PJVL_G60 |
01-08-2007 15:57 |
Quote:
Originally Posted by Dennis@polo86c.nl
Kijk eens in zijn onderschrift :)
|
Jah had gehoord dat ze die kleur altijd zo noemden, nergens te vinden in de boekjes bij de spuiter, we hebben er wel 12 in handen gehad en nergens geen Ocean blue. Maar heb keer met iemand gesproken op een meet met exact zelfde kleur op de mk2. Hij heeft mij verteld dat ze die kleur van de golf Ocean blue noemden..hmmm :rolleyes: Maargoed, had die kreet wel vaker gehoord " Ocian Blue " en ging er echt vanuit dat ze dit dus ocean blue noemden. Ga ik nu toch zwaar mijn twijfels in krijgen :redface:
Maar vandaar dat onderschrift !
@ Fire and Ice VR6: De schade wordt weer hersteld idd, en daarna zal die zeer waarschijnlijk toch te koop komen te staan !
Mááárrr.....
Er komt zo goed als zeker weer een mk2 voor terug. Wat voor 1 weet ik nog niet maar ben wel van plan om verder te gaan met een VW !!
205 laat ik voorlopig maar even voor wat het is :D Zal er zeker nog wel ééntje willen hebben maargoed, eerst maar eens een VW naar wens afmaken !
|