Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Algemeen (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Ebay problemen... (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=14174)

arnus71 04-10-2005 09:39

Ebay problemen...
 
Ik heb al ruim 2 weken geleden een set velgen gekocht op ebay.de. Meteen na de veiling heb ik email contact gehad met de verkoper ivm betalingsgegevens. Dat ging allemaal prima. Ik meteen het geld overgemaakt naar zijn (duitse) rekening met IBAN nummers etc. De volgende dag zag ik dat het geld van mijn rekening was afgeschreven. Dat is vandaag precies 2 weken geleden.

Nu heb ik die vent 2 keer gemaild met de vraag of hij het geld al heeft en of de velgen al onderweg zijn (ze zouden verstuurd worden).

Geen reactie!! :mad:

Nu weet ik dat het zo een week kan duren voordat het geld daadwerkelijk op zijn rekening is bijgeschreven, maar het is nu al 2 weken. En het is toch 215 euro wat ik niet meer heb. En velgen heb ik ook nog niet....

Wat zijn jullie ervaringen met Duitse ebay-ers, is er al reden om me ongerust te maken :confused:

Ik ben in ieder geval van plan om hem einde van de week te bellen...als ik zijn tel. nr. kan opsporen...

Gert 04-10-2005 09:40

Zou alvast voor de zekerheid je geld terug laten boeken
Ebay is erg laks ...

Jurgen Santana 04-10-2005 09:45

Heb je de velgen van een betrouwbare Ebayer gekocht? Duurdere aankopen doe ik alleen bij Ebayers die veel goede beoordelingen hebben van kopers.

arnus71 04-10-2005 09:56

Quote:
Originally Posted by Jurgen Santana
Heb je de velgen van een betrouwbare Ebayer gekocht? Duurdere aankopen doe ik alleen bij Ebayers die veel goede beoordelingen hebben van kopers.


Hij had 148 goede beoordelingen, 2 negatieve. Dus 98% goed!

Gert 04-10-2005 09:58

Soms is er wat anders aan de hand : laat je geld iig terugstorten .
Als het achteraf blijkt dat er iets niet goed gegaan is zou je het eventueel nog een keer kunnen storten .
Maar nu is het belangrijkste dat je je geld terugkrijgt : bank bellen dus asap

arnus71 04-10-2005 10:04

Volgens de bank kan het dus een week duren voordat het geld gestoort is... en als 'ie net even op vakantie is....

twijfel twijfel...

Gert 04-10-2005 10:12

Banken zeggen zoveel .. betalen zij je straks terug als het fout gaat ?
Terugstorten die hap voordat het te laat is !!

scumbag 04-10-2005 10:24

Wat ikzelf een keer heb meegemaakt..velgen gekocht via Ebay Duitsland, die kwamen maar niet, de verkoper benaderd, die ook zei dat ze onderweg waren.

Wat bleek? De bezorgdienst was aan de deur geweest (ik was niet thuis) en had verzuimd een briefje achter te laten dat de velgen op het postagentschap af te halen waren. Ik erheen, en ja hoor, daar stonden vier kartonnen dozen met velgen.

arnus71 04-10-2005 10:30

Net met mijn bank gebeld: het is onmogelijk om een eenmalige overschrijving terug te vragen zodra het van mijn rekening is afgeschreven. Dit is wel mogelijk met een machtiging.... dusse, even afwachten maar. Ik heb hem opnieuw gemaild.

@scumbag - goeie tip, maar even met de tpg bellen denk ik (als zij de bezorgdients zijn)

berendd 04-10-2005 11:10

tpg is waarschijnlijk niet de bezorger, maar GLS...

in duitsland zijn zij veel goedkoper namelijk.

met 180 waarderingen zit het meestal wel goed, maar die 2 negatieve, wat was daar de negatieve waardering van en waarom, als die geld weg zeggen meteen de bank schoppen, ze kunnen het zeker wel terughalen.

Dennis@polo86c.nl 04-10-2005 12:15

Je hebt zijn adres: http://www.telefonbuch.de/

Heeft bijna altijd resultaat, en je weet meteen waar je aan toe bent.
Maar ga er niet direct van uit dat de verkoper je wil belazeren, soms duurt het gewoon even langer.
Bij IBAN overschrijving duurt het normaal een paar werkdagen voordat het op de tegenrekening staat.
Verkoper op vakantie komt ook wel eens voor, of verhuizing.

arnus71 04-10-2005 14:36

Ik heb net een email van hem teruggekregen, zijn zoon lag kennelijk in het ziekenhuis... hij stuurt de velgen op. Als het waar is heb ik er alle begrip voor uiteraard.

Nu nog wachten!

RatMk2 06-10-2005 22:30

nog geen slechte ervaringen gehad met ebay ik koop alleen op ebay duitsland .. maar ik koop dan ook niet particulier enkel bij een winkel ofzo en enkel nieuwe onderdelen .. hoop voor je dat ut goed afloopt maar dat zal wel hoor gwn erges een foutje aah joh kom wel goed

Black Devil 07-10-2005 11:02

heb nu 50 dingen via ebay gekocht, sommige dingen zijn er binnen een week anderen binnen een maand, gun die mensen tijd, ben de laatste 3 weken bezig geweest een iban nr te krijgen en na 3 weken heb ik m eindelijk gehad..... ;)

Frieser 07-10-2005 11:46

1 slechte ervaring gehad. En dit kwam meer door de Postbank dan door Ebay of de verkoper. Ik had het geld overgemaakt via Girotel, IBANnummers alles erbij... 1 maar...

via Girotel kan je niet naar buitenlandse rekeningen geld overmaken. Dat wordt nergens op de site aangegeven, en dit geeft ook direct aan dat er geen check wordt gedaan op banknummer en bijhorende naam. Mijn geld is dus gestort op iemand in Nederland z'n rekening met hetzelfde banknummer.

Het enige wat de Postbank daar aan kon doen is dat ze een brief hebben gestuurd met de vraag of diegene het geld wilde terugstorten. Meer niet! Dit omdat het geen klant van de Postbank was. Adresgegevens van diegene krijg je never-nooit... :mad:

Geld weg dus...

Gelukkig wast maar €60...

Verdomme ik was het alweer vergeten
:D

Tim Spijlbus `61 07-10-2005 11:54

zodra het pakket verstuurd is even om een tracking nummer vragen dan kan je het makkelijk volgen waar het pakket is.

En anders het nummer hier ff in het vforum plaatsen op mijn werk werken wij ook met GLS en heb een prachtig programma waarmee we alles kunt traceren!!!

arnus71 12-10-2005 07:54

--UPDATE--

Nog steeds geen velgen! :mad:

Ik heb hem nog 1 keer gemaild -> geen respons.

Gisteren een "Geschil" ingevoerd bij E-bay over dat de goods nog niet waren aangekomen, en daar moet de beste verkoper nog antwoord op geven. Ook geen respons.

Het is nu een maand geleden, ik begin nu echt ongeduldig te worden...

Maar nu - wat kan ik het beste doen?

Elke dag mailen, of een paar keer per dag tot dat 'ie helemaal gek van me wordt. Telefoonnummer kan ik niet traceren, ook niet via telefoonbuch.de (of zoeits, mijn Duits is niet best :rolleyes: )

Als het nog een week of 2 duurt, rijd ik er heen met wat mensen, dan wordt het wel wat moeilijker voor hem om me te negeren...

Eikel :chair:

Tim Spijlbus `61 12-10-2005 08:30

stuur mij eens per PM zijnnaam adres enz.
zal ik het ff proberen op te zoeken

Wahnsinn 12-10-2005 08:33

Ik heb eens 4 weken gewacht totdat ik het kreeg.. Hij had het een week nadat ik had betaald verzonden het was dus 3 weken onderweg van duitsland naar hier... :(

arnus71 12-10-2005 08:41

Quote:
Originally Posted by Tim Spijlbus `61
stuur mij eens per PM zijnnaam adres enz.
zal ik het ff proberen op te zoeken


Joe hev PB... alvast bedankt!

arnus71 12-10-2005 08:42

Quote:
Originally Posted by Golf_Wolf
Ik heb eens 4 weken gewacht totdat ik het kreeg.. Hij had het een week nadat ik had betaald verzonden het was dus 3 weken onderweg van duitsland naar hier... :(


Zo kan het dus ook gaan - probleem met deze gast is dat hij zo goed als niet reageert op mijn emails...

Jurgen Santana 12-10-2005 10:23

Quote:
Originally Posted by Black Devil
heb nu 50 dingen via ebay gekocht, sommige dingen zijn er binnen een week anderen binnen een maand, gun die mensen tijd, ben de laatste 3 weken bezig geweest een iban nr te krijgen en na 3 weken heb ik m eindelijk gehad..... ;)


Als je de rest wel weet kun je hem hier opzoeken.

http://www.iban-rechner.de/

arnus71 18-10-2005 09:50

5 weeks and counting...
 
Update nr. 2:

Nou, gisteren 3 velgen ontvangen :shake: :shake: , er horen er 5 te zijn...

Man, ik wordt echt een beetje dol... Vanochtend met GLS Nederland gebeld, ze kon niks voor me doen omdat ik geen tracking nummer heb (wel van de andere 2 pakketten die ik gisteren dus heb ontvangen, maarja, weet de 3e niet!)

De 3e tracking nummer heb ik opgevraagd bij de verkoper in DE, maar gezien hij alleen reageert als het hem uitkomt verwacht ik daar niet veel van.

Nu maar hopen dat het 3e pakket met de 2 velgen binnenkort komen, moet haast wel! Wat een bevalling zeg, dit project.

Maarrr, als ze er zijn neem ik pics en doe ik wel een verslag van wat er mee gaat gebeuren.. :woowoo:

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 11:14

gaat het toch nog allemaal goed komen...???

BoraGT 18-10-2005 11:53

Heb net je topic gelezen. Vind het wel lullig. Zelf heb ik een armsteun besteld voor me Bora. Geld is overgemaakt en de verkoper heeft bevestigd dat het geld er is. Maar hij handelt in die dingen en de nieuwe levering is er nog niet. Dus moet ik nog even wachten.

Hij antwoord wel direct en legt ook uit waar het aan kan liggen. Is wel fijn als de ander met je 'meevoelt'.

Voor de rest hoop ik dat je de andere velgen nog krijgt.

Misschien een dingetje. Kan je niet uit de 2 trackingnummers eventueel de derde achterhalen? hiermee bedoel ik dat als die 2 opeenvolgende nummers zijn, dan gaat die derde er net voor of na komen. En ik denk dat GLS wel kan achterhalen welk traject jouw nummers gevolgd hebben. Dus dat derde nummer moet ook dat traject gevolgd hebben of toch een deel ervan. Misschien dat ze er zo achter kunnen komen.

Als elke velg apart in een doos zat dat wordt het normaal wel makkelijk, dan heb je een vermoeden van nummer en de afmetingen van de doos!!!

Het is maar een tip, je ziet maar wat je ermee doet.

Veel succes nog ermee

arnus71 18-10-2005 11:57

Quote:
Originally Posted by BoraGT
Misschien een dingetje. Kan je niet uit de 2 trackingnummers eventueel de derde achterhalen? hiermee bedoel ik dat als die 2 opeenvolgende nummers zijn, dan gaat die derde er net voor of na komen. En ik denk dat GLS wel kan achterhalen welk traject jouw nummers gevolgd hebben. Dus dat derde nummer moet ook dat traject gevolgd hebben of toch een deel ervan. Misschien dat ze er zo achter kunnen komen.

Zo dacht ik het ook te kunnen achterhalen. Alleen was die doos van GLS niet zo behulpzaam en meedenkend. Die wou me alleen zo snel mogelijk van de phone afhebben. Dus ik ga zo een ander kantoor van GLS in Nederland bellen, misschien tref ik wel een aardiger iemand om me te helpen.

Maar ik heb er nog steeds vertrouwen in... :chair: Kan me niet voorstellen dat een pakket ter grootte van 2 wielen (met banden erom!) kwijt raakt. :eek:

Later meer...........

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 11:59

als je mij de tracking nummers laat door komen van de dozen die je al hebt kan ik misschien ff bellen wij doen namelijk redelijk wat zaken met ze dus mij willen ze niet direct van de telefoon hebbem..

arnus71 18-10-2005 12:04

Quote:
Originally Posted by Tim Spijlbus `61
als je mij de tracking nummers laat door komen van de dozen die je al hebt kan ik misschien ff bellen wij doen namelijk redelijk wat zaken met ze dus mij willen ze niet direct van de telefoon hebbem..


Tim strikes again! Tof als je dat zou willen: :hug:

Ik geloof dat dit de tracking nummers zijn:

01051016221414 (2 wielen + banden)
01051016221421 (1 wiel + banden) Dus kleiner...

Ik weet dus niet of pakket nr. 3 voor of na bovengenoemde nrs. komt...

BoraGT 18-10-2005 12:20

Quote:
01051016221414 (2 wielen + banden)
01051016221421 (1 wiel + banden) Dus kleiner...



Hmmm....

Die laatste nummers zijn al niet opeenvolgend...
Misschien dat het nu moeilijker wordt.

Hopelijk kan Tim je verder helpen...


Greetz

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 13:34

staat er ook een 12 cijferig nummer op de verzendlijst???
die hebben ze nodig om iets te kunnen zien in het systeem graag ontvang ik ook je adres om een en ander wat duidelijker te maken,

evt. per PM en als je dat doet ook meteen ff je tel. nummer voor eventuele vragen

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 14:07

er is nog 1 pakket naar je onderweg van 25 kilo en die word vandaag afgeleverd!!!

arnus71 18-10-2005 14:10

Quote:
Originally Posted by Tim Spijlbus `61
er is nog 1 pakket naar je onderweg van 25 kilo en die word vandaag afgeleverd!!!


Dude, dank je wel... :rock: :rock:

Hoe kan het nou dat jij dat kan achterhalen en die doos van GLS dat niet kan zien?

Nu bidden en de post afwachten... :tard:

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 14:14

ik heb geen idee hoe en waarom ik die info wel krijg maakt ook niet uit maar je weet nu wel dat het eraan komt!!

Een tip: blijven zeiken tot je weet wat je wilt weten....

BoraGT 18-10-2005 14:15

Quote:
er is nog 1 pakket naar je onderweg van 25 kilo en die word vandaag afgeleverd!!!



And so you see that all ends well

Laat weten als alles goed aangekomen is en veel plezier met de velgen.

Foto's moeten ook wel volgen. Het is een spannende reis geweest en nu willen we wel eens zien in welke staat jij ze ontvangen hebt!!! ( allé, IK wil dat toch wel eens zien :D )


Greetz

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 14:17

mijn idee BoraGt ik zou ook wel eens willen weten waar ik achteraan heb gebeld!!

BoraGT 18-10-2005 14:20

Quote:
mijn idee BoraGt ik zou ook wel eens willen weten waar ik achteraan heb gebeld!!


:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Nog een vraagje, hoe hebben ze nu het juiste nummer kunnen achterhalen? Door de afmetingen van de dozen of door dat twaalfnummerig dingetje??

arnus71 18-10-2005 14:48

Quote:
Originally Posted by BoraGT
Nog een vraagje, hoe hebben ze nu het juiste nummer kunnen achterhalen? Door de afmetingen van de dozen of door dat twaalfnummerig dingetje??

Ben ik ook wel benieuwd naar!

Hier een pic van eeb velg, heb je in ieder geval een idee waar je alle moeite voor hebt gedaan!


BoraGT 18-10-2005 15:00

Ziet er belovend uit.

Als je alles hebt, poetsen, onder de wagen en nieuw fotootje. :D

Greetz

arnus71 18-10-2005 15:10

Jep, 't zijn 15x6 Ronal's, worden gestraald en gepoedercoat, komen 165/50 Bridgestones omheen... Ik ben ook heel benieuwd!

Tim Spijlbus `61 18-10-2005 15:20

Quote:
Originally Posted by BoraGT
:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Nog een vraagje, hoe hebben ze nu het juiste nummer kunnen achterhalen? Door de afmetingen van de dozen of door dat twaalfnummerig dingetje??


van arnaud had ik twee nummers gekregen van de dozen die al geleverd zijn,\
dat konden ze me ook heel goed vertellen dat dat zo was maar dat wisten we al toen de vraag neergelegd; Er is er nog 1 onderweg kan jij zien af die bij die zending is ingeboekt;

was niet het geval, dus uiteindelijk op je adres gezocht of daar pakketten naar onderweg zijn en dat was het geval 1 pakket 25 kilo!!!

Ik weet uit ervaring dat ze bij de helpdesk niet zo praterig zijn maar als je eens in de zoveel tijd even goed uit je dak gaat (wat ik dus wel eens doe voor mijn werk) zijn ze wat scherper!! en onthouden ze wie je bent :D :D


All times are GMT +1. The time now is 08:19.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.