Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Golf en Vento MK III (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   lens verwerkt in std vento koplamp. (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=125953)

BrIIaAN 22-04-2014 18:01

lens verwerkt in std vento koplamp.
 
In de golf 3 pic post kwam ik deze foto tegen van een golf 3 met vento front en nu viel mij op dat in de koplampen een lens verwerkt zit. (zie de rode pijl)
Is er iemand die hier meer over weet? waarschijnlijk is het zelfbouw dus misschien een how to ofzo? en welke materialen er gebruikt zijn, van welke koplampen de lenzen afkomen etc. alle info is welkom. :D :D :thumbup:



Rick 22-04-2014 18:08

Vogens mij maakt het geen barst uit van welke koplamp je de projector pakt, zolang het maar in de behuizing van de Golf/Vento past en een LHD versie is.

Maar hier een rappe how to:



En hier de projectors:
http://www.retrofitlab.com/

BrIIaAN 22-04-2014 18:18

dat was snel antwoord, thanks :thumbup:. ik heb alleen zelf 0,0 verstand van xenon, is er een bepaalde kleurwarmte of shroud of ballast aan te raden en wat houden al die termen precies in?

Rick 22-04-2014 18:33

Ik denk dat je voor specifiekere vragen het beste retrofitlab kunt mailen.

Kleurwarmte bepaald de kleur van je licht, van rood tot paars .
Schrouds zijn de ringen om de projector, die in het filmpje op maat worden gedremelt.
Ballasten verhogen de voltages. 12v/24v naar 85v

BrIIaAN 22-04-2014 18:51

okee thanks voor de info, ik ga direct mailen!

BrIIaAN 22-04-2014 19:05

Ik heb ze gemaild, ben benieuwd wat ze mij gaan aanraden. Nogmaals bedankt voor alle info en zodra ik ermee begonnen ben zullen de vorderingen op de thread van mijn vento te zien zijn. :thumbup:

krekel1979 23-04-2014 18:06

Had ik nog een vraagje, nl. Weet iemand welke voorlip dit is?
Ben deze al een tijdje aan het zoeken ter vervanging van mijn vr6 lip.
deze raakt nu wel eens de drempels maar ik wil voor nog ietsje lager en ben bang dat mijn vr6 lip dit niet gaat houden.

alvast bedankt :thumbup:

BrIIaAN 23-04-2014 23:22

Heb eens rondgezocht en ik denk dat het een vento GT lip is. Google het maar eens dan kom je hem op bijna ieder plaatje tegen.

krekel1979 24-04-2014 21:41

Quote:
Originally Posted by BrIIaAN
Heb eens rondgezocht en ik denk dat het een vento GT lip is. Google het maar eens dan kom je hem op bijna ieder plaatje tegen.

Ok dan k je wel heb net gegoogled. Zag het ook maar past dit een beetje? En zo' n usa lip zou het zelfde zijn?
Koplampen van deze golf zijn wel vet ben ook benieuwd!!


All times are GMT +1. The time now is 09:28.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.