View Full Version : Hulp verdwenen pakketje
Wie o Wie kan me helpen met een groot probleem.
Ik heb vorige week me KPU spiegels, steenslag kapjes en een spoiler verstuurd via TNT *&%fuck post.
Nu, is aleen de spoiler aangekomen, terwijl in de grote doos eronder de spigels en steenslag kapjes zaten,
Hoe kan ik me pakket terug vinden, en nee track en trace rommel heb ik niks aan.. :mad:
breadfan83
31-01-2011, 23:29
Je kunt eens kijken welke route dat pakje heeft afgelegd dat je wel gekregen hebt. Zit daar ook niet iets van track and trace aan?
Dan kun je de afzonderlijke stops eens bellen of langsgaan om te zien of daar iets is opgedoken of achtergebleven.
Anders geef ik je weinig kans het spul terug te vinden helaas...
Der Einzer
01-02-2011, 00:25
weet niet wat ze bij de TNT aan het doen zijn maar ik wacht ook al een week op een pakketje
succes !
breadfan83
01-02-2011, 00:42
weet niet wat ze bij de TNT aan het doen zijn maar ik wacht ook al een week op een pakketje
succes !
Ze hebben een enorme opstopping met post die naar de VS moet. D'r wordt geen luchtpost meer die kant uit gestuurd, dus alles moet via alternatieve vervoermiddelen daarheen, meeste met de boot.
Dat lever weken vertraging op, en sommige van die pakjes blijven dus ook 'n hele tijd bij TNT liggen.
Ze zijn goed aan 't sukkelen, maar dit keer is het eens niet (volledig) hun schuld.
Der Einzer
01-02-2011, 00:55
mijn pakket hoeft alleen maar van drachten naar enschede ;)
breadfan83
01-02-2011, 01:00
mijn pakket hoeft alleen maar van drachten naar enschede ;)
Begrijp ik, maar dat komt net zo goed in een volgestouwd postkantoor terecht, en sluit achteraan in de rij aan. ;)
Ik heb 2 maanden moeten wachten op een pakketje uit Hamburgh met naafdopjes erin.
Dus heb maar geduld, het is goed mogelijk dat het nog even duurt...
ErikvanBilsen
01-02-2011, 10:53
Ik wacht ook al meer dan een week op een pakketje, gewoon van Nederland naar Nederland.
even laten kijken in gevonden,niet bezorgbare en schade goederen met een goede uitleg van hoe het pakje eruit ziet.
Dit gebeurd helaas veel te vaak en niet alleen bij TNT.
2 pakjes kun je beter afzonderlijk verpakt met een eigen label opsturen is wel duurder maar dan is het beter te traceren en te verhalen.
ik probeer zoveel mogelijk te bezorgen de laatste tijd want wordt er helemaal simpel van van die transport bedrijven.
richard-polo
01-02-2011, 13:00
en die is hier weer KLOTE...
Ik heb met TNT nog niks meegemaakt hoor, altijd super snel hier :)
GLS daarintegen is ruk net als DPD...
Ik heb het op het werk ook nog wel eens.
Maar krijg standaard het antwoord van zo'n domme doos aan de lijn:
als je geen barcode nummer hebt , kan ik niks voor je doen.
Ik zeg, alles word bij jullie geregistreerd, dus dan moet je toch een hal vol hebben liggen met dingen die niet weggegaan zijn :confused:
dingen aan elkaar tapen is sowieso niet verstandig en in sommige pakket netwerken is het niet eens toegestaan. Kut is het wel. Daarom beste gewoon zelf rijden;). Had je nu niet met de gebakken peren gezeten!
Ben ik nou werkelijk de enige die nooit problemen heeft of gehad heeft met TNT? (*knockknock*)
Ik heb al heel wat pakketjes verzonden en ook binnengekregen, nog nooit wat kapot gehad of verkeerd bezorgd of veel te lang onderweg of wat dan ook. Enige wat mij nog in de herinnering ligt is dat ik een jaar of 5 terug eens een internationale zending heb gedaan welke nooit is aangekomen maar dat is ook wel het enige...
Daarom vind ik het vreemd dat ik vaak zoveel spookverhalen over de TNT hoor!
ook aan deze kant wijnig problemen
zeker met de mensen die het hier komen brengen
is het contact super
als we niet thuis zijn krijg ik zelfs een sms met waar ze
het neer gelegt hebben ... :D
Kenneth_polo
01-02-2011, 19:17
ik heb ook nog nooit problemen gehad met tnt, maar meestal gaan mijn pakketjes met de dpd, gaat dan via het bedrijf waar mijn pa werkt.
internationaal ontvangen heb ik niet gedaan en verzenden doe ik via fedex :D
Ja ja ja, `t zal allemaal wel weer..
Sluit topic maar.. :rolleyes:
Ik snap je reactie niet helemaal, er worden meerdere tips gegeven? Heb je daar al wat mee gedaan? ;)
Zo hij heeft zich ff kunnen afreageren en vindt nu dat wij iets fout doen!
Tis hier geen sociale werkplaats vriend!
jettaracing
03-02-2011, 19:30
Zo hij heeft zich ff kunnen afreageren en vindt nu dat wij iets fout doen!
Tis hier geen sociale werkplaats vriend! :D
Ik heb ook nog geen problemen gehad met pakketjes via TNT post , ik zorg er altijd erg goed voor dat het adres GOED leesbaar op het pakket staat
Ik vouw een A4 papier dubbel en schrijf daar met merkstift de naam en adres op ,en tape dat met 50mm doorzichtige tape op het pakket , zodat het er ook niet af kan gaan , of onleesbaar word door vocht .
Ik vraag ook altijd of diegene die mij iets opstuurt ook goed het adres te noteren , heb nog maar één keer gehad dat ze een pakje afleverden op een zelfde straat ,maar een naastligend dorp , toen was het adres en postcode niet goed leesbaar . Maar dat was niet via TNT toen trouwens .
breadfan83
03-02-2011, 19:37
Ik vouw een A4 papier dubbel en schrijf daar met merkstift de naam en adres op ,en tape dat met 50mm doorzichtige tape op het pakket , zodat het er ook niet af kan gaan , of onleesbaar word door vocht .
Haha, precies 't zelfde hier. :D
Mister Cool
03-02-2011, 19:38
prima ervaringen met de tnt idd, nog nooit een pakket te laat gehad. Ook prima contact, hoef eigenlijk nooit zelf op postkantoor wat te halen bij niet thuis :thumbup:
Zo hij heeft zich ff kunnen afreageren en vindt nu dat wij iets fout doen!
Tis hier geen sociale werkplaats vriend!
Niet zo dom lullen, knaak
Ik zit niet te wachten op iedereen hun ervaringen, dit was een vraag om hulp.. :rolleyes:
Ja en de vraag om hulp was al meervoudig beantwoord puntzak... ik hoop van harte dat je pakket zoek blijft :thumbup:
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.