![]() |
Stuur/pedaalslot
Aangezien ik van de week een golf 2 heb gekocht en ik er lang plezier van wil hebben, vraag ik mij af welk stuurslot/pedaal slot het allerbeste is. Het mag wat kosten; ik wil dat de auto zo goed als mogelijk afschrikt/beschermd. Las goede dingen over bullock sloten.
Sorry als het in het verkeerde gedeelte van het forum staat :) Gr, Maurice |
Geen ervaringen mee. Je hebt wel voor golf 2 die armor door plates, staan in het verkoop topic te koop volgens mij.
+ een goed alarm helpt ook ;) Edit: http://www.volksforum.com/forum/sho...ght=door+plates Deze dus :thumbup: |
Sven-GTI, dank je wel voor je reactie! Heb er gelijk op gereageerd!
Hoop dat het in ieder geval een beetje afschrikt. Rechterdeur mist al een cilinder, dus moeten ook nieuwe sloten op komen. |
Quote:
Hoi Maurice, Ik heb sowieso goeie ervaringen met de Bullock pedaalklemmen. Ik gebruik ze icm met de Stoplock stuursloten. Zo'n 10 jaar geleden hebben ze mijn Golf 2 diesel bij me voor de deur gestolen. Gelukkig heeft de politie hem teruggevonden in een ghetto in Amsterdam-Noord. Vanaf dat moment gebruik voor mijn hele wagenpark de sloten omdat ik vrij dichtbij het roversnest Amsterdam woon. Voor de Golf 1,2 en 3 heb je de Bullock model L nodig. Ik raad het je zeker aan, zeker wannneer je je Golf buiten hebt staan. |
Zat er inderdaad al over te denken deze combi te gebruiken. Samen met de armor door plates. Openbreken kan nog steeds, maar dan heb ik er in ieder geval een hoop aan gedaan om het ze lastig te maken :)
|
Iemand enig idee waar de bullock type l nog te bestellen is? Kan het nergens vinden :(
|
Quote:
Hoi, Ja het is echt belachelijk dat je in het criminele Nederland geen Bullock pedaalsloten meer kunt kopen :screwy: Ik heb er 2 jaar geleden nog eentje gekocht via www.autosportdiffusion.lu. En anders even googlen |
Dank je wel voor de link! Googlen op Bullock levert alleen een hoop films op :) Op de site verkopen ze alleen nog de G, J, K, W, X, Y, Z versie...maar geen L :(
Edit: http://www.halfords.nl/product/1080...&s2m_channel=75 Zou dit slot iets kunnen zijn? |
Als ze echt pro zijn komen ze wel met een lepelwagen ofzo, dus zet hem altijd in versnelling en handrem weg. En heb een stuurslot van Trex, geen idee of ie goed is xD Er zijn ook van die dingen over je handrem en versnellingspook, ook wel aardig lijkt me.
|
Ik snap dat je je Golfje wilt beschermen, maar even een klein vraagje.
Hoe interessant denk je dat jou Golf 2 met 1.3motor van 500 euro is voor een autodief? (Een junk jat geen auto, dat is te veel werk/risico. De pakken je radio, cd's, tomtom en je zonnebril. Allemaal klein spul dat ze makkelijk kwijt kunnen). Laat dit daarom niet op het zicht of beter helemaal niet in de auto liggen. Een kameraad van mij heeft 3 jaar lang door heel NL en Belgie gereden met een golf 2 die niet eens op slot kon. Zelfs 's nachts in de grotere steden en mindere wijken geen enkel probleem :D Even die armor deurplaatjes monteren en gewoon de auto op slot zetten, eventueel met de wielen gedraaid en in stuurslot is meer dan voldoende in mijn ogen. |
snapoff naaf monteren en je stuur meenemen ;) of zo een fake alarm lampje monteren + een paar stickers van alarm merk erop plakken ..
nee denk toch een pedaalslot of stuurslot of een alarm. |
@M1974, zelfs mijn fiat panda die ik rij/reed was het haasje, open gebroken, alles overhoop gehaald en een hoop kabel werk onder het stuur los...zelfs DIE was blijkbaar interessant genoeg..vandaar mijn angst :)
|
All times are GMT +1. The time now is 00:20. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.