Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Archief (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Wielranden Golf 2 gezocht! (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=14605)

|| RS || 21-10-2005 15:43

Wielranden Golf 2 gezocht!
 
Het gaat om de voorste wielranden van de Golf 2 GTi, die aansluiten op de dikke bumpers en de dunne deurstrips. Deze wielranden zitten trouwens ook op de Jetta Pacific.

Mocht je ze hebben liggen of weet je ze op de sloop in de omgeving van Den Haag te liggen, dan hoor ik het graag van je!

Groeten, Rick.

Jurgen Santana 26-11-2005 19:01



Neill_s 26-11-2005 19:26

Is dit de Jetta van RS in "new style" ? Ik vind em zeker goed zo! Die wielen heb ik altijd al mooi gevonden. Zaten ook altijd onder de ascona's van m'n pa.

Jurgen Santana 26-11-2005 19:29

Quote:
Originally Posted by CustomBug
Is dit de Jetta van RS in "new style" ? Ik vind em zeker goed zo! Die wielen heb ik altijd al mooi gevonden. Zaten ook altijd onder de ascona's van m'n pa.


Let op het kenteken ;)

Neill_s 26-11-2005 19:42

Quote:
Originally Posted by Jurgen Santana
Let op het kenteken ;)


Kon een showplaat zijn... ;) :cool:

|| RS || 06-12-2005 23:19

Zo iets gaat het zeker worden ja! Mijne wordt nog niet ietsjes origineler denk ik, maar daar vertel ik helemaal niks over. Hopelijk dalijk in de lente gaat de ombouw beginnen.

ps: wat staat er op die plaat dan? ik kan het niet duidelijk zien op die foto ...

|| RS || 06-12-2005 23:24

Ik heb trouwens al een setje wielranden gevonden, dus het topic is niet meer relevant.

Is een setje dat net ff mooier is, als die er op de foto staan (dan kun je wel raden wat voor set het is ;) )


All times are GMT +1. The time now is 23:23.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.