![]() |
Volkswagen Santana GX 1983 1.6L
Te koop: Volkswagen Santana GX 1983 1.6L 215.000 km
In 2006 was de auto voor het laatst tüv gekeurd en had sindsdien in een stalling gestaan waar die tot februari 2009 heeft gestaan. In februari heb ik de auto uit duitsland gehaald en ingevoerd. Zonder enige moeite is de auto door de keuring gekomen. Auto ziet er van binnen en van buiten nog zeer netjes uit, maar heeft net als iedere andere auto van 25 jaar oud ook zijn gebruikers plekjes en roestplekjes. Het voordeel van deze auto is natuurlijk het belasting vrij rijden en dat in combinatie met een oldtimer verzekering rij je heel goedkoop. De Santana is een speciale luxe GX uitvoering met opties zoals koplampsproeiers, velours stoelbekleding, chroomstrips, middenconsole, armleuning achterbank, speakers rondom vanuit de fabriek geleverd en nog veel meer. Heb ook centrale vergrendeling in de auto gebouwd en dat is met 4 deuren wel makkelijk. Voor de keuring is er een nieuwe eindemper opgekomen en heeft de auto een grote beurt gehad. Daarna heb ik de koppelingsplaten en drukgroep laten vervangen omdat deze versleten waren. De auto blijft een echte gentlemen’s car en rijd, voelt ook aan als een degelijke en sterke auto die heerlijk rijdt. Lekker belasting vrij toeren in LUXE. De vraagprijs voor dit moois is 2000 euro, maar er valt zeker te onderhandelen. Inruil van iets wat belasting vrij is, is mogelijk. Foto’s ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() een goed voorbeeld doet volgen: ![]() ![]() |
moet plaats maken dus EUR 1600,= inkl. een frisse APk bij aankoop.
groet Rogier |
UPJE, de auto moet plaats maken voor een Audi 100 dus wie maakt me los.
|
ultieme km heffeng vreter.
Gratis rijden :thumbup: |
Mag weg voor EUR 1400,=!!!!
|
:screwy: up
|
:thumbup:
|
upje,
APK staat ingepland voor 3 februari. dus weer frisse APK tot 16-02-2011 wie doet een bod! groet Rogier |
Voor 3 Februari Ophalen Voor Euro 1100,=
|
Even wat vraagjes, is het een 4 of een 5 bak? Heeft de cockpit een verbruiksmeter en een toerenteller? Is er instapschade aan de bestuurdersstoel?
|
Hai,
Stoelen zijn heel net als het complete interieur. De auto heeft een verbruiksmeter maar geen toerenteller. de grote klok heeft een voordeel je komt nergens meer te laat. Het is een 4 bak (eindoverbrenging als de 5) scheelt je en keer schakelen. :thumbup: laat me even horen wat je ervan vindt groet Rogier |
Ok, bedankt voor de info. Heb je de bakcode voor me?
|
goede vraaag. als je me een bakcode van een kever vraagt. waar zit die bij de passat?
|
Staat op de sticker in de achterbak onder de mat, na de motorcode.
Zoeken naar MY of IM, 2T, 4V, 5V, 8M of UT, dat zijn de 4bakken benzine die geleverd zijn. |
My
|
dus je 4e versnelling is hetzelfde als een 4e versnelling van een 5bak (3M).
|
Idd, MY heeft van de 4cylinder 4bakken de minst lange eindtrap.. 0,94 oid.
|
en toen? ;)
|
Hij vroeg het meer voor mij. Heb wel interesse in de auto, alleen op het moment geen geld. En daarom had ik niet gereageerd.
|
jammer. doe eens een bod
|
All times are GMT +1. The time now is 13:43. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.