PDA

View Full Version : Waterkoker overgelopen


Stijn
14-01-2004, 22:25
Ik als waterkoker ben overgelopen....naar luchtkoelers. Ik heb een Kever gekocht!

Even introduceren: een '68er 1300 met 1600 blok, lange bak en sportuitlaat, met bijna een jaar APK. Bodem is 2 jaar geleden gerestaureerd, carosserie behoeft enige liefde.

http://home.planet.nl/~koni1691/68/DSC01580.JPG
http://home.planet.nl/~koni1691/68/DSC01581.JPG

Zoals je kunt zien heeft een of ander onverlaat een stuk uit de achterplaat gesneden en er gaas op gemaakt...zucht. Moet dus een ander in komen. Treeplanken bestaan niet meer. Ook wil ik van die verschrikkelijke grote achterlichten af en het liefst heel de boel ombouwen naar model pre '67. Liggende koplampen dus, lange motorkap.
Is dat te doen? spatborden kosten niet zoveel zag ik op paruzzi, maar koplampen bijvoorbeeld, is daar aan te komen?
Deuren kan ik ook gebruiken, die zijn vrij slecht, ideeen? Ik ben echt nieuw hierin :D

Ohja, het plan: primerlook, lekker laag, Cosmics eronder (van Gert gekocht), blokje oppeppen.
Zoiets:
http://home.planet.nl/~koni1691/68/kever7.JPG
http://home.planet.nl/~koni1691/68/kever6.JPG

Ideeen suggesties vragen opmerkingen, alles welkom!

Marcski
14-01-2004, 22:30
Cool... En doe er snel wat aan!

Airtime
15-01-2004, 12:09
Heee, dat ding heb ik op zaterdag op het Keverwinterfestijn zien staan. Was hij toen al van jou? En heb je hem toevallig uit Zeeland/Noord-Brabant? Ik heb hem op internet te koop zien staan. In ieder geval welkom! :D En zoals hij eruit moet komen te zien=>gaaf!!! 8)

Stijn
15-01-2004, 13:46
Nee toen was hij nog niet van mij, heb hem eergisteren gekocht. Stond inderdaad op marktplaats. Komt uit Eindhoven!

krukab
15-01-2004, 14:09
Goeie keuze,de 14" Cosmics .....

PS;Haal als eerste ff die hele foute "wimpers" eraf ... ;)

Volkswouter
15-01-2004, 14:11
Pré 67 is een goede keuze!

Je hebt nog wel aardig wat werk zo te zien! Mail leon@ volksaddiction eens ,misschien heeft hij nog een origineel gebruikte achterplaat voor je.

Deuren met dunne deurstijlen gebruikt vanaf 65 zijn niet zo onwijs moeilijk te vinden en kosten vaak ook niet zoveel,gewoon ff goed zoeken of nieuwe deurplaten tegen deze deuren aanlassen.

Koplampen liggende style origineel zijn duur! Je kan ook setjes kopen liggende style waar Golf1 reflectoren achter zitten en hier zit dan ook gelijk het knipperlicht bolletje in de koplamp,misschien een optie voor je!


Als je blieft gooi die koplampwimpers weg.....:D:D

volksaddiction
15-01-2004, 17:28
Ook wil ik van die verschrikkelijke grote achterlichten af en het liefst heel de boel ombouwen naar model pre '67. Liggende koplampen dus, lange motorkap.

Dat kan !!
Check mijn kever, van origine een '70-er
Lange voorklep, lange achterklep, oud type banden bak en achterpaneel en oude schermpjes met liggende koplampen en pre '61 achterlichten !
http://www.volksaddiction.nl/leon/klaar/Dscf0150.jpg
http://www.volksaddiction.nl/leon/klaar/DSCF0138.JPG

Voor onderdelen kun je ma altijd mailen, ik heb nog wel wat kevers in onderdelen op de plank liggen
Veel plezier met je luchtgekoelde in ieder geval !

sjampoo
15-01-2004, 18:22
Mooie kentekenplaat :-)

Vanvoren geflitst? Nix gezien :-)

volksaddiction
15-01-2004, 18:49
hehehe, goed hè ;)
Alleen voor de APK moet ie even naar de voorzijde van de bumper verhuizen !

Stijn
15-01-2004, 19:02
Kijk, prachtig!
Ja ik wil absoluut naar pre67, dat staat vast. Spatborden kosten weinig maar die koplampen worden dus duur....ik zal eens gaan neuzen! Als jullie iets weten.....

Die koplampwimpers gaan er METEEN af, vind ik zelf ook ontzettend fout. Had ze terplekke al bijna eraf gehaald! Het is inderdaad wat werk maar puur aan de opbouw. Onderkant van de auto is vrijwel geheel nieuw.

Was net in Amterdam en heb in een skateshop al grote Spitfire stickers gevonden, dus deel 1 van de gedaantewisseling is binnen.

Zo'n 1600 als hier inhangt, hebben die altijd dual-port heads of is dat geen regel? Zit alvast te kijken naar Weber kitjes, vandaar. Als deze actie al en ik heb de auto nog niet eens :) Die set stalen wielen die er nu onder zit, is daar nog wat vraag naar? Heb ook nog een set jubileumvelgen erbij.

Tjaap
15-01-2004, 19:08
oh god moest je mee naar een skateshop van 'm ;)

volksaddiction
15-01-2004, 19:11
wielen is absoluut géén vraag naar !
Heb zelf al eens lopen leuren met een setje jubi's (standaard en verbreed) en van standaard wielen heb ik nog 6 sets denk ik.....
Die Cosmics zijn supervet !!
Heb ik zelf ook ooit eens een setje van gehad ;)

Over de motor, er zijn wel wat 1600 enkel poorts motortjes, maar de meest hebben dualports....
Koplampen moet je tegenaan lopen, heb ze in de bus ooit eens via marktplaats gekocht (nieuw in doos)

Volkswouter
15-01-2004, 19:47
http://www.kevershop.nl/602.jpg
http://www.kevershop.nl/613.jpg

Amerikaanse koplamp ring 49,50€ per stuk
H4 koplamp 24,95€ per stuk

http://www.kevershop.nl/290.jpg

Liggende koplamp 149,50€ KATJING!!!!!!

Amerikaanse liggende koplamp is dus de helft goedkoper.

Die heeft Leon dus ook in zijn Kever zitten,kijk maar op de foto.

Tjaap
15-01-2004, 19:50
H4-tjes heeft ie zat liggen.... dus dan nog goedkoper

volksaddiction
15-01-2004, 19:54
Ik heb voor de bus toen 70 euro voor beide koplampen betaald (de USA units dan hè).......via marktplaats
De hallo geen lampen H4's komen bij dolf van eijkel vandaan in rotterdam, kosten daar 18 euro (!!) per stuk nieuw

http://www.volksaddiction.nl/spijl/DSCF0010.JPG

Misschien heeft dolf nog wel USA units liggen, ik heb ze daar voor mijn kever ooit gekocht (6 jaar geleden) voor 100 gulden de set in een aanbieding volgens mij.....
dolf doet niet veel meer met kever, misschien ligt er nog een restant op zolder.....

Tjaap
15-01-2004, 19:58
of keverparts in denhaag.... de andere dolf zeg maar

volksaddiction
15-01-2004, 20:01
Bestaat die nog ???
Laatste x dat ik daar was was met een kevermeeting in de weimarstraat !
(7 jaar geleden ?!?!)

Volkswouter
15-01-2004, 20:03
Keverparts is ook meer Golfparts geworden door de jaren heen.

Tjaap
15-01-2004, 20:06
ja is ook meer golfparts dan wat anders maar hij heeft wel nog redelijk wat geloof ik... zit nu op de oude haagweg, of loosduinsekade... geen idee welke is het verlengde van elkaar, vlakbij de begraafplaats in ieder geval

Stijn
16-01-2004, 01:26
Vraagjes:

-De Europeese liggende koplamp, heeft die ook een geintegreerd knipperlicht? Als ik of USA of Euro liggend monteer in nieuwe pre'67 spatborden, moet ik dan ook een 'koplamp pot' hebben of zitten ze los in het spatbord geschroefd?
-Ik wil naar een lange motorkap, moet ik dan ook het achterpaneel vervangen (omdat het slot lager komt)? Lange motorkap is nog wel te vinden?
-Wat is het verschil tussen pre'66 en post'66 treeplanken? Zie op paruzzi dat de bestelnummers anders zijn
-Hoe verlaag je de voorkant? Zie dingen als verlaagde voorassen regelmatig voorbij komen enzo?

Thanks guys, ik wil alles in 1x weten :)

Volkswouter
16-01-2004, 02:10
Europese koplamp heeft geen geintegreerd knipperlicht.

Wat bedeoel je precies met koplamppot? De bult aan de binnenkant van het scherm waar de lamp in valt? Die zit gewoon aan het scherm vast.

Lange achterklep zijn er nog wel redelijk wat van,de voorklep is iets lastiger.Bij mijn weten is het achterpaneel idd. anders.

Treeplanken durf ik niets over te zeggen! Heeft misschien iets met de lengte van de voorschermen te maken of de bevestigingsgaten in de schermen zijn anders.Ik weet het niet.

Van welk jaar is jouw Kever? Heeft hij al fuseekogels?,want dan kom je nooit zo makkelijk laag als wanneer je fuseestukken hebt met fuseepennen.

Verlagen van de as is vrij simpel.In het midden van de as zit een bout die de torsieplaten op zijn plek houd.Er zit daar in het midden een soort bus in de as waar de platen in geschoven worden.Nou kun je naast die bus de as doorslijpen ,het complete zooitje verdraaien en weer vast lassen. Of je zet er gelijk stelplaatjes op.Kun je de hoogte veranderen.In dat geval moet je een sleuf slijpen in de as zodat je borgbout van de torsieplaten kan verdraaien.

Split52
16-01-2004, 02:19
Klets het er wel even tussen....

-De Europeese liggende koplamp, heeft die ook een geintegreerd knipperlicht? Als ik of USA of Euro liggend monteer in nieuwe pre'67 spatborden, moet ik dan ook een 'koplamp pot' hebben of zitten ze los in het spatbord geschroefd?

Volgens mij zitten de koplamppotten al in die schermen, zou zelfs kunnen dat de gaten voor de bedrading nog wel gemaakt moeten wroden weet ik zo niet....

-Ik wil naar een lange motorkap, moet ik dan ook het achterpaneel vervangen (omdat het slot lager komt)? Lange motorkap is nog wel te vinden?

Ja achterpaneel moet vervangen en jahoor lange motorkleppen zijn er bij bossen te vinden...

-Wat is het verschil tussen pre'66 en post'66 treeplanken? Zie op paruzzi dat de bestelnummers anders zijn

Dat is de breedte van de sierstrip die erop zit, uit mijn hoofd zijn die van 66 en daarvoor 33 milimeter en die van daarna 18 maar daar kan ik naast zitten, tis in iedergeval wel de breedte van die dingen.


-Hoe verlaag je de voorkant? Zie dingen als verlaagde voorassen regelmatig voorbij komen enzo?

Je kunt je voorkant op meerdere manier verlagen:
* Rasterplaten op je as lassen zo maak je em verstelbaar, persoonlijk vind ik dit een van de mooiste opties.
* Adjusters ertussen lassen, maar dan moet je je as doormidden halen om ze er tussen te lassen. Is dan ook verstelbaar.
* Je as doormidden halen en de bevestigingen een slag draaien, dan heb je een niet verstelbare vooras (hoeveel voor hoeveel weet ik zo niet.)
* Airride kit monteren, redelijk duur maar wel een optie die tegenwoordig aardig in opkomst is.
* Verlaagde spindles monteren, ook een heel mooie optie omdat zo je as hetzelfde blijft alleen het ophangpunt van je wielen zit hoger dus komt je koets naar beneden... je hoeft weinig te veranderen op die manier. tis wel een van de duuredere oplossingen.

ZIjn nog een paar opties denk ik, ben zelf ook bezig met een systeem maar daarover misschien later meer..

Groeten en succes met je kevert,

Michel

P.S. Ik ben stiekum wel heeeeeee eeeeeeeeeeeeeeel jaloers op die cosmics!!!!!!!!!!! GRRRRR ;-) Dan maar opzoek naar een setje GB's...

Volkswouter
16-01-2004, 02:34
KIJK!

Nooit geweten!

Dat is de breedte van de sierstrip die erop zit, uit mijn hoofd zijn die van 66 en daarvoor 33 milimeter en die van daarna 18 maar daar kan ik naast zitten, tis in iedergeval wel de breedte van die dingen.


Op het moment dat Waxie fuseekogels heeft,heb je speciale dure kogels nodig waarvan de pen extreem schuin kan staan.Dit gebreurt ook op het moment dat je de auto verlaagt,maar doordat de kom te klein is gaat de pen van de kogel tegen de kom aanliggen.

volksaddiction
16-01-2004, 06:50
P.S. Ik ben stiekum wel heeeeeee eeeeeeeeeeeeeeel jaloers op die cosmics!!!!!!!!!!! GRRRRR Dan maar opzoek naar een setje GB's...

Hahaaha, je had ze van me kunnen kopen Mich !
Achteraf had ikze zelf ook graag gehouden voor onder de kubel, errug mooi als die zwart en laag is !
Maarja...........
Over de koplamp, zit inderdaad een knipperlicht in ja,
zie oranje bolletje onderin de koplamp

http://www.volksaddiction.nl/leon/klaar/Dscf0157.jpg

Treeplankenverhaal klopt, verlaag verhaal ook.
Maar:
Met een lange achterklep is het niet noodzakelijk om een ander acherpaneel er in te zetten.
Ja kan op de plek van de sluiting gewoon een U-vormig beugeltje monteren waar de sluiting achter haakt...zo hebben wij het zelf ook jaren gedaan.....
Voorklep in weze het zelfde verhaal......heb zelf wel zoiets, voorklep moet goed sluiten, als dat ding los komt tijdens het rijden zie je geen F*CK meer :D
En als je een achterklep zoekt.....ik heb er nog 6 hangen !
bouwjaren '58 - '66

Stijn
16-01-2004, 08:47
Ik zoek een achterklep :)

Ik zag op paruzzi achterpanelen voor pre 67 en dat kost 3x niks. Moet toch een ander achterpaneel in want deze is met een zaag bewerkt :( Is het paneel gelast of gebout?

Mijn kever is van 68 dus als ik het goed heb het eerste jaar met de fuseekogel vooras :(

Amerikaanse koplampen lijkt me dus het mooiste vanwege de geintegreerde knipperlichten (wil ze van het spatbord afhebben), de prijs en vanwege de montage van std H4 lampen (kruiskoplampen etc zijn dus zo te monteren!).

PS ik ga hem morgen halen :D :D :D

Stijn
16-01-2004, 08:49
Ohja, lange voorklep heb ik volgens mij al? Of niet?
http://home.planet.nl/~koni1691/68/DSC01581.JPG

Volkswouter
16-01-2004, 11:57
Het lijkt er wel op zo te zien.

Volgens mij heeft een pré 67 Kever alleen geen luchtroosters in de klep zitten bij het VW embleem.

volksaddiction
16-01-2004, 13:21
Klopt wouter !
Er zijn geen lange kleppen met roosters, EN bij een lange klep past de kentekenplaat nooit ONDER de klep op de bandenbak, want de klep loopt tot onderaan door.......
http://www.volksaddiction.nl/leon/opbouwen/leon's%20gespoten%20kever%20017.jpg

Over de fusees dat klopt, je hebt fusees ipv bundbolzen.....
is op zich niet zo erg, alleen kan je niet maximaal omlaag, omdat je anders met inveren op het eind van je fusees terecht komt !
Achterpanelen zitten gelast, maar met een beetje handigheid kan je m er ook inbouten......
Hele mooie optie, als je blok er dan nog eens uitmoet rij je m er zo uit vanachter !
En als je een klepje zoekt...kom maar een x kijken!
GreetZ
leon

Stijn
17-01-2004, 20:11
Zooo, vandaag de Kever opgehaald. Hij doet het prima! Even de zwaar verrotte treeplanken eraf gesloopt en alle roestplekken even dik in de primer gezet.

Eerste teleurstelling: bij nadere inspectie blijkt de motor een 1300 te zijn. GRRRR @ vorige eigenaar dus. Wel dualport heads.

Meteen plaatwerk besteld bij De Boxer (tilburg): 2x voorscherm oud model, 2x achterscherm, treeplanken, achterpaneel oud model, 2x usa koplamp, 2x oud model achterlicht.
Verder wil ik graag Leon aanspreken op een lange motorkap, zoek ik nog 2 harde deuren en een lange kofferklep (die laatste wordt duur, dat weet ik).

Vooras: zit de denken over wat ik hiermee doe. Of zelf verlagen, of een Puma as? Ik wil ook graag versmallen, zijn er ook verlaagde EN versmalde Puma assen in de handel?

Bedankt voor alle hulp tot nu toe! Sneltrein cursus Kever-expert :D

volksaddiction
17-01-2004, 20:55
Narrowed beam assen liggen bij www.gekgewordenkever.nl
Reken wel op 500 euro voor een as, en dan moet je de stuurstangen en alle andere shit aanpassen !!
Veel suc6 met ombouwen in ieder geval !
GreetZ

Stijn
18-01-2004, 12:53
auw, das duur!

Tjaap
18-01-2004, 17:29
je hebt nu een heel ander autosegment betreden stijn

volksaddiction
18-01-2004, 17:35
zeker wat narowed beam betreft.
een normaal voorasje heb ik nog wel liggen voor 50 euro.
Paar adjusters ertussen voor 30,- en je bent voor 80 euro verlaagd.
tis maar net wat je wilt !

Volkswouter
18-01-2004, 19:57
Waxie,hoe handig ben je?

Ik wil wel uitleggen hoe je een as moet versmallen.

Stijn
18-01-2004, 21:06
Ik val wel in de klasse vrij handig (mag ik verwijzen naar o.a. Transporter 1.9L 16V turbo?). Ik heb even snel een 'versmalling' aangehoord van Ron van deboxer.nl maar om heel de procedure in tekst te hebben lijkt me geweldig.

Volkswouter
18-01-2004, 21:26
Ok,als je de as hebt zitten er torsie platen in.Dit zie je vanzelf op het moment dat de as uit elkaar haalt.Op de uiteindes zitten inwendindige conische gaten waar je borgbouten van je draagarmen invallen.
Je moet dus meten hoever de torsieplaten naar buiten steken en goed meten waar de gaten zitten!


Je slijpt je schokbrekerstorens van de torsiebuizen af en dan haal je aan beide kanten een stuk van de pijpen af! Je kan tot 4,5inch verdeeld over de twee kanten gaan,dus voor de duidelijkheid maximaal 2,25inch per kant.4,5inch versmallen is echt radicaal!!!!Dit moet je boven en onder doen.

Daarna las je je schokbreker torens er weer tegen aan en kunnen de veerplaten er weer in!
Nu zijn je veerplaten alleen veel te lang en dus moet je deze afslijpen en nieuwe conische gaten erin maken.

Stijn
18-01-2004, 21:59
Aha, alles goed te doen behalve conische gaten maken :( Tnx Wout, Leon kan ik bij jou een keer een voorasje komen halen en een lange motorkap?

Volkswouter
18-01-2004, 22:11
Nou ja moeilijk,het is precisie werk en je hebt een dure conische boor nodig.

Ik moet het ook nog gaan proberen,maar het moet eerst weer eens wat beter weer worden..:D

Stijn
18-01-2004, 22:19
Precies...
Op mijn vorige werk hadden ze een mooie conische frees, die kan ik tegen die tijd vast gebruiken!

2e as regelen en ik ga er aan beginnen. stuurstangen moeten btw ook verkort worden?

Volkswouter
18-01-2004, 22:22
Ja ,uiteraard! Het enige wat ik niet weet is of je met fuseekogels ook maximaal 4,5inch kan versmallen als met een as waar fusee`s met fusee pennen op zitten.

Misschien kan Ron je dat vertellen,ik zou het echt niet weten.

Stijn
18-01-2004, 22:30
Nou ik lag er net onder en ik moet je zeggen dat de schokbrekertorens al vrij dicht tegen de binnenschermen aan zitten. Morgen eens meten, dat is natuurlijk de beperkende factor voor maximale versmalling.

Split52
18-01-2004, 22:32
Zelf zit ik ook wel eens te kijken naa rdie versmalde assen, lijkt me wel grappig... Wat heeft het eigenlijk voor nut? of is het alleen leuk?

Hoe zit je eigenlijk met je asbevestiging als je versmalt? Hoe zit het bij een bus, dan kun je de as helemaal niet meer vastzetten of?....

Michel

volksaddiction
18-01-2004, 22:35
Aha, alles goed te doen behalve conische gaten maken :( Tnx Wout, Leon kan ik bij jou een keer een voorasje komen halen en een lange motorkap?

tuurlijk,
PM me maar een x voor mijn telefoonnummer/adres

Volkswouter
18-01-2004, 22:42
Bij een bus worden de schobrekers toren zelf gemaakt,kan je voor de Kever as natuurlijk ook doen en zal ook wel moeten op het moment dat je hem 4,5inch versmalt.

Kever as is wel veel makkelijker omdat deze in de lengterichting vast zit op de chassiskop.Bij een bus is dit in de dwarsrichting aan de chassibalken.

Split52
18-01-2004, 22:45
Kever as is wel veel makkelijker omdat deze in de lengterichting vast zit op de chassiskop.Bij een bus is dit in de dwarsrichting aan de chassibalken.

Daarom, maar geen idee hoe ze dat realiseren? Ik heb ergens een site gezien waar ze complete fotorep. van een bus versmalling ophadden maar kan em nergens meer vinden. Was wel nieuwsgierig want ze hadden die uiteinden compleet van vlakkeplaat gemaakt. Ik heb het hier over bus nu dan trowuesn..


Michel

Volkswouter
18-01-2004, 22:49
http://www.geocities.com/iltis74/bus_beam_narrowing.html

Deze jongen geeft een duidelijke uitleg in het engels over de bus as,maar gaat niet extreem smal.Daarvoor moet je echt je schokbrekertorens vernieuwen.

http://franklinsvwwerks.com/images/ghia-beam.jpg

As van een Ghia staat alleen niet bij of deze 2,3 of 4 inch versmald is!

http://franklinsvwwerks.com/images/Complete%20beam%20with%204piston%20Calipers%201%20big.jpg

Bij deze bus as is goed te zien dat ze de schokbrekertorens hebben vernieuwt voor zelfgemaakte torens!


Fotoos en info:http://franklinsvwwerks.com

volksaddiction
18-01-2004, 22:59
To Split52:
http://www.franklinsvwwerks.com/

Split52
18-01-2004, 23:23
To Split52:
http://www.franklinsvwwerks.com/

Tenks lui,

Dat is em inderdaad, alleen zie ik alleenmaar die asjes en niet hoe zeg gamaakt worden.. ligt dat aan mij of zouden ze dat gewoon niet prijsgeven? was het ook niet iets van wagenwerks.com dat daarop stond ofzo? Ook daar is nu niets meer over te vinden.

Heb nog iets, die aanslag stokken tussen de draagarmen in, kun je die zonder problemen verwijderen? daar zitten normaal van die rubbers op.

Michel

Stijn
30-01-2004, 17:50
Ayo,

Project Kever is gestart. Ben alvast grof plaatwerk aan het inslaan want ik zal het nodig hebben! Auto's zijn altijd slechter dan je denkt, nooit eens andersom?

Plan is rond in ieder geval: terugbouwen naar oude look (weg 1303 wannabe spul), ombouw naar lange koffer/motorklep, restauratie carosserie, primergrijs/wit met spitfire stickers en cosmics (gaan morgen naar Polijst Peter).

Hier de stand van zaken, zit wat mooi bakwerk bij van vorige eigenaren, doet zeer aan je ogen ;) :
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2341.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2342.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2343.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2344.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2345.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2346.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2347.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2348.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2349.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2350.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2351.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2352.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2353.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2354.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2355.JPG
http://members.lycos.nl/dcinl/IMG_2356.JPG

volksfahrer.nl
30-01-2004, 18:28
Hier een plaatje van mijn kevertje, een '69-er in pre '67 look.
Amerikaanse koplampen, lange kleppen enz.
http://www.keverpech.nl/Resize%20of%20DSCF0054git.JPG

en zo was tie nadat ik hem in de vangrail had gezet: :oops:
http://www.keverpech.nl/Resize%20of%20back7.JPG

Als je echt laag wil gaan met je vooras (zoals de mijne ;) ) kun je je fusee kogels vervangen door ruimere kogels.
Mijn kever wilde eerst ook niet ver genoeg zakken en ik heb toen die ruimere kogels gemonteerd.

http://www.keverpech.nl/Resize%20of%20back10.JPG

Suc6!

OakgreenVR6
30-01-2004, 21:58
'k Heb 'm vorige week zaterdag ff bewonderd (voor zover dat mogelijk was in het donker), zag er leuk uit!

volksfahrer.nl
30-01-2004, 22:31
'k Heb 'm vorige week zaterdag ff bewonderd (voor zover dat mogelijk was in het donker), zag er leuk uit!

Slaat dat op de mijne?? :?

Gert
30-01-2004, 22:48
Ja hij heeft de jouwe ff bewonderd .. en zo te lezen in de darkroom :)

Goed bezig Stijn ..

Marco
30-01-2004, 23:05
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!

Stijn
30-01-2004, 23:08
I like to impress.....

Volkswouter
31-01-2004, 10:47
Zozooo,je bent al lekker bezig!!

Bussie komt zo
31-01-2004, 10:56
en nog wel even bezig ook zo te zien.

hoe ons op de hoogte van de vorderingen.

en het oude laswerk CROMA!!!!!!(voor het betere bak en braadwerk)

JeeWee
31-01-2004, 14:32
Goed bezig man! Die cosmics zijn ook fantastisch! Veel succes met het opknappen!

Marco
31-01-2004, 15:12
Dat laat ie aan de specialist over, toch stijn?? :) :)

Stijn
31-01-2004, 22:12
Ze liggen al bij de specialist :)