PDA

View Full Version : Golf 1 GTI 1979 ReMaKe


willemse
30-08-2010, 20:59
Sinds ik al een tijdje lid ben van het volksforum en ik al heel veel andere golf projecten heb bekeken begon het bij mij ook te kriebelen.
Ik wil mijn golf ook helemaal perfect hebben.

Ik zal me eerst even voorstellen, want het is alweer een tijdje geleden dat ik dat heb gedaan, en de meeste zullen me dan ook niet kennen.

Ik ben Willem, kom uit barneveld, en heb een golf1 gti uit 1979. voor werk ben ik timmerman en heb als hobby de golf thuis staan.
De golf heb ik sinds mei vorig jaar en vond het nu wel is tijd om m uit elkaar te halen om het helemaal op te knappen van begin tot einde.

dit is m;
http://img828.imageshack.us/img828/3492/dsc00001bewerkt.jpg (http://img828.imageshack.us/i/dsc00001bewerkt.jpg/)
http://img822.imageshack.us/img822/7124/dsc00006bewerkt.jpg (http://img822.imageshack.us/i/dsc00006bewerkt.jpg/)


Met de motor uitbouwen ben ik al iets begonnen, maar omdat ik weinig verstand van autos en motoren heb, duurt het wel ff tot ik iets voor elkaar heb, daarom hoop ik ook dat jullie me af en toe kunnen helpen

ik ben nu zover gekomen dat ik alleen de aandrijfassen en de 3 motorsteunen los hoef te maken om de motor eruit te tillen. die aandrijfas zit aardig vast moet k zeggen pff
hij staat er nu zo bij:
http://img831.imageshack.us/img831/269/dsc00094l.jpg (http://img831.imageshack.us/i/dsc00094l.jpg/)

Groeten

Thijs.
30-08-2010, 21:07
Heeeeel erg ruig zo'n GTI met kleine lichten, ook erg ruige kleur heb je ;)

Aandrijfassen is ook een gekloot, heb ze bij mij aan een kant los gekregen maar aan de andere kant helaas nog niet. Het beste helpt om een bitje te halen wat de bout past en dan met een luchthamer los zien te krijgen. Wat je ook kunt doen is proberen om eerst links los te krijgen en dan kun je met de rechter aandrijf as nog gemonteerd ook het blok eruit halen. Dan kun je er ook allemaal wat makkelijker bij.

En voor de rest takel je de motor er zo uit

willemse
30-08-2010, 21:12
hehe ja die aandrijfassen zitten lekker vast bij t wiel ja. morgen maar een soort van luchthamer meenemen vant werk, daar moet t wel mee lukken heb k het id van.
verder heb ik ze bij de kant van de motor al los zitten.

al met al ben ik wel een aantal avondes met de auto bezig geweest, met het vraagbaak van de golf erbij natuurlijk :rolleyes:

Zollie
30-08-2010, 21:25
wielkant gewoon goed in de WD40 spuiten paar dagen, dan ratel erop, flinke pijp erover, iemand op de rem zetten en op de buis/ratel gaan staan :)

ErikvanBilsen
30-08-2010, 21:27
Zou geen ratel pakken, bij mij brak het pinnetje af. Ik zou gaan voor het t-stuk, deze kan net wat meer hebben. Hiermee is het bij mij gelukt.

Verder succes, kleine achterlichten doen het altijd goed.

Erik.

Maartenmk1
30-08-2010, 21:54
Gaaf een GTI met kleine achterlichten in deze kleur! Succes!:D

Audilimburg
30-08-2010, 22:23
Nette basis voor een restauratie en zeker de mooie om weer mooi origineel te maken, met een leuk setje velgen eronder.

Slim gedaan met die plakbandjes met codes hoe je alles weer moet aansluiten straks. Zo heb ik het ook gedaan en daar was ik erg blij om toen ik een week of wat geleden alles weer aan elkaar ging knopen. Stelde zodoende niks meer voor.

Succes met je project en zorg dat je veel foto's maakt van de voortgang!

sander-ja
31-08-2010, 09:37
Leuke auto, is zeker het opknappen waard! Wordt de auto geheel in orginele staat teruggebracht, of gewoon naar eigen smaak opgeknapt (verlaagd, dikke wielen etc..)?

LRR
31-08-2010, 11:03
Ik zeg......laag met dikke wielen ;)

Maar zonder gekheid, een hele mooie basis om iets leuks van te maken.
Heerlijk kleurtje ook in combinatie met de kleine achterlichten en zo.

caddy ron
31-08-2010, 11:45
Lekker zo'n originele gti fijn dat je deze gaat opknappen.
Tipje voor de aandrijfassen.
Wiel op de grond laten staan, dikke 30er dop erop met een t-stuk en dan een pijp eroverheen, zo krijg je hem het beste los. Meestal een luchtratel wil niet echt helpen als ie al zolang vastzit.
Ik blijf dit topic volgen. Vragen altijd hier neerzetten, hier zitten genoeg mensen op het forum die je kunnen helpen.
Succes ermee.
Groetjes Ron

willemse
31-08-2010, 16:45
bedankt voor de leuke reacties allemaal!

ik heb nu de luchthamer-sleutel meegenomen van me werk, maar heb r net zon beetje een minuut vol erop gezeten maar geen beweging erin te krijgen! ik zat zelfs nog te twijfelen of k wel de goeie kant op draai :screwy: ik neem aan dat die bout wel "normale" schroefdraad heeft toch? dat k linksom draai dat ie dan wel los hoort te komen?

willemse
31-08-2010, 16:47
Net voordat jij deze auto gekocht heb, ben ik hem wezen bekijken. Een goede basis met wel wat aandachtspunten, meen ik mij te herinneren. Sowieso de waterbak tegen het schutbord aan de bestuurderszijde en de bodem aan de bijrijderskant. Maar al met al een een über-Golf en dito kleur.

ja klopt ja, k ga nog een paar grote gaten vinden heb ik het id. ach ja lekker rustig aan eraan werken, en het goed voor mekaar maken. voor minder doe ik het niet!
heb daarom ook de tijd ermee :)

willemse
31-08-2010, 16:49
Nette basis voor een restauratie en zeker de mooie om weer mooi origineel te maken, met een leuk setje velgen eronder.

Slim gedaan met die plakbandjes met codes hoe je alles weer moet aansluiten straks. Zo heb ik het ook gedaan en daar was ik erg blij om toen ik een week of wat geleden alles weer aan elkaar ging knopen. Stelde zodoende niks meer voor.

Succes met je project en zorg dat je veel foto's maakt van de voortgang!

hehe dat heb ik ook bij jou gezien en leek me ook wel erg handig;)
komt goed, ieder uurtje dat ik tijd heb gaat in de golf zitten:)

willemse
31-08-2010, 17:07
Leuke auto, is zeker het opknappen waard! Wordt de auto geheel in orginele staat teruggebracht, of gewoon naar eigen smaak opgeknapt (verlaagd, dikke wielen etc..)?

de golf word helemaal origineel qua carrosserie, bedoel dan dezelfde kleur enzo. motorisch ben ik er nog niet echt over uit, zit eraan te denken die nog sneller te maken..
voor de rest ist verlagen en dikke velgen eronder..

caddy ron
31-08-2010, 20:27
zei ik toch dat dat waarschijnlijk niets word met de lucht-ratel. Gewoon zo doen zoals ik al had beschreven, anders heb je zo de moer helemaal kapot, en ja linksom is los.
Succes.
Groetjes ron

arnout99cc
31-08-2010, 20:30
Wordt een mooi project!

Die aandrijfassen zijn inderdaad klote. Ik neem aan dat je ze nog niet rond hebt gedraaid? Weet je zeker dat je de goeie tools hebt? Bij mij zaten ze geloof ik vast met een 12kant ipv de standaard inbus.

jeroenmk1
31-08-2010, 20:36
he willem in iedergeval sucses met je project en leuk weer een timmerman erbij ik namelijk ook veel plezier met je project :thumbup:

willemse
31-08-2010, 20:42
yesss ik heb m los gekregen! en idd zoals caddy ron zei met de hand en a lot of spierkracht.

dit is alles wat ik ervoor nodig heb gehad ex mij en me moeder die even voor mij op de rem trapte:)
http://img824.imageshack.us/img824/8538/dsc00101sc.jpg (http://img824.imageshack.us/i/dsc00101sc.jpg/)


verder kon ik niet veel aan de motor doen omdat ik nog geen motor-takel tot mijn beschikking heb dus ben maar een beetje aan mijn dashboard begonnen

voor;
http://img265.imageshack.us/img265/9633/dsc00105xf.jpg (http://img265.imageshack.us/i/dsc00105xf.jpg/)


en nadat ik alles gelabelt en eruit heb gehaald;
http://img266.imageshack.us/img266/9747/dsc00113ju.jpg (http://img266.imageshack.us/i/dsc00113ju.jpg/)


groeten!

willemse
31-08-2010, 20:45
Wordt een mooi project!

Die aandrijfassen zijn inderdaad klote. Ik neem aan dat je ze nog niet rond hebt gedraaid? Weet je zeker dat je de goeie tools hebt? Bij mij zaten ze geloof ik vast met een 12kant ipv de standaard inbus.


het is een 10-tand volgens mij.. heet een veeltands-dop namelijk de M-8,
ook daar had ik geluk mee want in de winkel stond ik nog te twijfelen of het nou de M-6 was of de M-8..

maar het ging eigenlijk om de bout die aan de buitenkant zit (aan de wielkant) die zit aardig vast, maar zoals je al kunt lezen is t al opgelost:D

grtz

Thijs.
31-08-2010, 20:50
Zonder takel kan het ook hoor. Gewoon een pallet oid regelen en daar het blok op liggen en de auto optillen. Zo hebben we het ook een keer gedaan.

corrado-usa
31-08-2010, 20:51
zieter goed uit.is aleen erg mooie mk1 gti.
zal dit topic in de gaten houden. :thumbup:

willemse
31-08-2010, 21:31
Zonder takel kan het ook hoor. Gewoon een pallet oid regelen en daar het blok op liggen en de auto optillen. Zo hebben we het ook een keer gedaan.

okej, das idd ook wel een goed id! maar is dat niet zwaar dan om op te tillen..? me assen moeten er wel onder blijven zitten omdat ik de golf niet full time in de garage kan laten staan..

willemse
31-08-2010, 21:32
zieter goed uit.is aleen erg mooie mk1 gti.
zal dit topic in de gaten houden. :thumbup:

thnx! altijd leuk om aanmoediging te krijgen:)

ErikvanBilsen
31-08-2010, 21:36
Zonder takel kan het ook hoor. Gewoon een pallet oid regelen en daar het blok op liggen en de auto optillen. Zo hebben we het ook een keer gedaan.

Zo hebben we dat dus bij de mijne gedaan,
Foto's staan in mijn project topic en dan een pagina terug, in mijn onderschrift staat de link.
Wij hebben de auto met de takel omhoog getrokken, want de aandrijfassen gingen bij mij niet los (bijde kanten niet) omdat ik die tool niet had, moet er toch nog us voor gaan kijken. Hoe heet die precies? meerkant M8?
Je moet de auto achter gewoon op de wielen laten staan en dan voor omhoog trekken, maar je moet toch een redelijk stukje omhoog dus met de hand word zwaar.

Verder succes met het project!

Erik.

caddy ron
01-09-2010, 09:31
Goed man dat het met de assen gelukt is, mooi interieur dat ruitjes motief, super :thumbup:
Groetjes ron

willemse
01-09-2010, 17:44
Zo hebben we dat dus bij de mijne gedaan,
Foto's staan in mijn project topic en dan een pagina terug, in mijn onderschrift staat de link.
Wij hebben de auto met de takel omhoog getrokken, want de aandrijfassen gingen bij mij niet los (bijde kanten niet) omdat ik die tool niet had, moet er toch nog us voor gaan kijken. Hoe heet die precies? meerkant M8?
Je moet de auto achter gewoon op de wielen laten staan en dan voor omhoog trekken, maar je moet toch een redelijk stukje omhoog dus met de hand word zwaar.

Verder succes met het project!

Erik.


okej, nee ik heb net een takel geregeld bij me oom, die had er 1 opt werk staan.. zaterdag komt de motor eruit..
ja de veeltand-dop ist.. maat M8 ik heb m ook moeten kopen. het is te koop bij brezan en andere automaterialen winkels. k zal anders vanavond wel ff een foto maken..

thnx! met t project komt t wel goed dacht ik zo, ben net nog ff bezig geweest benzine uit de tank te laten lopen.. het kwam er een beetje uit bij de retour slang :rolleyes:

grtz

bprijs
01-09-2010, 19:28
Mooi project, ik ben dol op kleine achterlichten, die grote kunnen mij gestolen worden :tongue:
Heel veel succes ik hou je project zeker in de gaten.

willemse
01-09-2010, 20:37
hehe ja die met de kleine achterlichten vind ik ook t mooist!

ben net ff met dashboard bezig geweest tot t donker werd. maar das nog best een gezoek om al die boutjes en schroefjes te vinden!
heb bijna de verwarming/ventilator eruit, toen werd t donker..

hier de beloofde foto's van de zogehete veeltand-dop:)
http://img189.imageshack.us/img189/2254/dsc00128y.jpg (http://img189.imageshack.us/i/dsc00128y.jpg/)
http://img202.imageshack.us/img202/9485/dsc00129ii.jpg (http://img202.imageshack.us/i/dsc00129ii.jpg/)


grtz

The Skinnmeister
01-09-2010, 20:50
Gaaf hoor zo'n org. GTI met kleine achterlichten :thumbup:
Mooi dat deze goed aangepakt gaat worden!!

caddy ron
01-09-2010, 20:51
Soort tork is dit, een tip voordat je eraan begint, even wat kruipolie in het gatje spuiten, eventueel met lucht schoonmaken en als je de tork erin zet lichtjes met een hamer erop tikken. Vaak worden ze er niet goed ingezet en wordt alles kapotgedraaid.
Succes.
Groetjes ron

Tiefleger
01-09-2010, 21:40
Mooi project. Ik heb zelf een 2-77' GTI waar ik binnenkort aan ga beginnen. Ik zou wel eerst het interieur eruit halen voordat je het misschien vies maakt of beschadigd. Succes met je project. :thumbup: :thumbup:

ErikvanBilsen
01-09-2010, 21:46
Bedankt voor de info en foto's,
Ga morgen even naar een automaterialenzaak.

Met takel is inderdaad stukje idealer.

Erik.

willemse
02-09-2010, 15:51
Mooi project. Ik heb zelf een 2-77' GTI waar ik binnenkort aan ga beginnen. Ik zou wel eerst het interieur eruit halen voordat je het misschien vies maakt of beschadigd. Succes met je project. :thumbup: :thumbup:

is al beschadigd en heleboel kleurverschil is er ook al te zien.. check de foto's;)

die worden denk ik ook maar opnieuw bekleed.

willemse
04-09-2010, 16:59
vandaag de motor eruit getakeld. t ging eigenlijk vlekkeloos totdat de motorsteun vast bleef zitten.. maar na ff wrikken en doen hebben we die er ook tussenuit gekregen;
http://img294.imageshack.us/img294/4884/dsc00135b.jpg (http://img294.imageshack.us/i/dsc00135b.jpg/)

nu heb ik een motorbok gekocht en wil m daarop hangen, het is er 1 van datona, via marktplaats gekocht. mij is verteld dat ik m aan de motorblok kan hangen als de versnellingsbak weg is, maar moet de koppeling er helemaal af dan? zie foto>
http://img15.imageshack.us/img15/1284/dsc00144nq.jpg (http://img15.imageshack.us/i/dsc00144nq.jpg/)


en dit is de motorbok:
http://img225.imageshack.us/img225/125/0datonadt53102motordrag.jpg (http://img225.imageshack.us/i/0datonadt53102motordrag.jpg/)


grtz willem

Domi
04-09-2010, 17:08
Koppeling en drukgroep hoeft er niet af als de pennen (waar je de bouten doorheen drukt) die aan de bok zitten lang genoeg zijn.
Ik moest drukgroep koppeling en vliegwiel eraf halen.

Audilimburg
04-09-2010, 17:36
En volgens mij hadden ofwel Knedel of Knarf hier op het forum een andere manier om het blok te bevestigen. Toevallig pas nog in een topic gelezen van volgens mij Thijs.

Domi
04-09-2010, 17:37
De bok aan de achterzijde van het blok.

http://www.erenka.com/Motorbok2.JPG

golf1gti83
06-09-2010, 07:38
mooie basis, en goed bezig
die van mij is bijna klaar(golf 1 gti 83)
tip, gebruik zo veel mogenlijk weer, want je bent geneigt alles nieuw te kopen
wanneer dat nog ergens leverbaar is
hier op het forum werdt al eens een bedrag genoemd van 10.000 euro
voor een volledige restaurtatie,(wanneer je het meeste zelf doet)
en dat klopt helaas :wow:
succes

LRR
06-09-2010, 12:45
Je blok moet zo met koppeling en al passen op de bok.
Heb zelf precies dezelfde thuis en die heeft eraan gehangen..
Ik heb wel stukken draadeind gebruikt ipv bouten omdat anders
de koppeling tegen de bok komt !!

Verder goed bezig !!!!

willemse
06-09-2010, 15:52
mooie basis, en goed bezig
die van mij is bijna klaar(golf 1 gti 83)
tip, gebruik zo veel mogenlijk weer, want je bent geneigt alles nieuw te kopen
wanneer dat nog ergens leverbaar is
hier op het forum werdt al eens een bedrag genoemd van 10.000 euro
voor een volledige restaurtatie,(wanneer je het meeste zelf doet)
en dat klopt helaas :wow:
succes


sssst :tongue:

maar bedankt voor de tip!;)

willemse
06-09-2010, 15:56
Je blok moet zo met koppeling en al passen op de bok.
Heb zelf precies dezelfde thuis en die heeft eraan gehangen..
Ik heb wel stukken draadeind gebruikt ipv bouten omdat anders
de koppeling tegen de bok komt !!

Verder goed bezig !!!!

jaja okej, maar ik denk dat ik toch maar de koppeling enzo maar ervanaf haal, kan niet zo snel draadeinden vinden namelijk..

dat stofkap zeg maar achter die koppeling moet er dus helemaal af? want achter dat tandwiel laat k maar zeggen zie k een paar bouten zitten die nogal vast zitten. als k die eraf haal ist goed?

willemse
06-09-2010, 17:23
weet iemand hoe ik deze eraf krijg?!?
http://img13.imageshack.us/img13/5143/dsc00160jg.jpg (http://img13.imageshack.us/i/dsc00160jg.jpg/)

joske2
06-09-2010, 19:50
weet iemand hoe ik deze eraf krijg?!?
http://img13.imageshack.us/img13/5143/dsc00160jg.jpg (http://img13.imageshack.us/i/dsc00160jg.jpg/)


die pakking bedoel je? met een pakkingsteker of grote schroevendraaier..

succes!

willemse
14-09-2010, 20:22
ff vraagje, bij het verwijderen van de distributieriem, moeten de tandwielen dan ook op een bepaalde manier staan? of maakt dat bij de demontage nix uit?

in mn vraagbaak staat dit; let op! Bij inspuitmotoren mag de krukas niet in b.d.p. staan.
maar wat is b.d.p.?

grtz

marcel #2
14-09-2010, 20:27
b.d.p = Bovenste dode punt

Bij vervangen van een distributie riem moet je tandwielen merk tekens gevens.
Als je het hele blok uit elkaar draait is het niet echt nodig op de tandwielen te merken

Audilimburg
14-09-2010, 20:58
En b.d.p. herken je door een puntje op het tandwiel. Dat puntje mag dus in jouw geval niet boven staan.

willemse
14-09-2010, 21:04
hier een foto erbij;

http://img442.imageshack.us/img442/3199/dsc00206e.jpg (http://img442.imageshack.us/i/dsc00206e.jpg/)

willemse
14-09-2010, 21:08
heb trouwens de motor op de motorbok gekregen.
heel handig, want ik heb niet zon grote schuur, dus zon motor op de bok met draaiwieltjes is erg handig!
http://img824.imageshack.us/img824/7550/dsc00162zv.jpg (http://img824.imageshack.us/i/dsc00162zv.jpg/)

Audilimburg
14-09-2010, 21:44
Als je de tandriem zo monteert zoals nu dan klopt het dus niet volgens mijn vraagbaak en uit de quote maak ik op dat we dezelfde hebben, van P.H. Olving.

Om de riem te monteren moet de krukas 90 graden verder dan bdp staan (bij de GTI tenminste). Dat zie je aan het merkteken op het vliegwiel, aan de andere zijde van het blok dus.
De nokkenas, dus het bovenste tandwiel moet ongeveer 90 graden met de klok mee tot op het randje van het blok, want ik zie dat deze nu op bdp staat.
Het onderste tandwiel van de hulpas moet ongeveer 180 graden draaien, maar hiervoor moet je de V-riem poelie even monteren. Het puntje op je tandriem moet gelijk vallen met de uitsparing op de V-riem poelie.

Heb het zelf trouwens ook nog niet gedaan, maar met de instructies en foto's uit de vraagbaak moet je toch een heel eind komen.

willemse
03-11-2010, 17:34
na een lange tijd (bijna) nix gedaan te hebben heb ik hier en daar toch nog een gaatje kunnen vinden om de motor uit elkaar te halen, het dashboard uit de auto kunnen halen en de oliepomp van al zijn vetten kunnen ontdoen.

ben weekje op vakantie geweest en ben nogal druk met werk, daar komt nog bij dat er vrienden van mij op zichzelf zijn gaan wonen en dus ook het nodige kluswerk voor me hebben liggen.. pff er zitten te weinig dagen in de week!!

tot zo ver deze update:)

willemse
03-11-2010, 17:45
weet trouwens iemand waarmee ik het beste motoronderdelen kan ontvetten?

breadfan83
03-11-2010, 18:27
Dasty van de Wibra. :thumbup:

GOLFMEISTER
03-11-2010, 18:55
Dasty is echt een wonder middel heb ik mijk bak weer helemaal mee schoon gekregen en daar hing voor 23 jaar smeer aan :thumbup:

willemse
05-11-2010, 20:42
helemaal goed!
ga ik morgen ff shoppen:) thnx

willemse
01-12-2010, 18:25
ben net bij een revisiebedrijf geweest om ff info te winnen over de revisie van boven en onder blok. maar toen ik de prijzen hoorde begon k wel iets te denken.
is het mogelijk de revisie zelf te doen dat ik de zuigerveren, lagerschalen, pakkingen en al dat specialistisch spul bij het revisiebedrijf ga halen? of gaat dat echt tegen vallen voor iemand die t nooit heeft gedaan?

grtz

Samurai
02-12-2010, 10:05
Dat gaat tegenvallen als je er geen verstand van hebt!

willemse
03-01-2011, 22:22
heb t uitbesteed aan een revisiebedrijf, maar na 1dag begonnen ze al te bellen dat er overmaat zuigers in moesten, dat is opzich niet zo heel erg maar, die dingen worden niet meer geleverd dus heb daarom een advertentie geplaatst wie ze nog wist te vinden..
nog geen halve dag later word ik weer gebeld door t zelfde bedrijf dat er scheurtjes zitten in het onderblok, en dus dat het onderblok eigenlijk weggegooit kan worden.. nu wist ik wel een adresje voor golf1 onderdelen, hun gebeld en zeiden dat er wel een 1600 blokje lag maar wisten niet welke code erop zat. ik helemaal blij dat het revisiebedrijf dan de volgende ochtend eventueel weer verder zou kunnen gaan met t blok.

kom ik daar aan, nogal een stukje rijden, is het een 1600 onderblok met een EN code :(

ben nu dus eigenlijk wel ten einde raad...

heb nu dus de vraag wie er nog een goed onderblok heeft met de code EG?! :confused:

Mk2 Ronnie
03-01-2011, 22:40
Misschien heb je hier wat aan ??

http://link.marktplaats.nl/406029178

Pewi Vwteam
03-01-2011, 23:25
misschien is nadenken over een andere motor, jonge frisse motor ipv reviseren, dan ben je zeker goedkoper uit! 1.8t heb ik nog voor je staan 1500 euro met 3 maand garantie kabelboom kan ik voor je aanpassen dat het plug and play word. ik heb nog wel een dx staan van een klant/vriend deze is ook wel tekoop, weet alleen niet wat ie moet kosten.

willemse
04-01-2011, 07:57
Misschien heb je hier wat aan ??

http://link.marktplaats.nl/406029178


ja klopt deze heb ik al gezien, maar dat is niet echt in de buurt, dat word 2u rijden voor mij.. ik probeer eerst even in de buurt te kijken voor ik helemaal daarheen moet gaan rijden..
bij de advertenties stond er uit amersfoort.. van een ene storm. heb m gemailt, op hoop van zegen


thnx voor de reactie.

willemse
04-01-2011, 07:59
misschien is nadenken over een andere motor, jonge frisse motor ipv reviseren, dan ben je zeker goedkoper uit! 1.8t heb ik nog voor je staan 1500 euro met 3 maand garantie kabelboom kan ik voor je aanpassen dat het plug and play word. ik heb nog wel een dx staan van een klant/vriend deze is ook wel tekoop, weet alleen niet wat ie moet kosten.


bedankt voor je reactie, maar ik probeer eerst even te gaan zoeken naar zon origineel blok, wil mijn auto beetje origineel houden namelijk, maar als het helemaal niet lukt hou ik je in mijn achterhoofd!

sciroccoGTII
04-01-2011, 16:41
Hoor even bij funcarnet in balk (friesland)...Die heeft nog wel enkele EG`s staan.

willemse
05-07-2011, 17:40
blok gevonden en gereviseerd!
ben nu alleen erg op zoek naar een lasbok, bedoel zon bok waarmee je je golf om kunt draaien alleen zonder dat ie de grond raakt..

jeroenmk1
05-07-2011, 20:01
heb wel een schets voor je met alle maten erbij

mvg, jeroen

willemse
05-07-2011, 20:23
heb wel een schets voor je met alle maten erbij

mvg, jeroen

graag! :)

willemse
18-07-2011, 19:44
tegenvaller, nadat ik de golf helemaal heb gestript alle foto's kwijtgeraakt :( computer gecrashed en foto's nergens meer te vinden..
en dat net voordat ik ze allemaal op een cd wou zetten :(:(:(

Sjeesbeest
18-07-2011, 20:22
tegenvaller, nadat ik de golf helemaal heb gestript alle foto's kwijtgeraakt :( computer gecrashed en foto's nergens meer te vinden..
en dat net voordat ik ze allemaal op een cd wou zetten :(:(:(

Zuur :eek:

altijd een usb-stikkie bij de hand als je foto's op je computer zet, gelijk dus een kopie naar je usb-stikkie.

Super project :thumbup:

Mk1-Addict
18-07-2011, 20:53
tegenvaller, nadat ik de golf helemaal heb gestript alle foto's kwijtgeraakt :( computer gecrashed en foto's nergens meer te vinden..
en dat net voordat ik ze allemaal op een cd wou zetten :(:(:(

wie heeft ernaar gezocht? daar bedoel ik mee dat profi bedrijven soms heel veel data kunnen herstellen waar leken niet meer aankomen. Zal helaas wel wat kosten maar als je waarde hecht aan je collectie, het informeren waard...

De Pul
18-07-2011, 21:42
ik heb laatst hetzelfde gehad,kostte me wel 40euro maar die dude heeft alle pics terug kunnen halen vanaf mijn oude comp.
heb nu alles op een externe harde schijf staan.

willemse
19-07-2011, 15:36
me zwager heeft ernaar gekeken en kon de "d schijf" nog redden, maar mijn foto's stonden jammer genoeg op het bureaublad en dus op de "c schijf" die kapot is..

had ook nog een aantal foto's op mijn mobiel/usb-stick staan, maar die had ik net op de computer gezet om ze op een cd te zetten, "voor de zekerheid" maar die zekerheid kwam een beetje laat heb k het id.. :S

De Pul
20-07-2011, 21:41
bij mij zijn ze zover ik weet ook van mn kapotte schijf gehaald;)
weet niet waar je weg komt,maar ik heb het hier in het dorp laten doen,bijhttp://www.keuter-online.nl/

willemse
21-07-2011, 15:22
bij mij zijn ze zover ik weet ook van mn kapotte schijf gehaald;)
weet niet waar je weg komt,maar ik heb het hier in het dorp laten doen,bijhttp://www.keuter-online.nl/

k ga t toch even proberen, ik kom uit barneveld, r zal hier int dorp ook wel 1tje zitten, zal ff zoeken:)

willemse
18-08-2011, 17:52
weet iemand waar ik binnenschermen vandaan kan halen? mijn linkerbinnenscherm is zo verrot dat ik er een nieuwe in las.

turbojo2
23-12-2013, 18:31
Hoe staat het met de restauratie van deze Golf?

silbergti
24-12-2013, 12:37
Ook benieuwd naar; ik vind deze GTI qua specs erg mooi; kleine achterlichten met dikke bumpers en die inarikleur erop. Erg mooie mix...

VWmotion
24-12-2013, 15:26
het is een 10-tand volgens mij.. heet een veeltands-dop namelijk de M-8,
ook daar had ik geluk mee want in de winkel stond ik nog te twijfelen of het nou de M-6 was of de M-8..

maar het ging eigenlijk om de bout die aan de buitenkant zit (aan de wielkant) die zit aardig vast, maar zoals je al kunt lezen is t al opgelost:D

grtz

Het was toch 7?

gooigolf
25-12-2013, 08:43
goed bezig succes

bprijs
25-12-2013, 11:03
Het is al een jaar en vier maanden geleden dat hij voor het laatst actief is geweest hier.
Ik denk dat ie ook niet meer zo actief is met de GTI.
Zou wel jammer zijn is toch echt een heel mooi exemplaar.
Maar ja, je weet maar nooit misschien komt er nog een verassing :D