View Full Version : bbs rs lek!!!!
jeroenmk1
26-06-2011, 08:34
hallo beste forumers
ik heb een setje bbs rs gekocht en nu blijkt hij lek te zijn op de aansluiting van de rand en de velg zeg maar ze hebben dit gedaan met vloeibare pakking :confused: nu wil ik dit vervangen met een nieuw rubber en kit maar kan iemand mij vertellen waar ik die rubbers kan krijgen die er tussen horen ? en evt de juiste kit
mvg, jeroen
werkt niet met rubbers jeroen.. doe eens een search op het forum.. staat de wereld op.
randen goed schoonmaken, sikaflex en dan uitklokken en monteren
Heb afgelopen week op mijn werk nog een busje Sikaflex 291 geregeld voor een volksforum member :)
de mijne liepen ook leeg, heb ze toen weggebracht en die hebben er Beadsealer van RemaTipTop tussen gedaan. Nergens geen last meer van! :thumbup:
misschien heb je hier wat aan.
http://www.the-polisher.com/id6.html
oettinger_18
30-06-2011, 14:26
busje sikaflex 291 kost hier rond 10 euro in zwolle. Je moet naar een winkel gaan waar ze scheepswaar onderdelen verkopen altijd wel te krijgen
variant110
30-06-2011, 19:29
Heb afgelopen week op mijn werk nog een busje Sikaflex 291 geregeld voor een volksforum member :)
even mooi geregeld kerel :thumbup: ze zitten al inmekaar en gaan er van het weekend onder :cool:
jeroenmk1
01-07-2011, 19:12
oke mooi mensen bedankt voor de tips maar het is al weer voor elkaar sixpak heeft ze even onder handen genomen :thumbup:
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.