Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Golf en Vento MK III (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   schroefset schroefvraag (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=16397)

hallie mk3 31-12-2005 17:03

schroefset schroefvraag
 
ik wilde toennet me schoefset nog een stukje omlaag zetten maar ik vroeg me wat af :confused:

er zit een grote veer, daarna heb je een draaibare schotel, dan een kleine veer en dan weer een draaibare schotel.

wat is dan het doel van die kleine veer want die kan dan toch niet veren als die tussen 2 schotels klem zit die niet kunnen bewegen?

het is btw eeen supersport schroefset

René 31-12-2005 17:15

dat veertje is voor het opkrikken dacht ik

hallie mk3 31-12-2005 17:18

hoe bedoel je

Stijn 31-12-2005 17:34

De schotel tussen kleine veer en grote veer loopt niet over de schroefdraad en is vrij beweegbaar.
Je hoogte is afhankelijk van de onderste schotel, waar het verenpakket op rust. Verdraai deze dus om de hoogte te varieren.
De kleine veer heet de 'voorspanveer'. Deze veer is nogal slap en is helemaal platgedrukt als de auto op zn wielen rust. Slechts als de auto opgekrikt wordt of gewichtloos wordt door het rijden over een bult zet deze veer uit en lost de speling op, zodat de grote hoofdveer nooit los kan komen te liggen.

hallie mk3 31-12-2005 17:57

oke dan weet ik genoeg, dus als ik omlaag wil is het enige wat ik moet doen de onderste schotel omlaag draaien?

Marco 01-01-2006 15:58

Yep, met de bijgeleverde sleutel kun je het zaakje verstellen. Vergeet niet om als je klaar bent de beide ringen goed tegen elkaar in te draaien, daarmee blijft t zaakje op zn plaats


All times are GMT +1. The time now is 11:26.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.