Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Wielen en banden (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   welke maat velgen onder golf 2 1.3 uit '88 (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=67401)

defxs 14-03-2010 15:23

welke maat velgen onder golf 2 1.3 uit '88
 
hallo,

ik wil een nieuw setje velgen onder mijn golf 2 '88 gaan leggen. ik zit te denken aan lenso bsx. dit vind ik persoonlijk een mooie velg voor een redelijke prijs. echter wil ik niet teveel op comfort inleveren. ik zit dus te denken om alleen de velgen te vervangen en niet te verlagen. maar ik wil wel een stoer uiterlijk.

welke maat velg kan ik dan het beste nemen. en welke maat banden.

gr, jos

defxs 14-03-2010 20:05

niemand ervaringen hiermee?

The Clauw 18-03-2010 14:49

Als je een stoer uiterlijk wilt zul je toch echt wel iets moeten verlagen en voor een golf 2 is zo veel te verkrijgen dat de prijzen ook erg gunstig zijn.

Wat ik persoonlijk zou doen maar nogmaals dat is persoonlijk is een 14 inch velg monteren.

steffan cup is een niet al te allerdaagse velg en staat best wel wat op marktplaats.

Nieuwe lenso's, voor dat geld heb je een super vette 2e handse set voor van een echt goed merk.

1 blik op marktplaats

Volgens mij vragen ze ook 5-600 voor nieuwe lenso's toch?

http://auto-onderdelen.marktplaats....o&thumb_click=1

succes

breadfan83 18-03-2010 15:34

Als je niet of nauwelijks wilt verlagen, zou ik een 16" nemen. Een 17" zou nog beter zijn om de kassen perfect te vullen zonder te verlagen, maar d'r zijn maar weinig nette 17-ers voor onder een Golf 2.

Ik heb zelf 15" velgen, 7" breed en redelijk platte 185/45 bandjes er omheen. Ziet er prima uit, maar de Golf ligt ook plat op straat. Als ie omhoog geschroefd is, ziet het er ontzettend lelijk uit. Dus zo'n maten zou ik zonder verlaging achterwege laten.

Dus beste een 16" velg, 7.5 of 8" voorop, en 8 of 8.5" achterop.


All times are GMT +1. The time now is 17:44.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.