![]() |
Golf 1 Gti Posters!
HEEEEELE leuke posters te koop van Golfjes 1 GTI in aktie op Zandvoort!
Hing bij mijn oude VW dealer nog in de werkplaats! Denk dat de poster uit 1978 is, maar weet het niet cker, dit zijn in ieder geval repro's op 170 grs papier en op 48 X 32 formaat, dus een bruto A3 formaat. Mag niet ontbreken in elke werkplaats of sleutelruimte :tongue: prijs: 8 Euro excl. verzendkosten bij interesse pb me maar ff! ![]() |
heej.. bestond volksforum toen ook al? ;)
|
heheheh, ja denk t.... nee staat Marlboro onder... :D
|
;)
|
Quote:
echt waar? :biggrin: |
oh?....:D
|
Doet u mij d'r maar een :) Kan ik het komende zaterdagmiddag (rond half 1 of 5'en) ophalen in Wageningen?
|
Quote:
Heej VR6, Ja dat kan, maar pb me nog ff over de tijd, geef ik gelijk ff mn telefoonnummer. Groeten, Chris. |
heb je d'r nog meer?
|
ik wil er ook 1, piet, kan jij hem voor mij ff ophalen en voorschieten? dan krijg ik haal ik hem wel een keer bij jou op samen met dat artikel van Lotti :)
groeten Marijn |
Gaat niet lukken Marijn, heb de poster namelijk al opgehaald.:)
Maar misschien wil Chris 'm wel naar je versturen in een posterkoker ? Of aan mij overhandigen tijdens AutoMaxx weekend (ben er alleen zaterdagmiddag), of op de VW-Audi-Seat meeting 3 juli in Valkenswaard ? |
En een upje! ;)
|
Er zijn er nog een paar dus als er nog iemand geinteresseerd is... :)
|
Quote:
eentje verkocht bij deze aan mij! :D |
@ Hajee: Als je je poster bij Chris ophaalt, of als je Chris ziet, kun je dan m'n uitklapraampje aan hem meegeven ? Ik kom bijna wekelijks in de buurt van Ede, dus dan is het zo opgehaald :) Geld kan ik wel naar je overmaken.
|
Heb er nog een stuk of 15, zal ik ze meenemen naar de Meeting 26 maart?
Als er interesse is laat maar ff weten Y'all ! :) |
yooooo neem dr maar eentje voor mij mee!
|
ik wil dr ook eentje!
kan je de mijne effe meenemen naar de meet? miss weer tijd voor n lijstje? 1) Breadfan83 1st. 2) René 3) 4) 5) etc... |
Komt helemaal goed neem gewoon mee wat ik nog heb!
Leg ze wel op de hoedenplank van het Golfjuh, met telefoonnummer erbij! :) |
All times are GMT +1. The time now is 11:09. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.