Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Stel je voor (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=145)
-   -   Ddrag (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=81215)

Ddrag 10-02-2011 10:05

Ddrag; Foto's van nwe emblemen! pag. 2
 
Hey mensen,

De naam is Cor, 22 jaartjes jong, zo'n beetje me hele leven al gek op VW en zelf in het bezit van een mk3 gti 20 jahre edition!
De VW-gekte zit in de familie...vader en moeder hebben vroeger allebei kever gereden, ma stapte daarna over op een mk1 gti, pa op een ouwe passat
Vervolgens kwam de golf variant voor me ma, en de passat bluemotion voor me pa :P
Nu rijd me pa in een ander merk helaas...maar me ma rijdt nog trouw VW (Polo 9N2)!

Zelf ben ik erg gek op kevers, t2-bussen, golf mk2, scirocco's en corrado's.
Echter ben ik nog niet de beste techneut, dus vandaar dat ik me iets veiliger waande met een mk3 :P

Door recente ontwikkelingen hoef ik gelukkig de golf niet te verkopen!
(misschien dat jullie hem al in het te koop-topic zagen)

Kan hem dus houden en weer lekker verder aan knutselen :D

Reeds aan gedaan:
- Angel eyes er in (originele koplampen waren stuk)
- Andere knippers in de voorbumper (originele waren wederom stuk)
- Zelf een einddemper met dubbele pijp (2x 75mm) en middendemper onder gegooid
- H&R verlagingkit (zat er al onder bij aanschaf)
- Golf 4 stuur met airbag (zat er ook al in bij aanschaf)
- BBS RS 001 15 inch velgen onder gezet

Wat ik nog van plan ben:
- Audio inbouwen
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening inbouwen (sky europe)
- Rode striping opnieuw aanbrengen in de bies zodra t weer beter is
- GTI-logo voor in de sierstrips aanschaffen en plaatsen
- GTI-logo achterzijde zien te vinden en plaatsen
- GTI-instaplijsten aanschaffen en plaatsen
- Setje originele GTI-koplampen en knipperlichten (voorbumper) aanschaffen
- Schroefset onder gooien (ik denk aan V-Maxx) en de auto wat hoger zetten dan ie nu staat
- Veerpootbrug kopen en plaatsen
- Passagierstoel fixen (zit een scheur in de wang en draaimechanisme van de rugsteun is niet goed meer)
-Dakspoiler meespuiten in kleur
- 4 GTI-schijfremmen inbouwen en rood spuiten (onder voorbehoud)

Lange termijn projecten (onder voorbehoud):
- Originele motorblok (2.0 8V) met alle toebehoren op de kop tikken en inbouwen
- Op zoek naar de originele BBS RS 794 velgen (zijn verdraaid lastig te vinden)

De foto's:













Ddrag 18-02-2011 14:23

Wil trouwens een schroefsetje van V-Maxx aanschaffen zodat die auto wat hoger kan, er zit nou een vaste H&R verlagingset onder.

Reden is omdat er hier in het Gooi ontzettend veel hoge drempels zijn, en met de verlaging die ik nu heb, rijdt ik alles aan gort..

Nu de vraag...hebben jullie (goeie) ervaring met schroefsets van V-Maxx?

Ddrag 20-02-2011 12:11

Gister het rode GTI logo voor de achterzijde en de rode GTI emblemen in de zijlijsten besteld!

Tevens via Ebay de originele golfbal-versnellingspook met hoes kunnen vinden en gekocht :D

monark 20-02-2011 13:20

welkom hier,nette gti :thumbup:

Ddrag 20-02-2011 14:28

danku! :)

Lak verkeerd ook in erg goeie staat! op 1 klein plekje na bij r.a. wielkast, daar is hij een keer overgespoten, maar dat gaat om een stukje van 10cm bij 2 cm, dus valt mee.

Voor de rest originele lak zonder kras/stootschade en amper steenslag aan de voorkant :)

Ddrag 24-02-2011 13:36

Zo, vandaag golfje ff laten uitlijnen! rijdt weer als een zonnetje :)

Girlie 24-02-2011 15:11

Welkom Cor!!
Hihi, voel mij al echt part of the family ...

Ddrag 25-02-2011 14:20

Dankje! Haha ja vrouwen die gek zijn op VW hebben altijd een streepje voor bij de clubs ;)

Ddrag 25-02-2011 14:22

Edit:

Mk3-stuur besteld via VWForum, zonder de rode stiksels, maar met de airbag en 4 spaaks!
Tevens komen er binnenkort nog witte tellerplaten binnen (ook van VWForum), de versnellingspook uit duitsland (als het goed is) en volgende week de logo's en koplampen ophalen! (zou dit weekend gebeuren, maar sinds vandaag heb ik griep :S weet niet of ik de weg wel op kan dit weekend..)

Ddrag 26-02-2011 11:22




Zojuist deze tellerplaten ontvangen! :)

Ddrag 02-03-2011 00:24

Vandaag een start gemaakt met de audio inbouwen! Eerst alle oude kabels eens bekeken, doorgemeten of ze nog bruikbaar waren en zo ja laten zitten en zo nee verwijderd.

Meteen ook maar even alle kabels van de Nokia DSP-versterker bekeken...
Dat zijn gewoon 3 frigging kabelbomen! :| echt niet normaal.!
Maargoed die gaan we niet gebruiken dus doen we verder nix mee :P

Meteen ook ff kabels getrokken voor de hoedeplankspeakers, voorzien van stroomkabel.
Donderdag komen de nieuwe kabels voor de tweeters en word alle audio ingebouwd..!
Foto's volgen uiteraard ;)

Ddrag 02-03-2011 19:17

En weer effe een korte update! Het mk3-stuur is binnen :D
Verkeerd echt in hele goeie staat, alleen wat kleine krasjes op de claxon-knoppen.





Vains 02-03-2011 19:20

Jammer dat het geen edition stuur is, ik zie namelijk geen rode stiksels ;)

golf1bart 02-03-2011 19:24

Welkom,als je golf net zo goed rijd als hij er uit ziet zit het wel goed :thumbup:

Ddrag 02-03-2011 20:10

klopt vains, maar die stiksels laat ik er in zetten, dat stuur zelf is vrij lastig te vinden...vond er wel laatst 1tje in duitsland, maar die vroeg ook wel de hoofdprijs.
Dus dan maar op deze manier ;) en gewoon in de gaten houden, misschien kom ik later het originele stuur tegen voor een schappelijke prijs!

En de golf rijd inmiddels alweer prima! alleen de versnellingsbak krijgt nu lichte kuren (gelukkig niet erg of storend)

hij mag alleen wel ff een keer goed gepolijst en gewaxed worden..:P maar dat gebeurd in mei (voor de meetings en events :D)

Ddrag 03-03-2011 10:44

@ Vains:

p.s. t stuur kostte me incl. verzendkosten slechts 40 euro ;) airbag is nog goed, leer verkeert in topstaat, slechts enkel een paar kleine krasjes op de claxon-knoppen, verder is alle bekabeling ook in topstaat en koperen ring heeft ook geen slijtagesporen!

Goeie deal zeg ik zo :P

Ddrag 04-03-2011 09:11

Audio zit er in! En t klinkt heerlijk! :) In de auto klink t spatzuiver en goeie bass, terwijl je van de buitenkant van de auto (als alles dicht is) bijna niets hoort, en cker de auto niet hoort trillen :P zo hoort t!

Vandaag de gti-koplampen ophalen, en morgen de logo's, plus daarna door naar staphorst, om de tellerplaten en het mk3-stuur te monteren!

Ddrag 04-03-2011 17:44

Hier de foto's van de audio:












wob/fireandice 04-03-2011 18:00

Zekers een mooi golfje!!

En zeer zkr een goede bierkeuze!!!

Vains 04-03-2011 18:18

Quote:
Originally Posted by Ddrag
@ Vains:

p.s. t stuur kostte me incl. verzendkosten slechts 40 euro ;) airbag is nog goed, leer verkeert in topstaat, slechts enkel een paar kleine krasjes op de claxon-knoppen, verder is alle bekabeling ook in topstaat en koperen ring heeft ook geen slijtagesporen!

Goeie deal zeg ik zo :P


Dat valt idd wel mee dan.
Maar voor 90 euro en met inruil van jouw stuur kun je ook een compleet nieuw bekleed stuur krijgen via ebay :thumbup:
Dat wil ik tzt eens doen want mijn stuur heeft ook lichte gebruikerssporen...

Ddrag 04-03-2011 20:43

jaa....nee word m niet :P dit stuur kan k nog voor 150 euro in de verkoop zetten, en eerst dit stuur (mk3stuur) opgebruiken, en zodra die slijtage gaat vertonen in het leer, naar Boelm.nl brengen, en die bekleed m dan met nieuw leer en brengt meteen de rode stiksels in.

Ddrag 05-03-2011 23:14

Zoo we zijn weer 320 km op de teller verder en heb de nodige klussen gedaan, al hadden ik en die kerel wel echt een pechdag vandaag 0_o
Maargoed het is gelukt..! Hier de foto's:









Ddrag 06-03-2011 17:30

Ojah, het wijzertje staat weer goed hoor haha :P was even vergeten de 0-stand in de gaten te houden :P

Ddrag 09-03-2011 11:37

Update:

Auto staat nu bij de garage, afgelopen weekend begon de dynamo raar te doen (vonken die oversloegen, hoog gierend geluid af en toe) en is er wss iets kapot bij de aandrijfas.

Als t goed is krijg ik vanmiddag een telefoontje met wat er stuk is en dus vervangen moet worden en de bijbehorende kosten.

Ddrag 11-03-2011 00:03

De golf is er weer! Met de dynamo was gelukkig niets raars aan de hand, functioneerde nog prima, het gierende geluid was afkomstig van de stuurpomp.
Bleek dat er een verkeerde V-snaar op zat, waardoor die verkeerd afsleet,aanliep en dat geluid dus veroorzaakte! Snaartje vervangen voor de goeie maat, en probleem opgelost!

Wat betreft de aandrijfas, daar was helemaal nix mis mee, alle ringetjes zaten nog op zn plek zonder slijtage, stang zelf was in orde, homokineten, wiellagers en de stofhoezen waren ook nog prima. En dat getik is nu ook weg.

Waarschijnlijk is er gewoon iets onder me auto beland, bleef dat ergens achter hangen wat dat getik veroorzaakte, en is er vanzelf weer afgevallen.

Totale kosten: 73 euro! haha

Ddrag 15-03-2011 15:59

Hey mensen,

Door recente ontwikkelingen in zeer negatieve zin, ben ik waarschijnlijk alsnog gedwongen de golf 3 te verkopen :(...

Eerst moet ik overleggen met het thuisfront voor ik dit definitief besluit, ff praten over hoe we er de komende maanden financieel voor gaan staan etc, maar de kans dat me mk3 weg moet is er wel...

Kenneth_polo 15-03-2011 18:16

Lekker aan hertog! Goed bier, mooie wagen:thumbup:

Ddrag 15-03-2011 18:50

Thanks kerel! En ja hertog en grolsch zijn tog de topmerken naar mijn mening ;)

En wat betreft de auto wegdoen, heb t met moeders overlegd, en zij wilt nu koste wat t kost mij financieel sponseren zodat ik de golf kan houden! Echt wat een mens, wat zou k zonder haar moeten :P

Alleen nieuwe updates zullen er voorlopig niet in zitten..dat staat dan allemaal on hold!

Ddrag 02-04-2011 19:38

Hey mensen! Na een paar weken stil zijn heb ik vandaag maar een begin gemaakt met de chromen GTI zijlijst emblemen tornado rood te maken!

Stap 1: Beginnen met afplakken



Stap 2: Tape wegsnijden aan de randen van de letters



Stap 3: Chroom wegschuren met korrel 100,240 en daarna 320



Stap 4: Eerste primer-laag aanbrengen, 2 uur later de 2e laag



Tussen de 1ste en 2e primer-laag lichtjes opschuren met korrel 320.

Stap 5: Eerste laklaag aanbrengen, morgen de 2e laag


Ddrag 03-04-2011 20:14






Dit is het eindresultaat! Het is helaas niet 100% gelijk aan origineel...maar komt er voor mijn doen goed genoeg in de buurt :P

Ddrag 14-04-2011 23:56

Jeej! De nieuwe schroefset zit er onder :D Vanochtend om half 9 had ik hem al naar de garage gebracht met de boodschap dat ie einde van de middag wel klaar zou zijn. Belde vanmiddag om half 5 op of ie al klaar was en dat was ie, dus ik meteen met de bus naar de garage toe..stond ie keurig netjes op de V-Maxx schroefset op 40/40 verlaging, staat nog steeds netjes! :D

Oh en ook bleek bij demonteren van de wielen dat k een spijker in me linker voorwiel had zitten die hebben ze maar even verwijderd en meteen geplakt.
Ook hebben ze de koppeling opnieuw afgesteld voor me.
Totaal: 260 euro incl. btw

Moet hem nu alleen nog fftjes uitlijnen, kost ook nog even 75 euro...maar hij rijdt nu al heel lekker!


All times are GMT +1. The time now is 12:40.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.