Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Golf en Jetta MK II (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   welke stekker is orgineel van de radio? (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=66771)

indewarre 28-02-2010 14:02

welke stekker is orgineel van de radio?
 
welke stekker is orgineel van de radio? het is een oud type. er ligt een witte stekker met 3 kabels erin, is het deze en is hier nog een verloop voor te krijgen? ik knip liever niet in de orginele kabels aangezien de hele kabelboom nog ongeschonden is.

golf mkII 16v 28-02-2010 18:46

Een bruine,rode en wit/blauwe
Die kabels moeten er in zitten

indewarre 28-02-2010 19:22

die zitter er idd in maar is hier ook een verloop van of ergens te bestellen? ik heb al geprobeerd ze om te zetten met een stekkertrekker maar ze passen niet in de iso stekkers

MR zip 01-03-2010 10:12

Drie van deze: kabelschoen plat
en dan aan een universele ISO DIN inbouw set, verkrijgbaar bij de locale autohandel ed.

En neem ook een doos van deze mee: kabel doorverbinder.



Ideaal om je speaker kabels ed te verbinden.

Zorg dat je ook ergens een deftige tang kan kopen/lenen.
amp tang Tang kost rond de 30 euro, de semi pro variant. Laat je niet verleiden door deze brol die dingen moeten echt verboden worden, draden nauwelijks vast en na een stuk of 3 keer gebruiken is ie krom.

Met kroonstrips is het alleen maar
gezeik en in het ergste geval brand onder je dash.


Suc6 met de inbouw

indewarre 01-03-2010 12:15

deze kabelschoenen zijn rommel ik doe heel veel electrisch in de auto en ik soldeer alleen maar,het gaat mij er op dat ik een verloop krijg op de orginele stekker en niet van die kabelschoentjes dan krijg je idd brand.


All times are GMT +1. The time now is 06:02.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.