View Full Version : Intercooler
Waar kan ik een intercooler kwijt in een polo sedan van 1987?
Jullie ideeen?
Ding heeft opzich best wat ruimte in de kofferbak?
jaa dat wel:p Maar het moet voorin de motorruimte dus ik kan wel wat suggesties gebruiken
Kenneth_polo
28-09-2010, 14:09
op een imperial op het dak:tongue: koelslangen netjes aanleggen en je hebt de blits!:D
nee
miss een optie om een smalle intercooler voor je bumper te leggen?
of als je smalle bumpers hebt, onder de smalle bumper.
achter de gril of VOOR de radiateur?
Dub-Detail
28-09-2010, 16:12
Achter de grill is toch voor de radiateur.
Maar onder je bumper hangen kan ook.
Of watergekoelde interkoeler maken met radiator in de kofferbak. reservewiel eruit. Luchtschacht maken. Ala audi sport quattro.
Zo maak ik het bij mijn polo ook omdat ik geen plek meer heb voorin.
Gr, Pim
Ik heb de intercooler, bij mijn 1F G40, achter de grill en voor de radiateur zitten
ja ik denk ook dat dat voor mij de enige optie is als ik dat zo hoor..
Gewoon achter de grill voor de radiateur.. Maar ik heb een Zender grill erin en ik weet niet of ik die dan kan behouden ... Mijnes heeft ongelijke gaten erin dus moet ff kijken wat het slimst is daarvoor.. denk gewoon een andere grill van zender of iets dergelijks dat ik wel me koplampen kan houden in ieder geval.
aachh, wat aparts is veel leuker toch? achter de bumper zou ook kunnen alleen dan moet ik gaan slijpen en boren in het front en dat vin ik net te ver gaan eigenlijk.. ik bekijk de opties wel even en overleg met me kameraad.. binnenkort zien jullie het project lopen
Marcel86c
02-10-2010, 21:15
Zoiets.....
http://www.steilheck.nl/smf/index.php?action=dlattach;topic=829.0;attach=2711;image
jaa dat ziet er wel goed uit.. maar dan moet ik er een stuk uit slijpen toch? aan de ene kant denk ik ook van, fuck it.. ik verkoop hem toch nooit meer
maurice1987
22-10-2010, 09:35
Toevallig ben ik bezig een g40 in een steilheck(82) te bouwen. Gister intercooler pas gemaakt( orginele g40 intercooler) op de plek van de ruitenvloeistof bak!
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.