak overheen, en dan is het (hopelijk) weer helemaal mooi!
De overige klusjes die ik al heb gedaan zijn niet bepaald tijdrovend of moeilijk, maar ik kan er op dit moment ook alleen in het weekend aan werken, aangezien de auto bij mijn ouders staat.

Uiteraard zijn er een hoop dingen die ik er nog aan moet/wil doen:
- Nieuwe filters, olie en bougies
- Deurspeakers inbouwen
- Buitenspiegel vervangen (gescheurd)
- Hoedenplank vervangen (gebroken)
- Handgreep achterklep in kleur spuiten
- Centrale vergrendeling inbouwen
- Kachel repareren (er liggen losse stukjes schuim in de ventilatieroosters en de kachel wordt niet meer echt warm)
- Nieuwe velgen

Tot slot nog een paar foto's. Deze zijn genomen op de dag dat ik de auto kocht, dus de auto is hier nog in vorige-eigenaar-trim. Zodra de auto weer naar buiten mag (begin mei) zal ik er eens een paar mooie plaatjes van schieten!

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-PVQBSGTA.jpg

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-8ABISJWN.jpg

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-NPLQXTV7.jpg
Hier zijn de roestplekken op het portier te zien, die nu dus weg zijn!

Op- en aanmerkingen, tips en ander geneuzel: ik hoor het graag!

evilnyntje
31-03-2010, 17:27
Welkom!

The Skinnmeister
31-03-2010, 20:01
Welkom hier op het forum!!

Mitta
31-03-2010, 20:05
Welkom! Waar gaat de reis/roadtrip heen!?:D

MartinGT
31-03-2010, 20:20
Welkom! :)

Btw, wat is het verhaal achter je nickname?

EelcoB
31-03-2010, 20:45
:) Mooie golf hoor!

FenderBender
31-03-2010, 21:26
Welkom! :)

Btw, wat is het verhaal achter je nickname?

Je bedoelt of ik zelf een keer een fender bender heb gehad/gemaakt? :tongue:
Nee hoor, gelukkig niet! En dat probeer ik ook zo te houden, vooral met de Golf. Als ik iets in de poeier rij, laat het dan maar de auto van mijn ouders zijn ofzo! :D

Ik vond het gewoon een leuke bijnaam, er zit geen verhaal achter!

FenderBender
31-03-2010, 21:38
Welkom! Waar gaat de reis/roadtrip heen!?:D
Helemaal zeker weten we het nog niet, maar het is in ieder geval richting het oosten. Tsjechiƫ lijkt me wel wat...

Maar ja, het mooie aan een roadtrip is de flexibiliteit! Tentje inpakken, verder crossen en zien waar je uitkomt! :D

vw roadwarrior
07-04-2010, 05:07
Welkom hier,nette mk2 :)

joebaloe
07-04-2010, 19:48
Welkom, Nice MK 2 :thumbup:

De Pul
07-04-2010, 19:53
welkom!

bjuriaan
09-04-2010, 09:21
Welkom naamgenoot...