Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Algemeen (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   inbouw extra olietemparatuur meter (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=57650)

veldmaat GTI 22-07-2009 18:36

inbouw extra olietemparatuur meter
 
ik heb een golf 3 GTI 8v waar standaard al een olietemparatuurmeter in het dashboard zit via computer.
ik heb toevallig een olietemparatuur meter gekregen van iemand :tongue:
mij vraag was of ik deze temparatuur meter zo kan aansluiten terwijl mijn orginele olietemparatuurmeter ook zit aangesloten via computer?
zo ja, kan ik deze aansluiten op de olietemparatuur sesor die dus nu al in mijn blok zit en hoe sluit ik dit aan..? gaat mijn sensor niet kapot als ik er 2 temparatuurmeters op aan sluit..?

ik hoop dat iemand mij verder kan helpen.....

RJTuning 23-07-2009 11:00

je kan heel simpel een sensor bestellen voor op je oliefilter en van daaruit je meter aansluiten.

ik weet niet wat voor sensor er al zit voor je computer maar mischien dat die ook werkt. valt te proberen.
hoe je het moet aansluiten hangt af van de senor dan. maar moet simpelweg een draadje op een koperen palletje verbinden zijn.

succes


All times are GMT +1. The time now is 23:20.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.