View Full Version : 1.9tdi 1z gekocht?
Goedendag,
ik ben in de veronderstelling dat ik een 1Z heb, maar wil het toch even checken aangezien deze als AAZ op kenteken staat.
Ik twijfel mede door de aansluiting van de olievuldop.
Ik hoop dat jullie mij verder kunnen helpen.
Fotootje:
http://i50.tinypic.com/x7muw.jpg
Bedankt alvast (:
oja, het olielampje brand constant, terwijl de olie wel op peil is, als je de handrem aantrekt brand ie wat minder fel volgens mij. Is dit een storing of is de oliedruk niet goed?
Groet, Justin
Even de motorcode bekijken, weet je het zo :) Deze is vlak onder de kop te zien, op het onderblok (vlak stukje, lastig te lezen).
De motor lijkt veel op een AAZ, maar ik ben onbekend qua kenmerken met een 1Z. Deze motor heeft zo te zien wel een intercooler, dat heeft een AAZ (standaard) niet.
is een 90pk tdi,een aaz heeft geen elektronische pomp,en is dus geen tdi.
Oke nice, had idd al geprobeerd tussen de 3e en 4e cilinder op het onderblok wat waar te nemen, maar daar kon ik zo geen AAZ of 1Z uit opmaken.
Dan kan ik aan de slag tenminste (:
Dokter D
13-05-2012, 19:52
Jip, gewoon een 1Z
Even de motorcode bekijken, weet je het zo :) Deze is vlak onder de kop te zien, op het onderblok (vlak stukje, lastig te lezen).
De motor lijkt veel op een AAZ, maar ik ben onbekend qua kenmerken met een 1Z. Deze motor heeft zo te zien wel een intercooler, dat heeft een AAZ (standaard) niet.
Gijs, zou jij toch moeten weten he dat een AAZ een TD is ;)
Thanks voor de reacties (:
wat denken jullie dat het probleem kan zijn omtrent het brandende olielampje?
VwGolfMK2VW
14-05-2012, 14:45
Sensor defect? Bekabeling niet goed? Te weinig druk (dus miss pomp overleden of verstopt?? )
Mvg:)
Hij brandt iig constant, ook als de auto van contact af is. Misschien een sensor inderdaad? Verwacht dat als het de druk is, dat het lampje uit moet gaan als de auto van contact gaat.
Waar zit bij de 1Z de pomp ergens?
Dokter D
14-05-2012, 17:55
Wanneer die ook brand wanneer de auto van contact is dan zou ik eerst kijken naar een draadbreuk!
Thanks, het is een donorauto voor mijn mk2 ombouw, dus als ik alles los heb zal ik hem wel even doormeten (:
vBulletin v3.0.12, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.