Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Stel je voor (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=145)
-   -   Hewitt (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=102391)

Hewitt 17-07-2012 22:13

Hewitt
 
Hey folks,

hier zijn we weer ... Na veel medicatie, spuiten, medische onderzoeken, MRI scans, ... is het overduidelijk !! Het tuningvirus wilt me niet loslaten :) :)

Na enkele jaren van stilte in de scene heb ik toch de knoop doorgehakt om nog eens met een nieuw projectje te starten !! Sebiet meer hierover uiteraard ... Maar eerst nog snel een klein historiekje ... :)

2004 ... Mijn eerste maar zeker niet mijn laatste Audi ...




2007 ... Eerste kindje op komst, dus een formaatje groter ...




2010 ... Een beetje meer comfort voor het vrouwtje en ons tweede kindje erbij ... Deze is nog steeds in men bezit trouwens :)





En dan ... Een nieuw speelgoedje voor de papa ... Onmiddelijk wat plaatjes vòòr de praatjes ... (Let vooral op de geweldige transitplaten) :)




En na zen eerste wasbeurtje ...













Vooruitzichten ?? Het hele zooitje voor mijn part, aangezien het geen daily is en er geen haast bij is ga ik er nog eens tot in de details mee gaan.

Nabije vooruitzichten ?? Even op zoek naar een vliegende start ... Setje velgen, schroefkitje, muziekje ... Dat hij er een beetje deftig uitziet, en dan kan ik plannetjes beginnen uitwerken en op zoek gaan naar DE geschikte onderdelen voor de GTI. Nu is dit van iets minder belang, als er maar iets onder staat en hij wa dichter tegen de grond ligt ... :)

Verder zoek ik er niet al te veel aan te gaan lassen en plamuren ... Gewoon netjes met OEM onderdelen helemaal naar mijn goesting zetten !!

Alleszins ... IK heb er zin in !!! Off we go ...

Greeetzz Hewitt

Audi1981 17-07-2012 22:37

Welkom op VF! :thumbup:
Leuke rides ;)

Mauricejuhvw 17-07-2012 22:38

Dikke audi"s en benieuwd hoe de gti word

Ralph 17-07-2012 22:51

Nice, zorg maar dat je een paar versnellingsbakken op het schap hebt liggen...
Succes, ben benieuwd wat het gaat worden.

Hewitt 17-07-2012 23:02

Quote:
Originally Posted by Ralph
Nice, zorg maar dat je een paar versnellingsbakken op het schap hebt liggen...
Succes, ben benieuwd wat het gaat worden.


Hehe thx ... Deze is enkele duizenden km's geleden vervangen geweest, dus laten we hopen dat ik er nog even mee voort kan ... :D

LRR 18-07-2012 08:11

Dit gaat wel goed komen als ik die Audi's zo zie...

Welkom !

Hewitt 20-07-2012 09:52

Thanks guys !!!

Den eersten update is binnen se ... Aangezien ik vrij iPhone minded ben ook maar ineens een radio'tje gekozen dat daar een beetje compatibel mee is ... :) :)





Ondertussen zware zoektocht naar een velgje om mee te beginnen ... Zoals gezegd wil ik gewoon even een snelle start bouwen, om dan later door te werken naar een totaalplaatje zoals ik het wil ...

De twijfels zitten tussen 15" en een breedtesetje, of 16" en redelijk smal ... Schroefkitje mag er ook gelijk onder om te starten dan ... Alleen is het vrij moeilijk om de mogelijke breedtes en ET waardes terug te vinden die ik daar goed onder krijg ... Geen vrijwilligers die wat velgjes hebben in deze maten waar ik is kan passen om te zien wat er kan ... (Enige probleem momenteel is dat ik nog steeds op de nummerplaten zit te wachten ... Lichte achterstand bij de DIV zeggen ze dan)

De anciens keren dan wel terug, maar toch is alle hulp welkom van de nieuwe generatie die nog weet waar alles te vinden is op het WWW ... :) :)

Hewitt 25-07-2012 21:21

Gisterenavond eens werk gemaakt van de koplampjes ... DE bekende ziekte bij de OEM xenon lampjes van de GTI is dat ze geel worden, deze vorige eigenaard had er al wel wat aan geklooid maar er een soort van harslaag opgelegd, dus ze waren nog steeds zo dof als wat ...

Dus na een uurtje zweten, schuren en polieren ben ik toch redelijk tevreden van mijn 'nieuwe' koplampkes !!! :) :) :)

Geschuurd lampje ...




Nieuw lampje ... ;)




En na veel moeite bij den DIV uiteindelijk ook aan nummerplaatjes geraakt se ... Waarbij dan ook ineens een setje LED plaatverlichting bij mocht ... :) :)

Dus we kunne stilaan rondcruisen ...

Larsv5 26-07-2012 08:22

Leuk speelgoed een 6N2 GTI....

Audi ziet er ook keurig uit btw.


7.5 x 16 BBS RC (polo was hier nog niet verlaagd btw)





Dokter D 26-07-2012 08:32

Welkom hier op VF

Siem 28-07-2012 16:12

Welkom!
Ben benieuwd hoe de polo gaat worden...:)

Hewitt 28-07-2012 17:01

Ik ook, maar er komt stilaan toch schot in de zaak ... :D :D

Hewitt 28-07-2012 22:32

Zo folks !!! Ondertussen weeral enkele stappen verder ... En mijns inziens in de goede richting ook !!! :)

Radio zit erin ... Zeer tevreden van !! Synchronisatie met den iPhone is feilloos, beeldscherm is zeer goed, bluetooth carkit werkt goed en duidelijk verstaanbaar, ... Zeker en vast waar voor zen geld !!!




En de velgjes zijn ook opgehaald !!! Nu is het wachten op de levertermijn van het schroefkitje, en dan gaat alles er in één keer onder !! Can't wait !! Ondertussen al een klein teaserke ... Diegenen die het al wel weten mogen het gerust stillekes houden ... :) :D







I'll keep you updated guys & girls !!!

Aruniq 31-07-2012 15:10

Op TB verschillende dingen van je gevolgd, en dikke resultaten gezien!

De grijze A3 was prachtig Zowel in de opzet met de Le Mans als in de
opzet zoals de foto hierboven.

Succes met de werken! :)

ronaroot 31-07-2012 15:23

Is die A3 al van 2004 :eek: mijn god, de tijd gaat veel te snel ...

Ben benieuwd wat je van de Polo gaat maken ;)

vw_golf 31-07-2012 22:18

Quote:
Originally Posted by ronaroot
Is die A3 al van 2004 :eek: mijn god, de tijd gaat veel te snel ...

Ben benieuwd wat je van de Polo gaat maken ;)


Zat precies hetzelfde te denken! Volgde hem op Cleaned toen :thumbup:

Q5 die je nu rijdt is ook dik!

Hewitt 06-08-2012 22:13

Thx guys !!!

En inderdaad ... Tijd gaat veel te snel !!! Lijkt al een eeuwigheid geleden dat ik aan de A3 begon ...

Maar kom, we gaan eens zien wat we van een polo'tje kunne maken he ... :D :D

g-loudertje 06-08-2012 23:09

Als ik rest van de jouw auto's zie komt dat vast goed ;)

Hewitt 18-08-2012 17:53

Al rap 1 teaserke voor dak er morgen is mee gaan cruizen ...

Van het schroefkitje zijn ek content ... K heb er nog maar een 10 km mee gereden, dus ze zal zich nog een beetje moete zetten ... Deze week alleszins nog is nostalgie boven gehaald en ze der samen met de Kris onder gezet :) :)

Morgen post ek wel is wa pics welke wielen het geworden zijn ... Ik ben alleszins tevreden van het resultaat ;) ;)




Nu dat de basis er is kan er rustig verder gebrainstormd worden ...

Cool 19-08-2012 03:01

Nice!


All times are GMT +1. The time now is 14:18.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.