![]() |
nokkenas welke is dit info
Ik kan een nokkenas kopen met de volgende gegevens
G staat aan de linker kant WWO in het midden ongeveer meer naar rechts 026 en dan nog uiterlijk rechts 1d Aan de andere kant staat G linker kant midden vw logo rechts 2c Van welke motor is dit en is deze mechanisch of hydraulisch ? Het schijnt van een 1,8 gti te zijn zegt de verkoper Alleen wil ik zeker weten dat ik de goede heb dus de MEGANISCHE VERSIE |
Is een zgn g nokkenas van de 1.6gti. Snelste std nokkenas. Staat er op de kopse kant ook een nummer? Cat cams gebruiken deze basis namelijk ook om om te slijpen naar een ander profiel. Rest van de nummers heb je niets aan zijn gietnummers.
|
Is btw mechanisch masr je kunt voor de zekerheid ook de basiscirkel opmeten deze is groter bij mechsnisch als bydraulisch.
|
All times are GMT +1. The time now is 09:44. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.