![]() |
Volkswagen Golf 1.3 CL Quartzgrijs
|
Volgens mij al eens eerder voorbij zien komen hier, nette wagen.
|
Inderdaad, maandje of 2 ofzo geleden meen ik? Wel nog steeds bij dezelfde verkopert en voor zelfde prijs.
Zou dan toch wel iets aan de knikker zijn want een dergelijke auto voor dat geld had al wel verkocht moeten zijn. |
Mooi wagentje, maar denk dat de prijs niet extreem goedkoop is, gewoon netjes. Interieur is in ieder geval geen origineel '84er CL interieur. Toch...?
|
iemand op vag verkoop facebook zocht golf in deze kleur..
|
Tegenwoordig komen genoeg van die youngtimers met weinig op de teller voorbij voor het 3 dubbele (voor een importhok).
Dit is een originele Nederlander ook nog, aparte kleur erop.. interieur is inderdaad een keer gewisseld is een nieuw type interieur. |
Klopt, post zal een aantal blz verderop nog wel te vinden zijn. Deurpanelen zijn van nw type en de wielen schijnen van n Polo afkomstig te zijn. Wel een leuk ding, ori NL, in een goeie kleur en op de plaatjes lijkt t geheel nog in goede staat. Dat beeld en de km-stand maakt t vreemd dat r een ander interieur geplaatst is. Zou juist verwachten dat zo'n auto nog poepie ori zou zijn. Geinig: vraagprijs = bouwjaar
|
Ik las zojuist op het AW forum dat iemand wat wezen kijken en concludeerde dat de koppeling vervangen moet worden.
|
Als dat het enige is .. nieuwe koppeling zit er zo in :)
|
Als dat alles is idd... het wordt pas vervelend als die hele wagen vol dutsen en roest zit, dat is niet snel/goedkoop op te lossen.
|
Deze is inmiddels verkocht met nieuwe koppeling en distributie :D
|
Heb je 'haar' toch gekocht?
|
Quote:
Yes, woensdag ophalen |
Beter! Na W'see meteen plat gooien? :D
|
Kijk goed nieuws! Nette wagen.
|
Quote:
zeker, 3 parkeerdeukjes en een krasje.. en dat was t zo ver wel.. geen roest, echt een super auto |
Quote:
Dat antwoord heb je al gekregen via app.. hij blijft dalijk eerst even zo staan ;) |
Hij stond idd weer te koop met nieuwe koppeling zag ik al. Alsjeblieft niet 'platgooien', origineel is ie het mooist! Veel plezier ermee!
|
Quote:
plat zal ie ook niet gaan, maar iets lager mag wel.. ik ga geen 84'er verkloten he :D |
All times are GMT +1. The time now is 06:32. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.