Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Golf en Jetta MK II (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Centrale vergrendeling kapot (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=36214)

ROO 05-11-2007 14:10

Centrale vergrendeling kapot
 
De centrale vergrendeling van mijn Golfje heeft het begeven zag ik vanmorgen. De bijrijdersdeur wordt niet meer ontgrendeld als ik de bestuurdersdeur open. Met de sleutel de bijrijdersdeur open maken gaat nog prima.

Heeft iemand een idee waar ik dat probleem ergens moet zoeken?

René 05-11-2007 14:14

Werkt op vaccuum toch? Misschien dat het slangetje niet meer aangesloten zit?

ROO 05-11-2007 15:13

Ik heb geen idee eerlijk gezegd. Waar moet dat slangetje dan zitten, motorruimte ergens neem ik aan?

RubenD 05-11-2007 15:33

De pomp voor de aansturing zit links achterin de kofferbak, bij het achterlicht. Je zult van die doorvoor thules in je deuren hebben. Als die er zitten even lostrekken, dan kun je zien of er draden in zitten of luchtslang. Dan weet je in ieder geval of je originele vergrendeling hebt of achteraf ingebouwde vergrendeling.

Dat moet eerst even duidelijk zijn namelijk.

Auke 05-11-2007 22:03

Als het een later ingebouwde is dan gebeurd het vaak dat het stangetje dat aan t deurpinnetje zit los gaat en daardoor het slot niet meer omhoog duwt.
dan is t een kwestie van weer ff vastdraaien (niet makkelijk werken in je deur)

ROO 06-11-2007 07:27

Ik zal vanavond eens kijken of ik zo iets zie loszitten, het is alleen al bijna donker als ik thuiskom. Weet iemand of het uberhaupt standaard geleverd is op een CL uit '90?


All times are GMT +1. The time now is 22:12.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.