Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Motoren, turbo's, compressors, injectie, carb's, NOS, etc (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=101)
-   -   turbo icm webers/dellorto's (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=7539)

bobby-digital 27-01-2005 12:43

turbo icm webers/dellorto's
 
beste vw gekken,

stel......... ik ga een turbo op m'n 16v op webers/dellorto's monteren..... als je op low-bost gaat rijden +/- 0.4 bar hoef je motorisch toch niet zo heel veel aan te passen toch??
red je het dan met 40'ers of moet je naar 45ers.
hebben scherpere nokken (300+) dan nog zin????

volgens mij red je het redelijk met:

intercooler
turbo (natuurlijk)
spuitstuk, downpipe en dergelijke
computer van G60

eventueel boost-control en dumpvalve...... :D

praat ik onzin of klopt dit aardig.....

The Green 27-01-2005 13:00

Waarvoor ga je die g60 computer gebruiken? je hebt geen injectoren in webers he



Quote:
Originally Posted by bobby-digital
beste vw gekken,

stel......... ik ga een turbo op m'n 16v op webers/dellorto's monteren..... als je op low-bost gaat rijden +/- 0.4 bar hoef je motorisch toch niet zo heel veel aan te passen toch??
red je het dan met 40'ers of moet je naar 45ers.
hebben scherpere nokken (300+) dan nog zin????

volgens mij red je het redelijk met:

intercooler
turbo (natuurlijk)
spuitstuk, downpipe en dergelijke
computer van G60

eventueel boost-control en dumpvalve...... :D

praat ik onzin of klopt dit aardig.....

bobby-digital 27-01-2005 13:03

dat bedoel ik... wist ik niet cker

thnx

The Green 27-01-2005 13:48

je kan beter je webers lozen en het g60 injectiesysteem gebruiken, veel makkelijker in afstelling, onderhoud, verbruik en pk's

Allart-Ghetta 15-02-2005 01:12

Je kan er beter helemaal niet aan beginnen als je niet weet dat webers de injectoren vervangen. Er komt namelijk enorm veel kijken bij een turbo ombouw. Niet voor beginners dus.

R18 16-02-2005 21:19

Bij een blow through setup, zal de benzine uit je webers spuiten. Je moet ze al modificeren of een setje turbo webers zien te vinden

Stijn 16-02-2005 21:40

Simpelste manier om een blowthrough te maken is dus de gehele webers omsluiten in een kast met gelijke druk als de laaddruk... Of ze dichtmaken en de vlotterbak ook onder laaddruk plaatsen?
Ik ga hier van de zomer ook eens mee experimenteren, in Amerika veel van dit soort setups gezien. Nog vaker zag je daar turbo's die mengsel ademen, dus carb voor de turbo. Ook een goede optie maar ik denk moeilijker afgesteld te krijgen.

berendd 16-02-2005 22:08

krijg je dan geen explosie gevaar in je turbo? hitte icm drukverhoging.. of zlijft dat binnen de perken

Stijn 16-02-2005 23:17

ik heb er plenty gezien, en die explodeerden niet...behalve dan in enkele honderden pk's :D

berendd 17-02-2005 00:50

haha

bedoel eerder, is het niet beroerd voor je turbo...
dattie er binnen de kortste keren meer uit scheid

serge pot 22-02-2005 18:57

vlotter ontluchting zit aan aanzuig zijde van de carbs .vlotter deksel goede pakking tussen doen .sproeierdeksel goed afdichten met rubberen ring .choke aanzuig opening die aan de inlaat spruitstuk zijde verwijderen en afdoppen met plaatje en pakking .
nu moet je wel met een lucht verzamel bak gaan rijden van dbilas zodat de vlotterkamer ontluchting en aanzuig kelken in de zelfde ruimte komen (vor je vlotterkamer druk)
een standaard benzine pompje voor carburateurs heeft voldoende druk om de benzine in je vlotterkamers te drukken (is een oppervlakte kwestie,voor de leken ga ik het niet uitleggen zit wat reken werk aan )
maar als je de luchrt leiding van je intercooler aansluit op de verzamel bak ,zal het moeten werken .alleen het starten en de koud loop is wat rottiger

menno 16-03-2005 22:07

@serge.bedoel je het gaasje bij je choke eruit en dat met een plaatje afdoppen,of het hele choke mechanisme eraf en dat dmv plaatje en pakking afdoppen?kan je starten zonder choke?de mijn e heeft al moeite als de choke er vol op staat :eek:

serge pot 16-03-2005 22:45

idd choke volledig afdoppen .en starten is eerst 4x p[ompen met gas en pompend aan de gang krijgen tijdens starten


All times are GMT +1. The time now is 09:45.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.