Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Golf en Jetta MK I (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Achterlichtpakking golf 1! (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=20005)

Black Devil 02-04-2006 19:53

Achterlichtpakking golf 1!
 
de achterlichtpakkingen van de golf 1 lekken, zijn helemaal hard/droog, nu wilde ik laatst nieuwe bestellen, zijn ze niet meer leverbaar :eek: het gaat om de brede achterlichten.

Ik heb wel voor mijn zus achterlichtpakkingen kunnen bemachtigen, zij heeft kleine achterlichten, maar aangezien de cabbie die ook heeft zijn die er nog wel denk ik

wie weet een oplossing om de lekkage tegen te gaan, na elke bui zit de kofferbak helemaal vol :(

golf mkII 16v 02-04-2006 20:08

rubber van kleine lichten aan stukken snijden en pas maken en dan met sec.lijm aanelkaar plakken

Jurgen Santana 02-04-2006 20:12

De kit gebruiken waar ook de lichten van een Audi 80 bijv. mee gekit zitten. Of de rubbers met sileconespray inspuiten zidat ze weer zacht worden. Dat laatste wil nog weleens helpen.

Arnaud 02-04-2006 20:21

Even een laag vaseline op het aanlegvlak helpt vaak ook, is mijn ervaring.

vw-edje 02-04-2006 20:27

of ff bij de botenzaak een rolletje "chinesensnot" halen, dat is van dat kauwgom achtige spul dat niet hard wordt. Even een rolletje van maken en dr tussen leggen.

Black Devil 02-04-2006 20:31

sodemieters mogelijkheden genoeg dus, bedankt mensen!!!

Rallye-VR6t 03-04-2006 08:58

Bij Seat hebben ze zacht blijvende kit op de rol ivm de deurlekkage van de leon.
Dit werkt prachtig.
Is voor deurpanelen.
Van Innotec.

ingrob 03-04-2006 13:21

Quote:
Originally Posted by Gti1-G60
Bij Seat hebben ze zacht blijvende kit op de rol ivm de deurlekkage van de leon.
Dit werkt prachtig.
Is voor deurpanelen.
Van Innotec.


yep dat hebben wij ook op het werk maar als je die rondom een achterlicht plakt zal hij er wel weer behoorlijk moeizaam afgaan,denk ik :D

golfpowerrrr 03-04-2006 19:09

je kunt ook na een caravan bedrijf gaan,en vragen na een bus terrostat kit.deze word nooit hard,zelfs na tien jaar niet.en heeft als eigenschap goed af te dichten.

Black Devil 01-06-2006 22:27

Ola,

Bedenk het me nu eens, misschien wel handig/makkelijk voor mensen met hetzelfde probleem/klacht/idee.

Met 3 achterlichtpakkingen voor een golf 1 met kleine achterlichten, deze zijn/waren wel te bestellen heb ik de klus geklaard!

levis 02-06-2006 08:32

ik heb het zelfde probleem, kwam er laatst achter. ga wel even kit halen voor een goede afdichting.

Black Devil 12-06-2006 15:55

Ik heb dus niks gekit! vind ik geen goede oplossing eigenlijk, met cabrio achterlichtpakkingen heb ik de klus geklaart

levis 12-06-2006 17:06

heb het al opgelost met het rubber in te smeren met vet. Kit vond ik achteraf ook niks

Timmetje20 13-06-2006 18:35

Quote:
Originally Posted by Black Devil
Ola,

Bedenk het me nu eens, misschien wel handig/makkelijk voor mensen met hetzelfde probleem/klacht/idee.

Met 3 achterlichtpakkingen voor een golf 1 met kleine achterlichten, deze zijn/waren wel te bestellen heb ik de klus geklaard!



En hoe heb je het aan elkaar gemaakt? Superlijm?

Black Devil 13-06-2006 19:55

Niet gelijmt, tegenelkaar geklemt. De orginele pakking is 1 lange sliert die aan de onderzijde samenkomt, nu heb ik er dus nog een stukje tussen gezet en het lekken is voorbij

DeNB3rt 14-06-2006 01:22

nice,handige tip, mijn rechterpakking van grote achterlichten is stuk.
Dus gewoon bij de dealer halen (2 pakkingen voor kleine achterlichten dan?)

Black Devil 14-06-2006 15:18

jeps dan komt t goed, gewoon strak tegenelkaar aan drukken

vw stephan 17-02-2009 20:16

lekkage bij de achterlichten
 
beste mede golfers,

ik heb ook lekkage in de kofferbak. ik vermoede ook de achterlichten met name rechts achter. maar bedenk het volgende. het rubber van de kofferklep zelf kan onderaan ook versleten ( te plat) zijn. hierdoor zuigt hij tijdens het rijden water naar binnen. ik vermoed dat het bij mij dit is omdat ik mijn achterlichten al heb afgekit ( sorry ben nieuw op het forum) hier zat bij mij niet eens een pakking tussen. ik heb na het kitten nog steeds het probleem. ik heb sylicone kit gebruikt waar men ook aqariums mee repareerd.

mocht ik met mijn verhaaltje mensen met veel expertise hebben tegen gesproken bied ik aan deze mensen mijn excusses aan. ik heb mijn golfje net 2 weken en moet nog veel leren!

groeten stephan

golfcabriolet 17-02-2009 22:24

Ze zijn er nog wel origineel te krijgen voor grote achterlichten, kan ze zo bestellan als ik dat wil.
VW nummer is 327 945 191
prijs moet ik even na vragen.


All times are GMT +1. The time now is 10:39.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.