Log in

View Full Version : Hulp gevraagd voor een Golf LS 1979


Syste
03-03-2011, 16:22
Voor een kennis van mn vader vraag ik het hier ook maar even:

Deze dame is in het bezit van een Golf LS uit 1979 en aangezien de auto van haar vader is geweest, hecht ze er veel nostalgische waarde aan.
Als ze de auto nou naar een garage zou brengen, worden de kosten zo hoog dat dit voor haar niet te doen is.
Er zijn wat dingen die er aan gedaan moeten worden zoals: wat laswerk en misschien wat onderdelen vervangen.

Zijn er mensen hier op het forum (of weet je iemand) die haar tegen een schappelijk bedrag willen helpen?
Groet,
Ruben

levis
03-03-2011, 16:36
waar kom je vandaan, heb je foto's?

Ik denk dat hier best wat mogelijk is, maar geef wel wat meer info. vooral foto's maken en die op de site zetten wil nog wel eens helpen.

golf mkII 16v
03-03-2011, 20:50
Kom maar langs
Laswerk en onderhoud

Pewi Vwteam
03-03-2011, 21:32
werk is werk, hier ook welkom omgeving zwolle.

Syste
04-03-2011, 13:21
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet weet wat de staat is van de auto aangezien ik die nog nooit gezien heb..
Maar volgens mij ging het niet om een heel project maar wil ze gewoon nog een tijd blijven rijden in een auto waar ze veel herinneringen aan heeft.
Zoals ik al zei, is het een kennis van mn vader dus..
Ze woont geloof ik in Meijel (tussen Helmond, Weert en Venlo)
Misschien dat men beter even met haar contact kan opnemen.
Haar naam is Hanny en tel nummer: 0623789903
Groet,
Ruben